Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Nii, esimene sisse kanne siis blogisse.

Täna oli raske rind.Kaal oli täna 83,7 kg. Seeriad siis surumises tegin 80 kg x 8, 85 kgx 8, 90 kg x 8 , 95 kg x 8 ja siis lõpuks 100 kg x 8.See viimane seeria tulemus on nüüd ka mu isiklik rekord ka. Trenn kulges suht hästi vä see , et ma polnud 26 tundi korralikult magada saanud :D . See selle pärast , et kooli vaheajal hoopis teine unereziim ja kuidagi satus nii , et sain alles kell 6 magama. Nüüd üritan paaripäevaga unereziimi uuesti korda saada ja vähemalt magada 8 tundi päevas.Praegu on kuidagi trennid väga head kuna ma pärast novembris toimunud võistluseid puhkasin suht korralikult. Trennid on alati olnud ka õnelikud,mõnusad ja motivatsiooni täis mis minu arvates on ka kõige tähtsam ka . Paari sõnaga siis sellest ka mis mu rinnalt surumise ajalugu on. Alustades surusin ma 100 kg kuidagi punnitades ära aga tehnika oli jube ja sillast polnud ma midagi kuulnud. Kui Reval tiimi astusin siis jäi meelde mulle see , et esimesel päeval kui Kaido mind tutvustas teistele tiimi liikmetele siis mainis , et ma suudan 100 kg suruda ja ütles ,et tema minu vanuselt nii palju ei suutnud. Tol momendil sellest ma midagi arvata ei osanud aga praegu on küll natuke uhke tunne :D . Panen siis ka surumisest paar videot üles kui ühe tegin 95 kg ja teise siis 100 kg.

Ott ka alati küsinud kui teda näen , et kas läheb rekordite tegemiseks ja siin ongi 100 kilogrammiga kaheksa kordust minu uus rekord :D Edited by Andri Eric Külaviir

Otist teed 12,5 kilo suurema raskusega 10 kordust, see ongi temale rekord :D

Rahu sõbrake, loodetavasti paneb noorhärra siia ka varsti oma mõne tõmbekatse ja siis vaatame, kes naerab.... :D

Tervitused Tuneesiast. Oleme Jyrxiga nädala Hammamet Yasmines.

Ilm on ok, päikese käes üle 20. Trenni saab teha korralikult. Väike pilt ka Carthago varemetelt: [url=https://db.tt/Rza1zeLk]https://db.tt/Rza1zeLk[/url]

Edited by kaido leesmann

Väga kõva!

Alustame poistega neljapäeval uue tsükliga.

Siim tundub juba korralikus tsüklis olevat.

Edited by kaido leesmann

3,2,1 ja kükk

Tervist, järgmine sisse kanne siis. Täna oli mul viimane kükkipäev enne teisele kavale üle minekut. Kahjuks ma eelmist kükki trenni üle ei trumbanud, kükki jõudsin täna siis teha 170 kg x 5 kordust. Lootsin teha 170x8, aga see nädal olen vähe magada saanud ja ei ole korralikult ära taastunud. Seda asja ma vaatan kui õppetunnina, et oleks ju suutnud teha parema tulemuse, kui oleks korralikult välja puhanud. Tänase trenniga olen siiski rahul, kuna higi voolas ja praegu on jalg väga pehme. Tänasest paar videot ka siis kükk 170-ga ja üks uus kõhu harjutus, mida mulle õpetati ja mida ma siis Timiga tegin.

See kava, mida ma nüüd tegema hakan on küll väga huvitav ja põnev, kuna kava on täis uusi harjutusi. See kava kasutab ka igasuguseid eri vahendeid nagu nt ram ja kummid.

Eelmistest päevadest ka siis natuke jutu. Neljapäevale tegin selga. Esimene harjutus ooli siis laialt lõuatõmbed 6x6 enda keha raskusega. See harjutus tõmbas küll lihased väga valusaks. Praegust on mul peamine tehnika, mitte kordused, nii et alla tulin rahulikult ja lasin venitusse. Midagi muud vist väga rääkida polegi, tegin tavalised harjutused ära ja siis ujulase mulistama. Väike video ka milline see lõuatõmme välja nägi.

Reedel tegin kerget rinda, kerge rinna päeva alla on siis mõeldud üks kerge harjutus rinnale ehk rinnalt surumine 50 % ja siis õlg otsa. Sellest päevast ka midagi väga erilist pole rääkida. Tegin trenni ära ja mulistama.

Neljapäeval sain ka teada, et mul on tekinud oma elu esimene sponsor. Õla alla on otsustanud panna Ott Kiivikas ja sponsorlus on Team Fasti liitumise näol. Olen saanud suure au osaliseks, kuna ma olen tegelenud jõutõstmisega 1 ja pool aastat umbes, aga selle lühikese aja jooksul on kõvasti trenni tehtud ja mõnigi tulemusi on ka ette näidata. Olen peaaegu terve treenimise ajal kasutanudki ainult fasti tooteid nagu hera 80 ja intra, nii et leidsin väga õige sponsori :D . Nüüd on olemas mul õiged ja head toidulisandid, samuti on olemas hea koht kus treenida ja hea treener, kes mind õigesti treenib, nii et ei ole mul mingeid vabandusi, miks ma ei peaks nüüd rahvusvahelisel tasemel häid tulemusi näitama. Sponsorlus saabus väga õigel ajal, kuna see aasta on mind ootamas ees vähemalt 4 suurt rahvusvahelist võistlust, 2 EM’i ja 2 MM’i ja lisaks kodused meistrivõistlused. Igasugune toetus kulub marjaks ära. Suur tänu Ott!

Tänud heade sõnade eest! Noortel on neid võimalusi alati vähem kui täiskasvanutel ja noori tuleb eelkõige toetada. Eks olen su tegemisi ja arengut ja pühendumist kõrvalt vaadanud ja sisu sinus on - eks aeg näitab, mis tulemusteni sa jõuad, kuid kõik eeldused nii kehalised kui vaimsed (so sul on pea otsas... :D ), siis võib sealt kõike oodata ja tore kui saame Fitness.ee - ga sinu tegemisi toetada. Tean omast käest, milliseks lisamotivatsiooniks on püsitoetaja olemasolu ja nüüd ainult tuld! ;)

Lisaks trennitegemisele tehakse trennis ka pilti. Ja pildile jääb sageli hr Tarmo Pärna oma loomulikus võtmes)

post-27151-0-92771900-1421508846_thumb.j

Siim Rast vaatab, mida see Tarmo kangiga seal ukerdab.

post-27151-0-69468500-1421511410_thumb.j

Konkreetselt need pildid on tehtud Sigma 50mm F1.4 DG HSM:

http://www.dpreview.com/lensreviews/sigma-50mm-f1-4-dg-hsm

Tegemist on väga hea objektiiviga, mida kinnitavad ka sõltumatud testid:

http://www.dxomark.com/Reviews/Sigma-50mm-F1.4-DG-HSM-A-Canon-lens-review-Art-for-Art-s-sake

Jääb alla ainult Zeiss sama klassi objektiivile ühe punktiga, mis on marginaalne. Zeiss maksab aga üle 4000 €, Sigma aga natuke üle 800 €.

Kaamera ette jäi ka üks selg) Huvitav, kes on see kodanik, kes otsustavalt selja pööras...

post-27151-0-36542900-1421519062_thumb.j

Eelmise pildi kangelane on Hjalmar. Näikse, et sellist kappi selja tagant ära ei tuntud.

Käesoleval pildil on maailmameister Raul Randmäe.

Pilte tehes mõtisklesin, et kui lihtne oli vanasti jõudu teha. Saalinurgas oli kang ja mõned sangpommid. Praegune jõusaal on ikka täielik imedemaa. Keerulised jõuvankreid meenutavad asjapulgad liiguvad peaaegu hääletult. Tõmbad ühte käsikut, liigub vankri teises otsas samal ajal mitu puuda rauda ja lihas paisub... niimoodi vist mõtleks Beorg Lurich kui meie aega juhuslikult satuks. Täieline muskelkunst! Muskelkunstnikud aiva taaruvad ühest saali otsast teise, mõmisevad rahulolevalt ning jälle ronivad jõuvankri otsa nööre sikutama. Ei tea, kuidas nad seda kõike oskavad?!

post-27151-0-69266600-1421526526_thumb.j

Trenni tuleb ikka mönuga ja pingutades teha! Annab tuld Siim Rast!

post-27151-0-53404100-1421595279_thumb.j

Jevgeni Jablokov võtab harjutuse lõppedes aja maha mõtisklusteks. Ta soovib teha kevadel uut isiklikku rekordit. On näha, et eesmärki pühendab abinõu - ta treenib regulaarselt ja aktiivselt. On kindel, et unistus on varsti täitumas!

post-27151-0-79402100-1421657550_thumb.j

Muskelkunstnik Hjalmar Mäe tegutseb parimate triitsepsite maailmas!

post-27151-0-67146800-1421774751_thumb.j

Eile oli Kaido sünnipäev, õnne veel kord. Sai antud edasi soe käepigistus, eks näis kuidas nädalavahetus lõppeb ;)

Enda tegemistest pole ammu kirjutanud, eelmise aasta võtan kokku kolme lihtsa pildiga. Kõik kolm on minu jaoks väga suure väärtusega!

post-18803-0-11790500-1421829106_thumb.j

post-18803-0-33252000-1421829125_thumb.j

post-18803-0-23706000-1421829154_thumb.j

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.