Jump to content
Alexander Andrusenko

Eesti meistrivõistlused lamades surumises: Eesti uus absoluutne rekord 285kg!

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

1. Võistluse eesmärk ja ülesandedselgitada Eesti Vabariigi parimad lamades surujad noorte, juunioride, naiste ja meeste arvestuses nii individuaal- kui klubide arvestuses;populariseerida jõutõstmist;tugevdada sportlikke sidemeid2. Võistluste organiseerimine, koht ja aegvõistlusi organiseerib ja viib läbi Eesti Jõutõsteliit koostöös Kimberi Klubigavõistluste direktor: Kaido Leesmann tel.50 26 999võistluste tehniline juht: Ain Kimber tel.51 970938võistluste peasekretär: Margus Silbaum tel.56 833516võistluste peakohtunik: Marko Terasmaa tel.55?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alex Raus hakkab ilma tegema : )

Alex on oma maailmarekordiga juba ilma teinud ;) . Arvestades avatud klassi ülesandmisi on seal Sagori ja Pärna näol kaks meest kes on vastavalt varem ja hiljuti Alexist ka nõks rohkem surund. Huvitavaks läheb igal juhul ja mitte ainult seal kaalus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel pole üheski kaalukat-is kindlat võitjat, kes oleks teistest peajagu üle.

Kui Ott peaks orgunnima absoluudi ennustamise, siis suht keeruline saaks see olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hetkel pole üheski kaalukat-is kindlat võitjat, kes oleks teistest peajagu üle.

Kui Ott peaks orgunnima absoluudi ennustamise, siis suht keeruline saaks see olema.

Kindlasti teeme ka ennustuse, kuid praegu on vist vara seda alustada. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd on ennustusvõistlust viimane aeg alustada.

Ennustaja, ennustaja ütle, kes on kõige tugevam lamades suruja siin, maavallas?

post-17-1318965483_thumb.jpg

Lamades surumise EMV 2011 lõplik registreerunud sportlaste nimekiri

Naiste arvestus

Noorte klass

-57kg

Helina Koplik 95 RSK sPORTKUNDA

Juunioride klass

-63kg

Eleri Õisma 92 SK Sparta

Kersti Rebaste 88 TÜ ASK

-72kg

Carolin Siimenson 88 TÜ ASK

Johanna Lepp 89 TÜ ASK

Teisi Uueni 89 RSK sPORTKUNDA

Avatud klass

-47kg

Monika Aus 71 SK Sparta

-57kg

Helina Koplik 95 RSK sPORTKUNDA

Marianna Bogdanova 83 TÜ ASK

-63kg

Anna-Liisa Ikart 84 SK Reval-Sport

Eleri Õisma 92 SK Sparta

Karin Mikk 81 SK Reval-Sport

Kersti Rebaste 88 TÜ ASK

Marika Kütsen 74 Tallinn

-72kg

Annika Lall 62 SK Reval-Sport

Carolin Siimenson 88 TÜ ASK

Johanna Lepp 89 TÜ ASK

Mai-Roos Silla 69 SK JõuMees

Teisi Uueni 89 RSK sPORTKUNDA

-84kg

Agnes Rannaste 84 SK Sparta

Erge Nugis 85 TÜ ASK

Laura Laan 87 SK Reval-Sport

Võistkondlik arvestus

SK Reval-Sport

TÜ ASK

SK Sparta

Meeste arvestus

Noorte klass

-59kg

Marius Lemming 95 TÜ ASK

Paul-Kristjan Kirt 93 SK Reval-Sport

Remo Tõnismäe 94 TÜ ASK

-66kg

Anton Kitšenkov 93 SK Muskel-Sport

Ilja Kozlov 94 SK Muskel-Sport

Siim Jürgenstein 93 SK JõuMees

Valeri Jevmenov 93 SK Muskel-Sport

-74kg

Hendrik Ovir 93 SK Reval-Sport

Henri Haljand 93 SK Muskel-Sport

Jan Kuzmin 93 SK Muskel-Sport

Joonas Tamm 93 SK Sparta

Karl Rammo 95 TÜ ASK

Kristjan Perli 94 TÜ ASK

Timmu Nõmm 93 SK JõuMees

Rauno Kuldväli 93 Vinni

-83kg

Markus Plamus 93 Märjamaa SK

Reimo Roopärg 93 SK Sparta

Raimond Pääru 96 Haaberst Sport SK

Jürgen Leesmann 93 SK Reval-Sport

-93kg

Manfed Liiv 93 SK Reval-Sport

Taaniel Sivonen 94 SK Reval-Sport

Toomas Hudelainen 93 SK Muskel-Sport

Kristofer Lembke 94 TÜ ASK

-105kg

Martin Vahtramäe 93 SK Reval-Sport

Jürgen Ots 93 SK JõuMees

-120kg

Ulvar Vahter 94 SK JõuMees

+120kg

Timothy Tamm 93 SK Reval-Sport

Võistkondlik arvestus

SK Reval-Sport 1

SK Sparta

SK Reval-Sport 2

SK JõuMees

TÜ ASK

SK Muskel-Sport

Meeste arvestus

Juunioride klass

-66kg

Aleksei Galanov 88 TÜ ASK

-74kg

Aleksandr Bogatshov 89 Tallinn

Harri Olak 92 TÜ ASK

Taavi Jürimäe 90 SK Reval-Sport

-83kg

Aimar Kuusnõmm 90 SK Sparta

Jaano Saar 90 Märjamaa SK

Tiit Saarma 90 SK JõuMees

Vladimir Kütt 88 TÜ ASK

Rene Soomer 90 SK Reval-Sport

-93kg

Alar Kraav 90 TÜ ASK

Janno Roon 92 SK Reval-Sport

Kert Ustav 90 TÜ ASK

Marko Mumm 88 TÜ ASK

Rando Lehtmäe 92 SK Reval-Sport

Silver Mägi 90 SK Sparta

-105kg

Alex-Edward Raus 92 TÜ ASK

Rait Sagor 90 SK Sparta

Siim Raja 91 TÜ ASK

-120kg

Hardo Hanson 90 Märjamaa SK

Henry Piralli 92 SK Reval-Sport

Kaur-Mikk Pehme 88 TÜ ASK

Taavi Ojandu 91 SK Reval-Sport

Tambet Artma 88 TÜ ASK

Tõnis Koit 90 TÜ ASK

+120kg

Siim Rast 88 SK Reval-Sport

Võistkondlik arvestus

Märjamaa SK

SK Sparta

SK Reval-Sport 1

TÜ ASK 1

SK Reval-Sport 2

Avatud klass

-59kg

Paul-Kristjan Kirt 93 SK Reval-Sport

-66kg

Alo Lille 80 TÜ ASK

Gunnar Kuusnõmm 86 SK Sparta

-74kg

Aleksandr Bogatshov 89 Tallinn

Andrei Koplik 87 RSK sPORTKUNDA

Harri Olak 92 TÜ ASK

Henri Haljand 93 SK Muskel-Sport

Joonas Tamm 93 SK Sparta

Peep Päll 70 TÜ ASK

Taavi Ottoson 85 SK Sparta

Hendrik Ovir 93 SK Reval-Sport

-83kg

Aimar Kuusnõmm 90 SK Sparta

Reimo Roopärg 93 SK Sparta

Sergei Zaitsev 82 SK Muskel-Sport

Tiit Saarma 90 SK JõuMees

Raimond Pääru 96 Haaberst Sport SK

Jürgen Leesmann 93 SK Reval-Sport

Markus Plamus 93 Märjamaa SK

Jaano Saar 90 Märjamaa SK

Rene Soomer 90 SK Reval-Sport

-93kg

Alexander Andrusenko 86 SK Reval-Sport

Gerd Märtovski 87 SK JõuMees

Henry Värk 87 SK Reval-Sport

Hjalmar Mäe 80 SK Reval-Sport

Janno Roon 92 SK Reval-Sport

Kunnar Klauks 75 SK Sparta

Marko Tui 84 SK Reval-Sport

Silver Mägi 90 SK Sparta

Taaniel Sivonen 94 SK Reval-Sport

Tanel Paabos 86 SK Reval-Sport

-105kg

Alex-Edward Raus 92 TÜ ASK

Elar Kraav 87 TÜ ASK

Mihkel Laurits 44 Märjamaa SK

Rait Sagor 90 SK Sparta

Rene Kuusik 84 Vinni

Risto Sappinen 76 SK Sparta

Tarmo Pärna 78 SK Reval-Sport

Tõnu Sepp 55 SK Reval-Sport

Martin Vahtramäe 93 SK Reval-Sport

Eduard Dobrõi 41 SK Reval-Sport

Margus Silbaum 76 SK Sparta

-120kg

Marek Keerand 78 SK Sparta

Rain Karu 76 TÜ ASK

Rainer Raaper 87 SK Sparta

Rene Poljakov 77 SK Reval-Sport

Rivo Raaper 79 Haaberst Sport SK

Taavi Pehme 83 TÜ ASK

Viljar Vaher 79 TÜ ASK

Hardo Hanson 90 Märjamaa SK

Argo Erit 86 SK Sparta

+120kg

Kaido Leesmann 69 SK Reval-Sport

Indrek Bachmann 79 TÜ ASK

Margo Lepik 76 TÜ ASK

Olavi Jalak 83 SK Sparta

Siim Rast 88 SK Reval-Sport

Võistkondlik arvestus

SK Sparta 1

Märjamaa SK

SK Sparta 2

SK Reval-Sport 1

TÜ ASK 1

SK Reval-Sport 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kogu osavõtjate ennustamine läheb pärast juba kokkulugemise mõtteski keeruliseks. Ennustame absoluudi järjestust. Palun ennustada TOP 6 paremusjärjestustust. Ennustuse paremusjärjestikuse esimene kriteerium on see ,et kes paneb pihta rohkem nimesid - edasi vaatame juba see mis järjestus on paktutud, sealt arvutame - punktid. Auhinnaks nagu ikka 1000 fitti, mis jaguneb 3 täpsemini ennustanu vahel. Ennustada saab kuni laupäev hommikul kella 12.00 ni.

Head ennustamist!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma pakuks üliraske kaalu esikolmiku

1. Kaido Leesmann

2. Siim Rast

3. Margo Lepik

ennustusvõistlusel ennustatakse absoluutarvestust

Share this post


Link to post
Share on other sites

teen ka siis oma panused meeste arvestuses...

1. Kaido Leesmann

2. Siim Rast

3. Gunnar Kuusnõmm

4. Margus Silbaum

5. Tarmo Pärna

6. Andrei Koplik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×