Jump to content
pkwild618

PayPaliga tasumine FitShopis

Recommended Posts

Tervist!

Ühesõnaga valisin maksemeetodiks PayPali, siis lõi mulle tühja lehe ette ja pärast arvete all oli ainult Swedbanki numbriga arve. Kuidas see siis välja võiks näha? Pangakontole kanda ei saa, kuna alla 18 ja sellel juhul Swedbank ei lase kontot PayPali omaga siduda.

Ettetänades

Rasmus Tamm

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Ühesõnaga valisin maksemeetodiks PayPali, siis lõi mulle tühja lehe ette ja pärast arvete all oli ainult Swedbanki numbriga arve. Kuidas see siis välja võiks näha? Pangakontole kanda ei saa, kuna alla 18 ja sellel juhul Swedbank ei lase kontot PayPali omaga siduda.

Ettetänades

Rasmus Tamm

paypali ei saa kasutada, kui see ei ole sinu krediitkaardiga ühildatud.

kusjuures, et krediitkaart toimima hakkaks, broneeritakse sinu kontolt teatud summa ja kui oled kaardi paypalis ära kinitanud, siis kantakse see raha sinu paypali kontole, mitte sinu pangakontole.

pead ootama kuni swedbank seda lubab või leidma muu alternatiivi.

edu!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saab küll. Kandsin just summa teisele kontole, mis ema krediitkaardiga seotud.

jah, aga see ei ole ju sinu oma, vaid sinu ema nimel, sellest kui alternatiivist ma ju rääkisingi..

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ma saan ju enda kontoga ka maksta, PayPali kontole. Mu kujutus PayPaliga tasumisest siin oligi see, et ma saaksin sellega ülekande teha teisele PayPali kontole, kuna arvepeal on ju Swedbanki number ja PayPaliga send money alt saab ainult teisele PayPali kontole saata minuteada.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, ma saan ju enda kontoga ka maksta, PayPali kontole. Mu kujutus PayPaliga tasumisest siin oligi see, et ma saaksin sellega ülekande teha teisele PayPali kontole, kuna arvepeal on ju Swedbanki number ja PayPaliga send money alt saab ainult teisele PayPali kontole saata minuteada.

sinu esmasest postitusest selline küsimus tõesti ei selgu (inb4 i fail @ selgetnägemine)

tore et said oma probleemile lahenduse.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee tellimus uuesti, kasuta mingit teist alternatiivset internetilehitsejat (IE, FF, Opera). Pimesiseadetega peaks iga internetilehitseja toiminguga tegelikult hakkama saama.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siit aga teine probleem - FITid (571) on kõik kadunud juba.

Pane probleem pikemalt rebane@fitness.ee peale. Kirjelda mis toimus ja mis juhtus, millal tellimus tehti ja palju fit'e kadunud on. Uurin täpsemalt ja proovin vea(d) parandada.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saatsin peale viimast postitust kirja ka. Tean, et teemast juba üksjagu möödas ja PayPali raha niikuinii ära raisatud, aga FIT-e tahaks ikkagi saada :o

Ettetänades

<<< Rasmus-Jaak-Ervin Tamm-Jalg-Väravas

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.