Jump to content
eerik110

söömine

Recommended Posts

mul tekkis selline küsimus et peale trenni ei tohi süüa aga mõniütleb et tuleb ja mida täpsemalt mõni ütleb et saia võib süüa mõni mitte,mina

söön peale trenni natuke juurvilju,saia,kana,kartulit ja joon vett kas on kasulik ikka süüa neid.

äitäh

Tohho ... peale trenni TULEB süüa. See mõte viska kohe peast ära ,et ei tohi süüa. Kui arvad, et nii võtab tõhusalt alla jne... siis sa küll eksid. Pigem teed endale liiga nii.

Headisu.

tundub, et mõni meie esifiguuridest peaks naisteajakirjades ja portaalides ühe tõsise toitumis- ja trennitemaatilise artikliseeria kirjutama, ega enne see jama lõppeda saagi...

...mõni ütleb et saia võib süüa mõni mitte...

Saia ning ka saiatooteid tuleks tarbida võimalikult minimaalselt, kõige parem oleks kui need üldse menüüst eemaldada.

tundub, et mõni meie esifiguuridest peaks naisteajakirjades ja portaalides ühe tõsise toitumis- ja trennitemaatilise artikliseeria kirjutama, ega enne see jama lõppeda saagi...

Minu arust peaks kokku võtma paar suuremat onukest ning käima läbi kõik jõusaalid ning fitnessi keskused ning kõik treenerid vaibale käsutama ning üle kontrollida, kes ajavad lolli juttu ning kes on pädevad.

Kes lolli juttu siis aidaa ning targemad asemele. Treeneritööle on minuarust alati soovijaid - sest nii mõnedki noored omavad kutsetunnistust ning vajavad raha, kuid tööd lihtsalt eriti pole.

Aga arvestades osade treenerite juttu siis oleks igati mõistlik mõned lambapead välja vahetada...

Artiklid ei rahulda suhtlemisvajadust nii et neid keegi ei loe :(

Kirjuta Cosmos üks korralik artikliseeria ja usu mind, selle mõju on karjainstinkti (no offence) tõttu väga suur ning selline "uus info" levib seetõttu noorte naiste seas kiiremini kui suguhaigused Aafrikas.

MIS JUTT SEE SIIS ON KAS VALE?

Ott Kiivikas: Peale trenni on ülioluline süüa! Kõige suurem viga, mida tehakse ongi see, et peale trenni enam ei sööda. Treeningu aeg me lagundame lihasrakke ja trennijärgse söömise eesmärk on taastada kaotatud energiavarud ja taastada lihased – kui me ei söö peale trenni, ei saa me sportlikumaks muutuda, sest pole materjali, millest keha saaks oma lagundatud rakud uuesti üles ehitada. Peale trenni sobib tavatoidust magus mahl (näiteks viinamarja mahl) ja midagi mis sisaldaks valku näiteks kohupiim (peale trenni võib olla ka magus). Juures võib olla ka näiteks banaan.

Piim iseenesest ei ole vale, kuid seal ei sisaldu piisavalt valku, sellepärast sobib kohupiim paremini. Sai on kõrge glükogeemilise indeksiga toiduaine ja sobib ka pärast trenni söömiseks.

MIS JUTT SEE SIIS ON KAS VALE?

Ott Kiivikas: Peale trenni on ülioluline süüa! Kõige suurem viga, mida tehakse ongi see, et peale trenni enam ei sööda. Treeningu aeg me lagundame lihasrakke ja trennijärgse söömise eesmärk on taastada kaotatud energiavarud ja taastada lihased – kui me ei söö peale trenni, ei saa me sportlikumaks muutuda, sest pole materjali, millest keha saaks oma lagundatud rakud uuesti üles ehitada. Peale trenni sobib tavatoidust magus mahl (näiteks viinamarja mahl) ja midagi mis sisaldaks valku näiteks kohupiim (peale trenni võib olla ka magus). Juures võib olla ka näiteks banaan.

Piim iseenesest ei ole vale, kuid seal ei sisaldu piisavalt valku, sellepärast sobib kohupiim paremini. Sai on kõrge glükogeemilise indeksiga toiduaine ja sobib ka pärast trenni söömiseks.

No saiast saad süsivesikuid küll jah, samas ma ei tea, mis odavam oleks, mina nt teen valgusheigi mahlaga, aga varsti hakkan pigem dextro ja maltoga segama, minu jaoks on määrav hind :(

No saiast saad süsivesikuid küll jah, samas ma ei tea, mis odavam oleks, mina nt teen valgusheigi mahlaga, aga varsti hakkan pigem dextro ja maltoga segama, minu jaoks on määrav hind :(

Kui hind on määrav, siis vaata pigem teiste tootjate poole, leidub ka paremaid ja odavamaid

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.