Jump to content
Raivo Piiber

Vana hea Fastum geel retseptiravimiks

Recommended Posts

Sellist jama ei oska isegi kommenteerida.

Aga on see asi kellelegi üldse mõjunud ?

Kunagi sai päris palju kasutatud. Valu võttis ikka vähemaks. Pärast seda kui käele villid tulid seda enam ei kasutanud (päiksega koostoime tõttu).

Kuidas näiteks Dicloflexiga võrdluses tundub ?

Fastum ikka kõvasti kehvem. Tegelt tegu ju ülemäära üles haibitud tootega.

Fastum on üsna lahja, 2.5 või 3% oli vist.

Dolgit on kaitseväes - see on päris asjalik, aga platseebona ei tööta ta kellegi peal väga idablokiliku odavtoote välimuse pärast.

Üldiselt ma analoogseid tooteid maha ei tee, ibuprofeen, ketoprofeen, diclofenac jms on asjalikud toimeained, miks mitte neid ka määrida. Endalgi sahtlis olemas.

Mul ei ole see kunagi aitand, ükskõik kui väga ma ka ei püüdnud mõelda sellele, et aitab :P

Hobusesalv, liniment on küll abi andnud.

Sellist jama ei oska isegi kommenteerida.

Aga on see asi kellelegi üldse mõjunud ?

Kaitseväes räägiti, et saiaga pidi see marmelaad päris hea olema. Muuks ei kõlbavat.. :P

Täielik jama.. Ise kasutan lihasvalu, põletiku vastu sellist kreemi: post-15562-1293824350_thumb.jpg

Egiptuses toodetakse, eesti on ka üks edasimüüjatest. Baruto isegi üks kasutajatest :P

Ja väga hästi aitab.. minul oli õlaga mingi jama.. põletik oli pikka aega sees, hakkasin kasutama, iga päev määrisin peale ja aitas väga hästi.

Täielik jama.. Ise kasutan lihasvalu, põletiku vastu sellist kreemi: post-15562-1293824350_thumb.jpg

Egiptuses toodetakse, eesti on ka üks edasimüüjatest. Baruto isegi üks kasutajatest :P

Ja väga hästi aitab.. minul oli õlaga mingi jama.. põletik oli pikka aega sees, hakkasin kasutama, iga päev määrisin peale ja aitas väga hästi.

Palju ja kust?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.