Jump to content
Ott Kiivikas

Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

Recommended Posts

Mõtlesin, et avan teema kuhu alla postitada 22-24.10 Helsinkis toimuvate võistluste info. Tean ka, et nii Rootsis, Soomes kui Norras on juba maa meistrivõistlused teada, seega sealt tulevad meile ka vastased. Eesti koondise suurus on 8 sportlast ja see nimekiri pannakse lukku peale nädalavahetusel toimvaid EMV .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rootsi meeskond:

Body Fitness -163 cm: Carina Isaksson

* Body Fitness +163 cm: Camilla Öhman, Cecilia Benjaminson

* Body Fitness Veteraanit: Anna Gren

* Classic Bodybuilding naiset: Åsa Hällstorp

* Classic Bodybuilding miehet -180 cm: Andreas Fotiadis, Jesper Rosberg

* BB naiset +55 kg: Gunilla Fagerström

* BB naiset, veteraanit: Petra Törnros

* BB -80 kg: Jesper Kvarnhammar, Sakawan Ahmed

* BB -90 kg: Rabi Fakhro

* BB -100 kg: Peter Österberg, Arne Lundell

* BB +100 kg: Roddy Benjaminson, Eddie Jakobsson

* BB, veteraanit miehet: Håkan Fagerström

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuigi me ei ole veel üleandmist ära teinud, siis osad meie sportlased on juba nimekirjades.....

CLASSIC BODYBUILDING WOMEN, open class

Minna Vento, Finland

Jonna Alaspää, Finland

Iina-Lydia Pihlainen, Finland

Emma Reunanen, Finland

Maarit Peräsuo, Finland

Jonna Musakka, Finland

Åsa Hällstorp, Sweden

Solbjørg Rakkestad Haug, Norway

CLASSIC BODYBUILDING – 180 cm

Tuomas Kuronen, Finland

Tero Willström, Finland

Voitto Suosaari, Finland

Rami Suontausta, Finland

Jose Loikkanen, Finland

Tuukka Heikkinen, Finland

Matias Kari, Finland

Juho Passila, Finland

Imre Vähi, Estonia

Andreas Fotiadis, Sweden

Jesper Rosberg, Sweden

Ove Bekkevold, Norway

Carl-Erik Gulliksen, Norway

CLASSIC BODYBUILDING + 180 cm

Toni Hinkkala, Finland

Antti Filatoff, Finland

Jussi Rintamäki, Finland

Juha Huhtala, Finland

Jussi Rantakari, Finland

Jüri Leinvald, Estonia

Indrek Viska, Estonia

Jonas Skov Johansen, Denmark

Aleksander Mandahl Kaddour, Norway

John Large, Norway

BODY FITNESS - 163 CM

Laura Tolonen, Finland

Kati Alander, Finland

Kati Raatikainen, Finland

Maria Juvas, Finland

Terhi Kivistö, Finland

Mia Ahinko, Finland

Rannveig Kramer, Iceland

Lonnie Boe Pedersen, Denmark

Janne Knudsen, Denmark

Carina Isaksson, Sweden

Siw-Lisbeth Grov, Norway

Arti Sharma Lopes, Norway

BODY FITNESS + 163 CM

Tuija Sinikunnas, Finland

Anne-Mari Laakso,

Finland Henna Simberg, Finland

Lene Wakefield, Denmak

Helene F. Ottosen, Denmark

Camilla Lena Jensen, Denmark

Ida Sefland, Denmark

Camilla Öhman, Sweden

Cecilia Benjaminsson, Sweden

Solveig Wilhelms, Norway

Malin Sofie Nerberg, Norway

Sunniva Christine Rønbeck, Norway

BODY FITNESS MASTERS

Lonnie Boe Pedersen, Denmark

Josefa Maria Tariche de Christensen, Denmark

Anna Gren, Sweden

Anita Isabella Sandberg, Norway

Anne-Lene Jelsø Spanthus, Norway

BODYBUILDING WOMEN, open class

Suvi Heinonen, Finland

Taina Piikkilä, Finland

Kristina Dybdahl, Denmark

Lone Nielsen, Denmark

Gunilla Fagerström, Sweden

Laila Brakstad, Norway

BODYBUILDING WOMEN MASTERS

Lone Nielsen, Denmark

Petra Törnros, Sweden

Mariann Pettersen, Norway

BODYBUILDING MASTERS

Thomas Davidsen, Denmark

Ole Bak Jensen, Denmark

Håkan Fagerström, Sweden

Jari Laine, Finland

BODYBUILDING MEN – 70 kg

Petri Perttula, Finland

Henri Kukkonen, Finland

Esa Kukkonen, Finland

BODYBUILDING MEN - 80 kg

Sami Maaniemi, Finland

Mika Simonen, Finland

Marko Lindqvist, Finland

Juha Hakala, Finland

Sigurdur Kjartansson, Iceland

Birger Egtved Hejlsborg, Denmark

Jesper Kvarnhammar, Sweden

Sakawan Ahmed, Sweden

Rune Myhrvang, Norway

BODYBUILDING MEN - 90 kg

Sampo Kirjovaara, Finland

Markus Heinänen, Finland

Ilkka Mursu, Finland

Juha Engberg, Finland

Markku Ylijoutsijärvi, Finland

Jukka Virta, Finland

Ott Kivekas, Estonia

Ole Bak Jensen, Denmark

Nasir Ghasemi, Denmark

Lars Risum Hansen, Denmark

Rabi Fahkro, Sweden

Ayad Kadem Musa, Norway

BODYBUILDING MEN - 100 kg

Markku Suonsivu, Finland

Kimmo Salo, Finland

Timo Blomberg, Finland

Jukka Vihavainen, Finland

Lasse Pajunoja, Finland

Magnús Bess Júlíusson, Iceland

Mehdi Jean Hoosmand, Denmark

Peter Österberg, Sweden

Arne Lundell, Sweden

Eddy Jakobsson, Sweden

Leif Arne Hestad, Norway

Frank Hansen, Norway

BODYBUILDING MEN + 100 kg

Timo Honkala, Finland

Ari Kokkonen, Finland

Samuli Koutajoki, Finland

Sami Jääskeläinen, Finland

Rami Aaltonen, Finland

Thomas Davidsen, Denmark

Roddy Benjaminsson, Sweden

Øyvind Fjeldseth, Norway

Gunnar Holth, Norway

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris pikad kategooriad kuna soomlased on igas katis vähemalt 6 tk, ma ei kujuta ette - see võistlus venib vist päris pikaks, kuna igas katis on 12- 15 sportlast + finaalid veel samal päeval....iseenesest on hea, et konkurente rohkem on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti koondis Põhjamaade meistrivõistlustel:

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev

Jaanika Saareleht

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi

Marti Taru

Mikk Raudsepp

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald

Inderk Viska

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas

Kohtunikud/delegaadid

Arnold Tokko - delgatsiooni juht

Natalia Nazarenko Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on nüüd parandatud list koos meie sportlastega:

CLASSIC BODYBUILDING WOMEN, open class

Minna Vento, Finland

Jonna Alaspää, Finland

Iina-Lydia Pihlainen, Finland

Emma Reunanen, Finland

Maarit Peräsuo, Finland

Åsa Hällstorp, Sweden

Solbjørg Rakkestad Haug, Norway

CLASSIC BODYBUILDING – 180 cm

Tuomas Kuronen, Finland

Voitto Suosaari, Finland

Jose Loikkanen, Finland

Tuukka Heikkinen, Finland

Matias Kari, Finland

Juho Passila, Finland

Imre Vähi, Estonia

Andreas Fotiadis, Sweden

Jesper Rosberg, Sweden

Ove Bekkevold, Norway

Carl-Erik Gulliksen, Norway

Marti Taru, Estonia

Mikk Raudsepp, Estonia

CLASSIC BODYBUILDING + 180 cm

Toni Hinkkala, Finland

Antti Filatoff, Finland

Jussi Rintamäki, Finland

Juha Huhtala, Finland

Jussi Rantakari, Finland

Jüri Leinvald, Estonia

Indrek Visk, Estonia

Jonas Skov Johansen, Denmark

Aleksander Mandahl Kaddour, Norway

John Large, Norway

BODY FITNESS - 163 CM

Laura Tolonen, Finland

Kati Raatikainen, Finland

Maria Juvas, Finland

Terhi Kivistö, Finland

Lonnie Boe Pedersen, Denmark

Janne Knudsen, Denmark

Carina Isaksson, Sweden

Siw-Lisbeth Grov, Norway

Arti Sharma Lopes, Norway

BODY FITNESS + 163 CM

Tuija Sinikunnas, Finland

Anne-Mari Laakso, Finland

Henna Simberg, Finland

Lene Wakefield, Denmak

Helene F. Ottosen, Denmark

Camilla Lena Jensen, Denmark

Ida Sefland, Denmark

Camilla Öhman, Sweden

Cecilia Benjaminsson, Sweden

Solveig Wilhelms, Norway

Malin Sofie Nerberg, Norway

Sunniva Christine Rønbeck, Norway

Rannveig Kramer, Iceland

Cristina Alev, Estonia

Jaanika Saareleht, Estonia

BODY FITNESS MASTERS

Lonnie Boe Pedersen, Denmark

Josefa Maria Tariche de Christensen, Denmark

Anna Gren, Sweden

Anita Isabella Sandberg, Norway

Anne-Lene Jelsø Spanthus, Norway

BODYBUILDING WOMEN, open class

Suvi Heinonen, Finland

Taina Piikkilä, Finland

Kristina Dybdahl, Denmark

Lone Nielsen, Denmark

Gunilla Fagerström, Sweden

Laila Brakstad, Norway

BODYBUILDING WOMEN MASTERS

Lone Nielsen, Denmark

Petra Törnros, Sweden

Mariann Pettersen, Norway

BODYBUILDING MASTERS

Håkan Fagerström, Sweden

Jari Laine, Finland

Jukka Virta, Finland

BODYBUILDING MEN – 70 kg

Petri Perttula, Finland

Henri Kukkonen, Finland

Esa Kukkonen, Finland

BODYBUILDING MEN - 80 kg

Sami Maaniemi, Finland

Mika Simonen, Finland

Marko Lindqvist, Finland

Juha Hakala, Finland

Markus Heinänen, Finland

Sigurdur Kjartansson, Iceland

Birger Egtved Hejlsborg, Denmark

Jesper Kvarnhammar, Sweden

Sakawan Ahmed, Sweden

Rune Myhrvang, Norway

BODYBUILDING MEN - 90 kg

Sampo Kirjovaara, Finland

Ilkka Mursu, Finland

Ott Kiivkas, Estonia

Ole Bak Jensen, Denmark

Nasir Ghasemi, Denmark

Lars Risum Hansen, Denmark

Rabi Fahkro, Sweden

Ayad Kadem Musa, Norway

BODYBUILDING MEN - 100 kg

Markku Suonsivu, Finland

Kimmo Salo, Finland

Timo Blomberg, Finland

Jukka Vihavainen, Finland

Jari Veijola, Finland

Magnús Bess Júlíusson, Iceland

Mehdi Jean Hoosmand, Denmark

Peter Österberg, Sweden

Arne Lundell, Sweden

Eddy Jakobsson, Sweden

Leif Arne Hestad, Norway

Frank Hansen, Norway

BB +100

Timo Honkala, Finland

Ari Kokkonen, Finland

Samuli Koutajoki, Finland

Sami Jääskeläinen, Finland

Rami Aaltonen, Finland

Thomas Davidsen, Denmark

Roddy Benjaminsson, Sweden

Øyvind Fjeldseth, Norway

Gunnar Holth, Norway

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna EMV ennustusmäng on läbi ,siis paneme siin ka ennustuse käima. Palun ennustada Eesti koondislaste lõppkohtasid protkollis vastavalt sellele, mis kategoorias nad osalevad. Auhinnaks 1000 fitti, mis jaguneb vastavalt 500 I koht, II koht 300 ja III koht 200 fitti.

Ennustamine läheb lukku reede õhtul kell 19.00 kui algab kaalumisprotseduur.

Eesti koondis Põhjamaade meistrivõistlustel:

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev

Jaanika Saareleht

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi

Marti Taru

Mikk Raudsepp

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald

Inderk Viska

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas

Eelmises postituses on näha ka kui palju ja kes meie sportlastele vastu tulevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just vaatasin nimekirja üle ja avastasin, et esialgselt väga tugevad klassikud on kõik võistlemisest loobunud. Arvestades, et soomlased on oma kommertsvõistlustel alati tugevamaid klassikuid dopingukontrolli saatnud, võib ainult oletada, mis asjaoludel CBB ässad loobuda võisid. Samas loodetavasti tulevad ausamad Põhjamaade MV-d ajaloos! Ennustage kindlasti!

Edu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 3

Jaanika Saareleht - 5

Annika Summel - 4

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 1

Marti Taru - 8

Mikk Raudsepp - 6

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 3

Indrek Viska - 6

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 1

Ma loodan, et mu ennustus ei lähe täppi ja kõik Eestlased toovad medalid koju <_<

Aga, miks ma ei näe Eesti koondises Estat ?

Edited by Sarge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 4

Jaanika Saareleht - 8

Annika Summel -5

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 1

Marti Taru - 8

Mikk Raudsepp - 7

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 1

Indrek Viska - 7

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 5

Edited by Okk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 4

Jaanika Saareleht - 7

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 2

Marti Taru - 8

Mikk Raudsepp - 7

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 3

Indrek Viska - 7

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 3

Jaanika Saareleht - 6

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 2

Marti Taru - 8

Mikk Raudsepp - 7

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 2

Indrek Viska - 5

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 2

Jaanika Saareleht - 7

Annika Summel - 6

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 3

Marti Taru - 8

Mikk Raudsepp - 5

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 1

Indrek Viska - 5

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 3

Edited by joonast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 2

Jaanika Saareleht - 5

Annika Summel - 6

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 2

Marti Taru - 6

Mikk Raudsepp - 4

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 5

Indrek Viska - 3

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 2

Edited by Marek*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 2

Annika Summel - 5

Jaanika Saareleht - 8

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 1

Marti Taru - 6

Mikk Raudsepp - 4

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 2

Indrek Viska - 5

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 2

Edited by Mansel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasi uudise juurde

Eeloleval nädalavahetusel 22-24.10 osaleb Eesti kulturismi - ja fitnessikoondis Soomes, Helsinkis toimuvatel Põhjamaade meistrivõistlustel.

Eesti koondis pandi kokku äsjalõppenud EMV tulemuste põhjal ja koondisesse kuuluvad: naised bodyfitness +163cm Christina Alev ja Jaanika Saareleht, mehed klassikaline kulturism -180cm Imre Vähi, Marti Taru, Mikk Raudsepp, mehed klassikaline kulturism +180cm Jüri Leinvald ja Indrek Viska ning meeste kulturismikategoorias -90kg Ott Kiivikas.

Varasematelt Põhjamaade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 5

Jaanika Saareleht - 7

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 2

Marti Taru - 8

Mikk Raudsepp - 6

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 2

Indrek Viska - 7

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev 2

Jaanika Saareleht 10

Annika Summel 7

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi 2

Marti Taru 10

Mikk Raudsepp 5

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald 3

Inderk Viska 9

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas 5

Vabandan, et suht pessimistlik, mitte et ma kellelegi halba kohta prognoosin, aga ilmselgelt läheb seal suht tihedaks ja kuna kõik nagunii suht optimistid oma ennustustega, siis loodan mina oma fitid saada siis selle moega sel korral <_<

Kõigile tuult tiibadesse:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 3

Jaanika Saareleht - 7

Annika Summel - 5

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 2

Marti Taru - 8

Mikk Raudsepp - 5

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 3

Indrek Viska - 6

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness +163 cm

Cristina Alev - 4

Jaanika Saareleht - 7

Annika Summel - 5

mehed klassikaline kulturism -180cm

Imre Vähi - 3

Marti Taru - 6

Mikk Raudsepp - 5

mehed klassikaline kulturism +180cm

Jüri Leinvald - 1

Indrek Viska - 5

Mehed kulturism -90kg

Ott Kiivikas - 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×