Jump to content
Sign in to follow this  
Arnold

Antakse välja noore sportlase preemia

Recommended Posts

Head treenerid,

Meil on rõõm edastada Teile Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu teadaanne.

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu Vabariigi Presidendi abikaasa allfond kuulutab välja sügisese taotlusvooru noore sportlase preemiale

Preemia on mõeldud kuni 21-aastasele väga heade õpitulemustega õppivale noorele, see on sihtotstarbeline ja mõeldud treening- ning võistluskulude katteks. Noore sportlase preemia suurus ühe saaja kohta on kuni 50 000 krooni. Preemiat rahastab Nordea Pank.

Preemia saamiseks võivad kandidaate esitada noorsportlaste treenerid, juhendajad, koolid, spordiklubid, spordialaliidud ja Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukoja liikmed. Taotluste esitamise tähtaeg on 29. oktoober 2010 (k.a postitempli kuupäev).

Kandideerimiseks tuleb esitada kirjalik avaldus koos isikuandmete ja lühikese elulookirjeldusega, põhjendada toetuse vajalikkust (asjassepuutuv programm või sportlastee kirjeldus, soovitavalt täpne eelarve), esitada noorsportlase õpitulemused (koopia tunnistusest, õpperaamatust vms), esitada kooli soovituskiri ja iseloomustus ning esitada treeneri, juhendaja, spordiklubi või -alaliidu soovitus.

Kõik preemia taotlemisega seotud dokumendid tuleb saata Vabariigi Presidendi abikaasa allfondile Vabariigi Presidendi Kantselei aadressil (A. Weizenbergi 39, Tallinn 15050).

Preemia saajad avalikustatakse presidendi kodulehel www.president.ee ja preemia annab üle Evelin Ilves.

Varasemalt on noore sportlase preemia pälvinud võistlustantsijad Oliver Kips ja Kristina Morozjuk, vehkleja Erika Kirpu, jalgpallur Anete Paulus, kergejõustiklane Liina Laasma, kahevõistleja ja suusahüppaja Kristjan Ilves ning ujuja Eric Tött.

Lisainfo:

Mailis Neppo

SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu juhataja

http://www.president.ee/et/institutsioonid....php?gid=127040

Mailis Neppo

Vabariigi Presidendi nõunik-abi

Vabariigi Presidendi Kantselei

Weizenbergi 39

Tallinn 15050

Telefon 631 6202

Faks 631 6250

E-post: mailis.neppo@vpk.ee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×