Jump to content
Kankel

Soovitused

Recommended Posts

Tere ! Plaanin hakkata trenni tegema ja tahaks teada mis oleks kõige parem lisaaine mida võiks tarvitada et keha paremaks läks , pole varem eriti trenniga tegelenud milletõttu hetke seis on 170 pikkus ja 75 kaal. Tänan heade nõuannete eest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee..oleneb mis on su definitsioon "paremast kehast". Pikkust ja kaalu arvestades pakun, et tahaksid kaalus alla võtta? Selle jaoks peaksid toitumise paika panema ja korraliku treeningkava võtma (siit lehelt Tööriistad - Treeningkavad, või lase spetsialistil omale see 500.- eest koostada). Pole olemas mingit legaalset 'lisaainet', mis teeb su keha automaatselt paremaks, toidulisandid ei ole mingid imeravimid.

Proovi süüa näiteks 5 korda päevas, iga 2-3h tagant (see ei tähenda, et iga söögikord peaks olema mingi maopurustaja. Hommikusöök, lõuna ja õhtusöök raskemad ning kuhugi nende vahele aseta kaks vahepala, milleks sobib näiteks kohupiimapakk vms). Rõhk valkudele ja kasulikele rasvadele, vähenda süsivesikuid. Ehk teisisõnu, valgu jaoks sobivad liha, kala, muna, kodujuust, kohupiim jpt. Heade rasvade jaoks näiteks pähklid. Süsivesikuid saad näiteks teraviljadest, marjadest, puuviljadest, köögiviljadest, makaronidest jpm. Kui soovid väga täpselt numbreid taga ajada, siis arvuta oma vajalik kaloraaž kaalu tõstmiseks/alandamiseks ja siis peaksid iga päev kõik oma söögid üle kaaluma ning arvutama täpse kaloraaži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midagi lisaks pole vaja võtta, esmatähtis on toitumine ja treening joonde saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×