Jump to content
Sign in to follow this  
soulbody

Suur rasvade hulk vähese süsivesikute arvuga dieedil

Recommended Posts

Hei,

Kaalu alandamiseks soovitatakse vähendada süsivesikute arvu, hoides tervislikke rasvu ja rohkelt valke. Tahaks teada, kas see rasvade arv siis tõesti üldse ei loe, kui kaloraaž on normaalne? Selles mõttes, et nt 130 gr rasvu 1500 kcal dieedil - kas see on OK või pole sellise koguse juures siiski kaalulangust loota? Kui süsivesikute kogutarbimine oleks 40 gr piires. Muidugi tuleb arvesse võtta ka sportimist, aga lihtsalt menüü koostist arvestades; küsimus jääb siiski samaks, kas rohke rasvade hulk (olen kuulnud, et kulturistid siiski sageli toituvad võimalikult valgurikkalt, ent rasvavaeselt - oleneb muidugi jällegi inimesest) raskendab rasvade põletamist?

(Kui kedagi hakkas huvitama, mis rasvadest on jutt, siis hapukoor, juust, pähklid...)

Teine põnevusttekitav asi on mul see, et kas nõnda toitudes - kui kaal ka väheneb - põletatakse tõesti rasvu, või on tegu siiski vee väljaviimisega kehast, mis tuleb tagasi, kui süsivesikute arvu veidigi suurendada?

Ahhaa, mainimata jäi see, et eesmärgiks on mul ikka rasva põletamine. Lihasmassi kasvatamine ei ole, kaalu juurde ka ei tahaks, lihtsalt vähem rasva ja paremat toonust!

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.