Jump to content
bisous

kaalust alla, aga trenni teha ei saa!!!!

Recommended Posts

Mure siis selline, et alates aprillist on nö trennikeeld: aprillis oli põlveop ja kuna kõhr on VÄGA pehme, on isegi vesiaeroobikat tuntavalt valus teha, mistõttu ei ole ma seal enam ennast piinamas ka käinud. Samas sooviks siiski süüa nii, et ma rohkem enam edasi ei paisuks, sest see trennivaba aeg on juba tunda andnud :( Ise 165cm pikk 23.a. vana tüdruk, kaalun nii 60-61kg nüüd. Trenni tehes oli see 57-58 :S.

Kas siin targemad oleksid nõus jagama mingit väikest näidismenüüd, et ma täitsa kakukeseks ära ei läheks?! :huh: Mida ja mitu korda päevas jne?!

Oleksin väga tänulik! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põlvi koormamata saab päris palju trenni teha jõusaalis, fitnessipallide, topispallidega ja paljude muude asjadega. Osa sellest päris intensiivselt.

Ära päris trennile käega löö ?

Bisous! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen mina oma elus 6x oppi saanud ja iga kord olen läinud trenni. Teinud nii, et ei koorma. Mudugi kui niidid sees olid, siis vesiaeroobikat teha ei saanud, kuna põletik võib tekkida, aga muidu küll. Randmete opilt dets. tulles läksin juba järgm päev trenni ja esimese põlveopi järgselt ka. Olen hull vbla, aga tänu sellele ma sain ka kohe liikuma aj ei jäänud passima. Lihtsalt ei koormanud opitud kohti. Olen ägeda reuma käes vaevleja ja varsti suure tõenäosusega selja op. ilmselt tulemas.

Edited by kuuliks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käed ju terved, nagu aru saan? Seega ülakeha saad ju vabalt treenida. Jalgadele proovi alguses kerget velotrenazööri, raskust saad hiljem vaikselt lisada.

Kõhulihased...siin on ju vaid oma fantaasia millist harjutust teha.

Kas arst ka mingit liigesetugevdajat soovitas? Proovi GLUCADOL-i, mind aitas superhästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×