Jump to content
Sign in to follow this  
Ott Kiivikas

ANTONIO OLIVA SEBA „TEE MEDALINI“

Recommended Posts

18. augustil 2010 kell 16.00 toimub Tallinna Ülikoolis maailmas tunnustatud idamaiste võitluskunstide taktika eksperdi ANTONIO OLIVA SEBA (Hispaania) loeng „TEE MEDALINI“. Oma loengus käsitleb SEBA sportlaste erinevaid psühholoogilisi tüüpe ja tippvõistluseks ettevalmistamise ülesehitust lähtuvalt sportlase isikupärast. Loeng käsitleb sportlase individuaalse ettevalmistamise temaatikat laiemalt ja üldistatult ning on huvipakkuv mitte ainult kahevõitlusalade vaid paljude spordialade treeneritele.

ANTONIO OLIVA SEBA „TEE MEDALINI“

18. august 2010 kell 16.00 Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudis, Tondi 55, II korrus

Korraldajad Tallinna Ülikool ja Eesti Karate Föderatsioon.

Hind 250.- krooni

II-V taseme treeneritele kehtib EOK täiendkoolituse projekti raames soodushind 125.- krooni

Registreerumine http://www.eformular.com/treener2009/tase123.html

Registreerimise ja korralduse lisainfo: Kadri Herde, tel. 6996596 kadri.herde@tlu.ee

Täiendav teave lektori ja loengu sisu kohta: Jüri Põld 5010971 ekf@ekf.sport.ee

ANTONIO OLIVA SEBA, 8th. Dan WKF

Antonio Oliva Seba on maailma tunnustatumaid idamaiste võitluskunstide taktika eksperte, kelle sportliku karate treeningsüsteem on ülemaailmselt hinnatud ja tuntud . Ta on õpetanud kokku 57 erinevas riigis: 27 Euroopa, 8 Aasia, 8 Aafrika, 11 Ameerika ja 3 Okeaania riigis.

Maailma Karate Föderatsioon (WKF) president Antonio Espinos Ortueta on öelnud, et „Tänu Antonio Olivale on sportliku karate tase tõusnud terves maailmas“.

Oliva on sündinud 16. veebruar 1948 Hispaanias, võitnud esimesed 5 Hispaania Karate meistritiitlit absoluutkaalus (1970-1975) ja tulnud Euroopa meistrivõistlustel kergekaalus hõbemedalile.

Avaldatud raamatud: “Formalisation of Sports Karate”, 1982; “Martial Arts Practical Encyclopedia”, 1985 and “Supreme Combat”, 2002.

Eesti Karate Föderatsiooni peasekretäri Jüri Põllu sõnul on Oliva edu ja tuntuse võti tema avatus ja inimlikkus ning tahe anda teadmisi edasi kõigile, kes selle järele vajadust tunnevad. “Kui tavaliselt hoiavad kahevõitlusalade taktika ja tehnika eksperdid oma teadmisi väga kitsaringi inimeste tarbeks, siis Antonio Oliva puhul see ei kehti!“, lisab Jüri Põld.

Kõige värskema koolitusinfo leiate alati http://www.spordiinfo.ee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×