Jump to content
Sign in to follow this  
ketas

Proteiinid

Recommended Posts

Tegin suvel toidulisadega pausi. Nüüd olen raha kogunud ja plaanis osta sügiseks jälle suuremas koguses proteiini (hulgi enamasti ju soodsam). Kuid ei tea millist toodet ja firmat eelistada. Millel oleks kõige parem kvaliteedi ja hinna suhe? Olen kasutanud siiani Whey Lemon Superit ja Fasti Herat, kuid Fast on vist nüüdseks pankrotis, nii et Hera jääb välja. Olen vaadanud ka Powerman`is müüdavaid proteiine - Whey 8100 ja Best 3 Protein. Hinnad küll soodsad, aga kvaliteet? On kellelgi nendega kogemusi? Mõtlesin ka selle Protein Nr.1 peale, kuid hind jällegi kallis. Aga kui ta on jällegi oluliselt nt Whey Lemonit efektiivsem, siis võib ka seda kaaluda. Igatahes kui kellelgi on mingeid arvamusi (soovitusi) või eelistusi nende (või ka mõndade teiste firmade) toodete suhtes, siis on need igati teretulnud.

Ette tänades.

No mina kasutan Why Lemon Superit ning Protein No1.

Tavaliselt olen teinud ühe shaigi (Lemonit) peale trenni ning õhtul enne magama minekut Protein No1 shaigi. Protein No1 pidi aitama ka liigese valude puhul! Aga kui rahaga on nigu on, siis soovitaks vast Whey Lemonit. Aga noh eks varsti peaksid ka kogenumad onud onlinese tulema, eks nemad räägivad/soovitavad vast täpsemalt.

M1ster.

siin ei ole midagi rääkida. nii ongi. powermani tooted võivad tegelikult päris ok olla aga mull tundub mingil põhusel see powerman kuidagi kahtlane teema. mo seoses selle fastijamaga jne.

Soovitan osta korraga kolm toodet, tuleb soodsam, No1 hind 295.- niikuinii tarbid ära. Ise olen neid tooteid kasutanud viimased 5 aastat, siiani pole saanud tulemuste üle nuriseda. Tai Kane tootesari on jõudnud ennast tõestada nende aastate jooksul, enamus Eesti Ateena olümpiakoondisest tarbib samuti sama firma tooteid.

Kasutan Nutriplus Best Whey´d. Olen igati rahul

Optimaalne hind ja kvaliteet. Minu puhul toimib hästi. BW pole siiani probleeme tekitanud.Võibolla tuleneb see sellest, et minu teada on BW saada olevatest proteiinidest kõige suurema vadakuvalgu hüdrolüüsiastega (Proteiin Nr1 puhul on vist hüdrolüüsitud ainult selle kollageenne osa?)

Pole kunagi keskendunud reklaamile. Tuleb pisut ise süveneda teemasse.

Fastiga seotust pole (esialgu) veel toidulisa toimes märganud :)

kui sa minu eelnevale tekstile vihjad siis ma ju ütlesin et need nurti + tooted võivad olla talutavad aga teenindus ja sellega seonduv tundub minu kogemuste põhjal kahtlane. mõned powermani isikud ka ju fastiga vist nagu kattuvad mingil määral. ja tegelikult minu kogemuste põhjal on need nutri+ tooted ka kuidagi algelised. maeitea kui kõva turuosa neil seal soomes või kusiganes. ok mis ma targutan igaühe enda asi. aga see ka veel et ega variante on ju veel. ei ole aint nutri+ ja tai kane. ja need variandid on ikka vägaig arvestatavad.

Põhimõtteliselt peaks Eiselt ka olema...

Kui nüüd päris aus olla siis enamus nn "tootjaid" on tegelikult pakendajad (ka nimetatud Eiselt)

Toorainet (mitmesugused valgud ja nende hüdrolüsaadid) produtseeritakse maailmas suuremas osas 2-3 tootja poolt. Kõik on ära standardiseeritud ja sertifitseeritud. Osa komponente maksab rohkem (näit vadaku hürdolüsaadid)osa vähem.

Edasine on juba turunduse, ja müügitaktika küsimus.

no jah. pooled autod tehakse ka juba sama põhja peale. ma pigem arvan et baas on sama aga erinuvused on siiski olemas. no võibolla mitte puhaste toodete puhul nagu näit kreatiinmonohüdraat. see ju sama asi niikuinii. pole vahet kas tai kane või näit fast. aga mõni paneb näit valgutoote sisse ka juba kreatiini või muud stuffi. siis ta võrreldes teiste valkudega ikka tiba erinev. vähemalt ostes :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.