Jump to content
Ott Kiivikas

Cutleri hetkevorm

Recommended Posts

Kui mees sööb, siis mees kasvab :D Mina isiklikult loodan, et Cutler tuleb veel mitu korda Mr Olympiaks! Tema viimaste voistluste vorm oli lihtsalt mega!

Kui mees sööb, siis mees kasvab :P Mina isiklikult loodan, et Cutler tuleb veel mitu korda Mr Olympiaks! Tema viimaste voistluste vorm oli lihtsalt mega!

Mina loodan, et ei tule. :D

Ma loodan, et Victor teeb hea vormi see aasta ja j2rgmine aasta loodan, et tuleb Ron tagasi ja v6tab oma yheksanda.

Aga see selleks. Muide, olete t2hele pannud, et IGA kord topeltbiitsepsi ajal on tal parem kyynarnuk suurema nurga all kui vasak??? IGA KORD.

Ron ja Bob Sapp

Ron ja Big Show

Edited by -TANK-

kui need on värsked pildid, siis septembri teiseks pooleks on mees vöödiline nagu vöötorav :D Ja siis ei näe ka eriti kedagi kes talle vastu saaks, sest mass, proportsioonid jne. on mehel ju kogu aeg olemas olnud. Huvitav saab olema

Jah, Cutler tundub juba praegu kuivem olevat kui 2008 Mr Olympial! Sai ehk mõne kavala nipi selgeks, kuidas vesi välja ajada. :D

Vahepealsed aastad käis üks kõva massi ralli - kes on suurem, peale seda kui Dexter Jackson 2008 võitis hakati uuesti kvaliteeti hindama ja kohe hakkasid mehed kuivemaks minema eks selliste lihasmasside puhul nagu meestel on - annab see kuivus veel topeltefekti. Igal juhul on hea kvaliteetset ja suure massiga meest vaadata kui lihtsalt suurt meest.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.