Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Niih... täna võtsin siis jõusaali digika kaasa ja sai paar pilti tehtud. Ka mitte just kõige parema valguse juures. Üritasin natukene poseerida ka.

Pilte saab näha SIIT!

Jah, vorm on hea ning selle kohta võiks öelda, et puhas klassik. Poseerimistunde alustame Fittest Tartu spordiklubis septembris. Ise ma ei oska veel öelda, kas sügisel osalen võistlustel või tegelen sellel hooajal ainult Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste organiseerimisega. Eks paistab. :D

Kuidas võistlejatel ettevalmistus sujub? Mul läheb plaanipäraselt kaal on 91 kilo tuuris õhtu rohkem hommikul kohati isegi vähem, jõunäitajad on taastumas oma paremate päevade tasemel. Usun ,et septembris peaks jälle mõned vormipildid tegema eks panen need ka siia üles.

Mul veel jaanud 2 nadalat NABBA Mr Ireland ja sel korral toimuvad seal ka Classic Class proovin oma jala sinna viia.,kaal hetkel 75kg ja rasva % on vast 7 ringis ;)

Homme saali eks siis nais mis toimuma hakkab,olek on juba n6rgavoitu :D

Ei tea, kahtlane on see võistlemine hetkel... Üleeile oli kehakaal 88, 2 kg ja ma olen nagu dieedil istunud juba mitu nädalat. Võistluskaal on mul teatavasti klassikas -80 kg ;)

Veri, higi, pisarad ja siis need ülejäänud kehavedelikud ka välja, aga millise hinnaga?

:D

Ei tea, kahtlane on see võistlemine hetkel... Üleeile oli kehakaal 88, 2 kg ja ma olen nagu dieedil istunud juba mitu nädalat. Võistluskaal on mul teatavasti klassikas -80 kg ;)

Veri, higi, pisarad ja siis need ülejäänud kehavedelikud ka välja, aga millise hinnaga?

:D

Tundub et v6tad v2ikese perepuhkuse sel ja j2rgneval aastal :o

Väga kehvasti. Juba teist korda jäi terve nädal vahele. Näiteringiga oli sel nädalal palju tegemist. Käisime ka harrastusteatrite festivalil, kus jagati välja kolm laureaadi diplomit ja saime ka ühe neist ^^. Ainult üks auhind oli sellest kõvem, kuid seda kahjuks ei saanud. Järgmisel aastal :D

Tere ,

Tahtsin küsida EMV kohta , nimelt et kuidas jaotatakse juuniorid ja noored kaalukategooriatesse , pole ise sellega väga kursis ja tahaksin teada , -kg katergooriaid .

Suured tänud .

Tere ,

Tahtsin küsida EMV kohta , nimelt et kuidas jaotatakse juuniorid ja noored kaalukategooriatesse , pole ise sellega väga kursis ja tahaksin teada , -kg katergooriaid .

Suured tänud .

Noored(alla 18 a.) on viimasel ajal ühes kategoorias, Juunioritel(alla 21 a.) on -75 kg ja +75 kg.

Korraldajad on öelnud, et kui noori on palju, siis on ka seal erinevad kategooriad, et 50 kg ja 100 kg noored mehed koos ei oleks :D

Aeg muudkui lendab nagu minu kehakaal. Ühel päeval olin 88 kg, paar päeva hiljem 83 kg ning aru ei saa, kuidas selline asi võimalik on. Üldiselt selline kaalukõikumine on minu puhul tavaline nähtus. Hetkel tundub, et teen selle hooaja ikka kaasa, aga veebruaris saan isaks ja ilmselt kevadhooaeg jääb vahele. Hetkel veel 100 % kindel ei ole, aga annan endast parima igal juhul!

Aeg muudkui lendab nagu minu kehakaal. Ühel päeval olin 88 kg, paar päeva hiljem 83 kg ning aru ei saa, kuidas selline asi võimalik on. Üldiselt selline kaalukõikumine on minu puhul tavaline nähtus. Hetkel tundub, et teen selle hooaja ikka kaasa, aga veebruaris saan isaks ja ilmselt kevadhooaeg jääb vahele. Hetkel veel 100 % kindel ei ole, aga annan endast parima igal juhul!

6ige!

Asi läheb põnevaks. Aga, Vähk, ootame Sinult parimat :D

Küsimus on küll - 88st 83'le. Tegid midagi selle jaks või lihtsalt nö "kadusid" kilod...kolme päevaga?

See selleks, aga kas vormis ka "5 kilo" erinevus?

Loodan saada jaatavat vastust igaljuhul, ehk siis laval näha samuti.

Väga kehvasti. Juba teist korda jäi terve nädal vahele. Näiteringiga oli sel nädalal palju tegemist. Käisime ka harrastusteatrite festivalil, kus jagati välja kolm laureaadi diplomit ja saime ka ühe neist ^^. Ainult üks auhind oli sellest kõvem, kuid seda kahjuks ei saanud. Järgmisel aastal :D

Poiss, Sul on hea vorm, hea algus eelseisvale karjäärile. Jalg tundub olevat Sinu trump. Vaata ette, et võimalust nõnda lõpuks käest ei lase ;), loodetavasti saad ikka treeningutega järjele!

Edu.

Kodanik Taru käis ka eile ülevaatusel kaal samuti 86 kilo ja kõva töö on veel ees ootamas, eriti poseerimisega ja no vormi ka ikka teravamaks, kuid esimese korra kohta usun ,et tuleb hea.

post-22-1282817020_thumb.jpg

post-22-1282817038_thumb.jpg

post-22-1282817056_thumb.jpg

post-22-1282817067_thumb.jpg

Kodanik Taru käis ka eile ülevaatusel kaal samuti 86 kilo ja kõva töö on veel ees ootamas, eriti poseerimisega ja no vormi ka ikka teravamaks, kuid esimese korra kohta usun ,et tuleb hea.

Piltide järgi tuleb mees -80kg katti. Polstri ja vee arvelt peaks see 6kg ilusti maha minema. Palju mehel pikkust on?

Piltide järgi tuleb mees -80kg katti. Polstri ja vee arvelt peaks see 6kg ilusti maha minema. Palju mehel pikkust on?

Pigem klassika -180cm , pikkust ma ei teagi vast sinna 180cm alla

Pigem klassika -180cm , pikkust ma ei teagi vast sinna 180cm alla

Arvestades, et Telliskivi peakorteris on suhteliselt kehva valgus, siis võib öelda, et hr Tarul on väga hea vorm! Väga tore kui Eesti kulturismis uusi andekaid mehi välja ilmub! Millal hakatakse võistlejaid registreerima? :D

Oluline täiendus võistlejatele!

Sügisel toimuvad lisaks Eesti meistrivõistlustele ka sellised võistlused:

01-04.10 Naiste MM - Mexico City, Mehhiko

10.10 Athletic Fitness Eesti meistrivõistlused - Eesti Näituste paviljon, Tallinn

16.10 Innar Mardio Memoriaal/EMV - Salme Kultuurikeskus,Tallinn

23.10 Põhjamaade MV - Helsinki,Soome

03-07.11 Meeste kulturismi MM - Bakuu, Azerbaidžaan

19-21.11 Klassikalise kulturismi MM - Budapest, Ungari

27.11 Lõuna-Eesti II Lahtised Karikavõistlused kulturismis ja bodyfitnessis

03-06.12 Juunioride ja veteranide MM - Antalya, Türgi

27.11.2010 ürituse kohta avatud eraldi teema Fitness.ee foorumis. Nendel võistlustel on eraldi kategooriad päris algajatele(esimest korda elus võistlevad), samuti eraldi kategooriad nendele, kes on juba võistelnud 1-2 korda ning eraldi kategooriad nendele, kes on võistelnud 3 ja rohkem korda. Nendel võistlustel võivad seekord osaleda rahvas kõikidest Eesti maakondadest!

Panen ka siis mõne vormi pildi mille Paakspuu saaremaal tegi. Pole eriti kaua poseerimist õppinud nii et kindlasti palju vigu ka aga annan endast parima et ikka selgeks saada.

post-18590-1283194945_thumb.jpg

post-18590-1283195026_thumb.jpg

post-18590-1283194981_thumb.jpg

jalad jaavad nati ylakehast maha,kuid jah nagu mainisin ylakeha on hea! <_<

Edited by susim

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.