Jump to content
Arnold

OPEN LATVIAN 2010 - viimane osa!

Recommended Posts

Leidsin paar pilti ka omast ühest põhikonkurendist Darius Buksinaitisest

post-22-1272529021_thumb.jpg

Võitis 2008a "Amber Prix" ehk siis merevaigu turniiri absoluudi (seda siis WFF liiga korraldusel)

post-22-1272529046_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna seekord ma oma autoga ringi sõitma ei hakka, siis küsiks siin üle, kas keegi sõidab pühapäeva hommikul Tartust Pärnusse või hoopis otse Ogrisse ja kas saan küüti? Kütusekulu kindlasti toetan.

Üldse tundub, et praegu peaks Tartust umbes 10 inimest Lätisse minema.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kuna seekord ma oma autoga ringi sõitma ei hakka, siis küsiks siin üle, kas keegi sõidab pühapäeva hommikul Tartust Pärnusse või hoopis otse Ogrisse ja kas saan küüti? Kütusekulu kindlasti toetan.

Üldse tundub, et praegu peaks Tartust umbes 10 inimest Lätisse minema.

:D

peaks minema aga info liigub aeglaselt .... seega tartu inimesed peavad pärnu sõitma, et sealt bussiga edasi saada ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kuna seekord ma oma autoga ringi sõitma ei hakka, siis küsiks siin üle, kas keegi sõidab pühapäeva hommikul Tartust Pärnusse või hoopis otse Ogrisse ja kas saan küüti? Kütusekulu kindlasti toetan.

Üldse tundub, et praegu peaks Tartust umbes 10 inimest Lätisse minema.

:D

Tule ikka meiega bussiga - seal on kõik koos ja usun, et nalja saab:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
peaks minema aga info liigub aeglaselt .... seega tartu inimesed peavad pärnu sõitma, et sealt bussiga edasi saada ???

Meil on vaja saada põhimõtteliselt Riiga - Ogre asub sealt ca 40 km, kuidas sinu arvates sinna Tallinnast mõistlikum sõita on???? :D

Tartust on üles antud järgnevad võistlejad: Imre Vähi, Andrei Abrossimov - rohkem võistlejaid ei ole.

Kaasa on tahtnud tulla Ivo Pärle +2 ja Abrossimovi kaaslane, rohkem infot mul ei ole (selle põhjal 6 inimest).

Pärnust tuleb peale eelinfo põhjal:

võistlejatest: Edward Oks, Janika Jürgenson, Argo Vaible lisaks kohtunik Raivo Piiber ja assistent lavataha Christina Alev.

Lisaks tuleb Ain Kimber koos kaaslasega, seega 7 inimest.

Ülejäänud peaksid kõigi eelduste kohapealt tulema peale Tallinnast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ennustajad teevad vist ikka alles kodutööd.... :D Ennustada saate kuni 2.mai kella 14.00 siis hakkab võistlus pihta.

Kohapeal on kaasas nii fotograafid kui telegrupp -seega toome operatiivselt uudised kodustele pöidlahoidjatele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna laupäev, siis ennustajad kas alles magavad pärast eilset volbrit või siis tõesti surfavad ja otsivad materjali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jube raske ennustad kui kõik teised on võõrad peale omade. Aga noh, mis seal ikka, kaotada pole midagi. Ning olgem positiivsed omade suhtes. :D

Fitness naised

1. Natalia Nazarenko – Kiivikas

2. Liisa Otsus

3. Olga Aleksejeva

4. Kristina Koroljak

5. Irina Karpjuka

Fitness mehed

1. Oleg Anissimov

2. Jevgenijs Mihlukovs

3.Algirdas Kubilius

4. Viktors Šarko

5. Vladislavs Maslo

6. Genadijs Drigo

Bodifitness naised

1. Kristina Karaliute

2. Kati Grabbi

3. Kristina Jankauskaite

4. Kadi Rõõm

5. Olga Škavõš

6. Vitalya Dmitrieva

7. Odeta Vaišnoriene

8. Janika Jürgenson

9. Evelina Paukštyte

10. Rita Gurevičiute

Kulturism juuniorid

1.Darius Janušauskas

2.Edward Oks

3.Dmitri Kostitsõn

4.Rytis Janulevičius

5.Dmitrijs Sobolevskis

6.Maksim Zavertilo

7.Anton Ostroglasov

8.Miroslav Kolosevski

Klassikaline kulturism

1.Imre Vähi

2.Donatas Radavicius

3.Janar Rückenberg

4.Vitalijs Perčilo

5.Nerijus Rocys

6.Deniss Novgordski

7.Indrek Viska

8.Mihkel Jakobson

9.Ramunas Grabinskas

10.Šarūnas Burba

Kulturism mehed

1.Ott Kiivikas

2.Darius Buksnaitis

3.Aivars Visockis

4.Andrei Abrossimov

5.Michael Ghaly

6.Argo Vaible

7.Jurijs Ribakovs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fitness naised

1. Natalia Nazarenko – Kiivikas

2. Liisa Otsus

3. Olga Aleksejeva

4. Irina Karpjuka

5. Kristina Koroljak

Fitness mehed

1. Oleg Anissimov

2. Algirdas Kubilius

3. Jevgenijs Mihlukovs

4. Vladislavs Maslo

5. Viktors Šarko

6. Genadijs Drigo

Bodifitness naised

1. Kristina Karaliute

2. Kati Grabbi

3. Vitalya Dmitrieva

4. Odeta Vaišnoriene

5. Olga Škavõš

6. Kristina Jankauskaite

7. Kadi Rõõm

8. Janika Jürgenson

9. Evelina Paukštyte

10. Rita Gurevičiute

Kulturism juuniorid

1.Darius Janušauskas

2.Edward Oks

3.Dmitri Kostitsõn

4.Dmitrijs Sobolevskis

5.Rytis Janulevičius

6.Maksim Zavertilo

7.Anton Ostroglasov

8.Miroslav Kolosevski

Klassikaline kulturism

1.Imre Vähi

2.Donatas Radavicius

3.Janar Rückenberg

4.Vitalijs Perčilo

5.Indrek Viska

6.Deniss Novgordski

7.Nerijus Rocys

8.Mihkel Jakobson

9.Ramunas Grabinskas

10.Šarūnas Burba

Kulturism mehed

1.Ott Kiivikas

2.Darius Buksnaitis

3.Aivars Visockis

4.Andrei Abrossimov

5.Argo Vaible

6.Michael Ghaly

7.Jurijs Ribakovs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna lähen veel vabakava harjutama ja sauna. Kaal on võrreldes EKV langenud 1,2 kilo ehk 0,6 kilo nädalas, täpselt nagu plaanisin seega pilt on kindlasti teravam, EM ks plaan veel 1 kilo kahe nädalaga kaotada, siis peaks olema ok vorm.

Eile toimus Revalis ka viimane võistluseelne ülevaatus, nii mõnigi võistleja on suutnud võrreldes EKV vormi prandada. :D Kahjuks ei olnud mul fotokat kaasas, et pilte oleks saanud teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna tuleb veel tore õhtu saab vennanaise sünnipäevale minna vaatama kuidas teised söövad.... :D See on see kulturisti elu ilu ja võlu, kuid ei ole see-eest homme kui kõik plaanipäraselt läheb saab ka õhtul korra kõhu täis süüa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Täna tuleb veel tore õhtu saab vennanaise sünnipäevale minna vaatama kuidas teised söövad.... :D See on see kulturisti elu ilu ja võlu, kuid ei ole see-eest homme kui kõik plaanipäraselt läheb saab ka õhtul korra kõhu täis süüa. ;)

Ei ole hullu, saab ikka süüa

Minu tänased numbrid on 166valku 349süsivesikut 82rasva 2874kcal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fitness naised

1. Natalia Nazarenko – Kiivikas

2. Irina Karpjuka

3. Liisa Otsus

4. Kristina Koroljak

5. Olga Aleksejeva

Fitness mehed

1. Oleg Anissimov

2. Vladislavs Maslo

3. Jevgenijs Mihlukovs

4. Algirdas Kubilius

5. Viktors Šarko

6. Genadijs Drigo

Bodifitness naised

1. Kati Grabbi

2. Kristina Karaliute

3. Olga Škavõš

4. Janika Jürgenson

5. Kristina Jankauskaite

6. Odeta Vaišnoriene

7. Evelina Paukštyte

8. Rita Gurevičiute

9.Kadi Rõõm

10. Vitalya Dmitrieva

Kulturism juuniorid

1.Edward Oks

2.Maksim Zavertilo

3.Darius Janušauskas

4.Dmitrijs Sobolevskis

5.Anton Ostroglasov

6.Dmitri Kostitsõn

7.Rytis Janulevičius

8.Miroslav Kolosevski

Klassikaline kulturism

1.Imre Vähi

2.Donatas Radavicius

3.Vitalijs Perčilo

4.Nerijus Rocys

5.Janar Rückenberg

6.Šarūnas Burba

7.Indrek Viska

8.Ramunas Grabinskas

9.Mihkel Jakobson

10.Deniss Novgordski

Kulturism mehed

1.Ott Kiivikas

2.Darius Buksnaitis

3.Michael Ghaly

4.Argo Vaible

5.Aivars Visockis

6.Andrei Abrossimov

7.Jurijs Ribakovs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fitness naised

1. Natalia Nazarenko – Kiivikas

2. Liisa Otsus

3. Olga Aleksejeva

4. Irina Karpjuka

5. Kristina Koroljak

Fitness mehed

1. Oleg Anissimov

2. Viktors Šarko

3. Algirdas Kubilius

4. Genadijs Drigo

5. Vladislavs Maslo

6. Jevgenijs Mihlukovs

Bodifitness naised

1. Kristina Karaliute

2. Kati Grabbi

3. Kristina Jankauskaite

4. Evelina Paukštyte

5. Rita Gurevičiute

6. Kadi Rõõm

7. Olga Škavõš

8. Vitalya Dmitrieva

9. Janika Jürgenson

10. Odeta Vaišnoriene

Kulturism juuniorid

1. Edward Oks

2. Dmitri Kostitsõn

3. Darius Janušauskas

4. Anton Ostroglasov

5. Maksim Zavertilo

6. Rytis Janulevičius

7. Miroslav Kolosevski

8.Dmitrijs Sobolevskis

Klassikaline kulturism

1.Imre Vähi

2. Donatas Radavicius

3.Janar Rückenberg

4. Vitalijs Perčilo

5.Nerijus Rocys

6.Šarūnas Burba

7.Indrek Viska

8.Mihkel Jakobson

9.Ramunas Grabinskas

10. Deniss Novgordski

Kulturism mehed

1.Ott Kiivikas

2.Darius Buksnaitis

3. Andrei Abrossimov

4.Jurijs Ribakovs

5. Michael Ghaly

6. Argo Vaible

7.Aivars Visockis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fitness naised

1. Natalia Nazarenko – Kiivikas

2. Liisa Otsus

3. Irina Karpjuka

4. Olga Aleksejeva

5. Kristina Koroljak

Fitness mehed

1. Oleg Anissimov

2. Vladislavs Maslo

3. Jevgenijs Mihlukovs

4. Algirdas Kubilius

5. Genadijs Drigo

6. Viktors Šarko

Bodifitness naised

1. Kati Grabbi

2. Kristina Karaliute

3. Olga Škavõš

4. Vitalya Dmitrieva

5. Janika Jürgenson

6. Odeta Vaišnoriene

7. Kristina Jankauskaite

8. Rita Gurevičiute

9. Kadi Rõõm

10. Evelina Paukštyte

Kulturism juuniorid

1.Edward Oks

2. Dmitri Kostitsõn

3. Anton Ostroglasov

4. Maksim Zavertilo

5. Darius Janušauskas

6. Rytis Janulevičius

7. Miroslav Kolosevski

8. Dmitrijs Sobolevskis

Klassikaline kulturism

1. Imre Vähi

2. Donatas Radavicius

3. Vitalijs Perčilo

4. Janar Rückenberg

5. Nerijus Rocys

6. Mihkel Jakobson

7. Indrek Viska

8. Šarūnas Burba

9. Ramunas Grabinskas

10. Deniss Novgordski

Kulturism mehed

1. Darius Buksnaitis

2. Ott Kiivikas

3. Andrei Abrossimov

4. Michael Ghaly

5. Argo Vaible

6. Aivars Visockis

7. Jurijs Ribakovs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fitness naised

1. Natalia Nazarenko – Kiivikas

2. Liisa Otsus

3. Kristina Koroljak

4. Irina Karpjuka

5. Olga Aleksejeva

Fitness mehed

1. Oleg Anissimov

2. Jevgenijs Mihlukovs

3. Algirdas Kubilius

4. Vladislavs Maslo

5. Genadijs Drigo

6. Viktors Šarko

Bodifitness naised

1. Odeta Vaišnoriene

2. Kristina Karaliute

3. Kati Grabbi

4. Vitalya Dmitrieva

5. Olga Škavõš

6. Kristina Jankauskaite

7. Kadi Rõõm

8. Evelina Paukštyte

9. Janika Jürgenson

10. Rita Gurevičiute

Kulturism juuniorid

1.Edward Oks

2.Darius Janušauskas

3.Dmitri Kostitsõn

4.Dmitrijs Sobolevskis

5.Maksim Zavertilo

6.Rytis Janulevičius

7.Miroslav Kolosevski

8.Anton Ostroglasov

Klassikaline kulturism

1.Imre Vähi

2.Janar Rückenberg

3.Donatas Radavicius

4.Vitalijs Perčilo

5.Indrek Viska

6.Mihkel Jakobson

7.Deniss Novgordski

8.Nerijus Rocys

9.Šarūnas Burba

10.Ramunas Grabinskas

Kulturism mehed

1.Ott Kiivikas

2.Darius Buksnaitis

3.Andrei Abrossimov

4.Aivars Visockis

5.Michael Ghaly

6.Argo Vaible

7.Jurijs Ribakovs

Share this post


Link to post
Share on other sites

fitness-naised

1.Natalia Nazarenko-Kiivikas

2.Liis Otsus

3.Olga Aleksejeva

4.Kristina Koroljak

5.Irina Karpjuka

fitness-mehed

1.Vladislav Maslo

2.Oleg Anissimov

3.Jevgenys Mihlukovs

4.Algirda Kubilius

5.Genadys Drigo

6.Viktors Sarko

Bodifitness.naised

1.Kristina Karaliute

2.Kati Grabbi

3.Odete Vaisnouene

4.Kristina Jankauskaite

5-Janika Jürgenson

6.Evelina Paukstyte

7.Olga Skavõs

8.Kati.Rõõm

9.Rita Gureviciute

10.Vitalya Dmitrieva

Kulturism juuniorid

1.Darius Janusauskas

2.Maksim Zavertilo

3.Edward Oks

4.Rytis Janulevicius

5.Dmitri Kostitsõn

6.Dmitrys Sobolevskis

7.Miroslav Kolosevski

8.Anton Ostroglasov

klassikaline kulturism

1.Imre Vähi

2.Donatas Radavicius

3.Vitalys Percilo

4.Janar Rückenberg

5.Sarunas Burba

6.Nerijus Rocys

7.Indrek Viska

8.Mihkel Jakobson

9.DenissNovgordski

10.Ramunas Grabinskas

kulturism mehed

1.Ott Kiivikas

2.Darius Buksnaitis

3.Michael Ghaly

4.Andrei Abrossimos

5.Aivars Visockis

6.Argo.Vaible

7.Jurijs Ribakovs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fitness naised

1. Natalia Nazarenko – Kiivikas

2. Liisa Otsus

3. Irina Karpjuka

4. Olga Aleksejeva

5. Kristina Koroljak

Fitness mehed

1. Oleg Anissimov

2. Jevgenijs Mihlukovs

3. Algirdas Kubilius

4. Genadijs Drigo

5. Vladislavs Maslo

6. Viktors Šarko

Bodifitness naised

1. Odeta Vaišnoriene

2. Kristina Karaliute

3. Kati Gabbi

4. Kristina Jankauskaite

5. Vitalya Dmitrieva

6. Olga Škavõš

7. Evelina Paukštyte

8. Janika Jürgenson

9.Kadi Rõõm

10. Rita Gurevičiute

Kulturism juuniorid

1.Edward Oks

2.Dmitri Kostitsõn

3.Darius Janušauskas

4.Dmitrijs Sobolevskis

5.Maksim Zavertilo

6.Anton Ostroglasov

7.Rytis Janulevičius

8.Miroslav Kolosevski

Klassikaline kulturism

1.Imre Vähi

2.Donatas Radavicius

3.Vitalijs Perčilo

4.Janar Rückenberg

5.Šarūnas Burba

6.Indrek Viska

7.Ramunas Grabinskas

8. Mihkel Jakobson

9.Nerijus Rocys

10.Deniss Novgordski

Kulturism mehed

1.Darius Buksnaitis

2.Aivars Visockis

3.Ott Kiivikas

4.Michael Ghaly

5.Argo Vaible

6.Andrei Abrossimov

7.Jurijs Ribakovs

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kas varsti ka on uudiseid juba oodata :D ?

Loodan, et kotid on karikaid täis ;)

Karikaid oli lausa terve buss täis - naiste fitness - 1. koht, meeste fitness - 1. koht, bpdyfitness 3.koht, juuniorid 3. koht, klassikud 1. ja 2. koht, kulturism 1. ja 2. koht!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×