Jump to content
Sign in to follow this  
lacosteman

Sooviks abi seoses kehamassiga

Recommended Posts

See on ka variant, aga tollesama söögi valmistamiseks kulub ka aega, mida osadel päeval no kuskilt juurde võluda ei ole. Siit tulevadki individuaalsed erinevused ja foorumi pluss. Teemaalgataja saab palju erinevaid soovitusi ja valib omale sobivaima välja.

Tõesti, toidulisandid muudavad elu mugavamaks kui tõesti pole võimalik tavatoitu süüa. Samas kohupiima(sh. kohupiima torude), kodujuustu ja paki singi kaasa võtmiseks ei kulu just kõige rohkem aega.

Kevadel kui oli saksa keele eksam siis võtsin ka eksamile kaasa sheigi, teised vaatasid, et ma mingi imelik vist :D Aga mind jättis suht külmaks :P

Anyway tagasi teemaalgataja juurde. Mis sulle näiteks ei maitse nendest nö tervislikest toitudest :D ? Kõigele leiab alternatiivi. Lao siia kõik tervislik ja vastiku maitsega, mis sul pähe tuleb.

Tõesti, toidulisandid muudavad elu mugavamaks kui tõesti pole võimalik tavatoitu süüa. Samas kohupiima(sh. kohupiima torude), kodujuustu ja paki singi kaasa võtmiseks ei kulu just kõige rohkem aega.

Kevadel kui oli saksa keele eksam siis võtsin ka eksamile kaasa sheigi, teised vaatasid, et ma mingi imelik vist :P Aga mind jättis suht külmaks :D

Sama siin :D Meil oli aulas mingi lauake tehtud, kus oli ka nö näksimist :D Ma istusin seal nurgas, jõin sheiki ja teise käega krabasin tikuvõileibu :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.