Jump to content
Fitnesspurk

Dieet

Recommended Posts

Tere, oleks plaanis millalgi suve poole ka kõhulihased peki alt välja saada. Peaksin tegema aeroobset, kuid mida ma sööma peaksin ? Ning mida ma süüa ei tohiks ? Söön tavalist toitu, kuid toitumiskava jaoks mul raha pole, olen õpilane ning sellest kinni pidamine oleks ilmselt veel kulukam.

Tere, oleks plaanis millalgi suve poole ka kõhulihased peki alt välja saada. Peaksin tegema aeroobset, kuid mida ma sööma peaksin ? Ning mida ma süüa ei tohiks ? Söön tavalist toitu, kuid toitumiskava jaoks mul raha pole, olen õpilane ning sellest kinni pidamine oleks ilmselt veel kulukam.

Korrektselt toitumine ei tähenda veel seda, et sul rohkem raha läheks toidu peale kui praegu ebatervislikult toitudes.

Mul läheb kindlasti vähem raha toitumiskava järgi toitudes. Lugemist

Kuidas toituda enne ja pärast trenni

Peaksid sööma kindlasti puu- ja juurvilju, kana, muna jne... Igasugused võileivad kohe menüüst välja, kui need seal olema peaksid! limonaade asju ka mitte.. ühesõnaga toitu tervislikult :D

esimene asi - pane paika kuupäev, millal peavad kõhulihased peki alt välja paistma. Millalgi suve poole on laialivalguv eesmärk. teiseks tee kehakoostise kohta väike mõõtmine, kasvõi fitshopis vormelirooliga. annab enam vähem teada keha koostise ning rasva kaalu kehas. töö, mis tuleb teha on õige toitumise ja treeninugga seda rasvakaalu vähendama ning lihasmassi sõilitama, suurendama.

kui pole finantsi toitumiskava tellida, siis tee otsinguid erinevates foorumites toitumise kohta, mida ja kuidas, kui selgusetuks jääb, küsi üle. peamine, võikad ja limonaad ning rämpstoit välja menüüst. samuti kõiksugu poest ostetavad pooltooted (kalapulgad, kanapallid, kotletid jne)- nende peal elades jäädki unistama kuuspakist.

Igasugused võileivad menüüst välja? Kas siis täistera-, rukki- ja seemneleivad ka?

Peaksid sööma kindlasti puu- ja juurvilju, kana, muna jne... Igasugused võileivad kohe menüüst välja, kui need seal olema peaksid! limonaade asju ka mitte.. ühesõnaga toitu tervislikult :D

Igasugused võileivad menüüst välja? Kas siis täistera-, rukki- ja seemneleivad ka?

Leib on hea, aga menüü ei tohiks koosneda võileibadest.

Edited by JarmoOberst

Iga asja kohta võib öelda, et menüü ei tohi koosneda vaid nendest. Või ma ei saa Jarmo lausest aru?

Leib on hea, aga menüü ei tohiks koosneda võileibadest.

Iga asja kohta võib öelda, et menüü ei tohi koosneda vaid nendest. Või ma ei saa Jarmo lausest aru?

Sa ei saa aru jaa. Pigem ma tahtsin öelda, et leib (olgu ta siis täistera-, rukki- või seemneleib) on toidukorra kõrvale hea. Kuid et toidukord koosneks ainult võileibadest (veel hullem võisaiadest) ei ole hea.

Peaksid sööma kindlasti puu- ja juurvilju, kana, muna jne... Igasugused võileivad kohe menüüst välja, kui need seal olema peaksid! limonaade asju ka mitte.. ühesõnaga toitu tervislikult :)

Ta niigi ei söö midagi - kuna ju pole raha ja kui ta loobub võileibadest ja limonaadist, siis ta ei söö üldse mitte midagi.

Lausa huvitav teada, mida tähedab sõnade paar toitu tervislikult, kui inimesel pole raha / viitsimist endale süüa osta/valmistada :unsure:

Reaalsus on see, et kui Sul pole raha endasse investeerida - pole Sul mõtet ka tulemusi loota.

Ära jää lootma mingitele toidulisanditele (pulbritele) ja 150x sooritatavatele kõhulihase harjutusele, vaid kauple vanematelt söögiraha ja mine poodi ning osta SÜÜA.

Ja siis tulevad ka kõhulihased kunagi välja.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.