Jump to content
Guest originaal1

Fitness e-poe kehv tootevalik

Recommended Posts

Miks Eestis täpselt olukord selline ei saa ma 100% väita aga endale olen ridade vahelt nii mõndagi aru saanud.

Sporditoidulisandid, eritoit ja sportlaste/harrastajate toit on muutunud populaarsemaks. Suureneb tarbijate hulk ja nõudlus. Kahjuks aga ei valda kohati seda valdkonda meie ametnikud.

Loodan siiralt, et tulevikus asjad paremaks muutuvad.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest originaal1

Ärge ajage kahte asja segamini. Üks asi on, kui toote müümine on keelatud, kuid hoopis teine asi on, kui toode müümiseks on vaja litsentsi või muud kvalifikatsiooni ja tulenevalt selle puudumisest ei ole toote müümine võimalik.

Tribuluse ja NOX pumpi jne toodete, mille müümine on natuke rangemini reguleeritud kui mujal EU-s, tarbimine ju keelatud ei ole. Seetõttu on ka loogiline kui müügiloata ettevõtjatel need tooted lettidelt maha korjata kästakse.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

riideid võiks küll olla... isegi telliks. ise satun linna harva ja tavaliselt on need sellised kiirkäigud, et ei ole eriti aega shoppama minna. suurem osa minu viimaste aastate riietest on pärit just e-kaubandusest ja ma ei kurda. kui suurus vm ei sobi, on ju võimalik vahetada/tagastada... better bodies tundub muidu väga mõnus ja mugav, aga e-poodidest ei ole kahjuks erilist valikut leidnud.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti pidavat olema üks haigeimate ravimiseadustega riik maailmas.

Eesti peaks olema maailma kõige rangemate piirangutega, eriti kui arvestada ka piirangute reaalset rakendamist ja kontrolli.

Miks Eestis täpselt olukord selline ei saa ma 100% väita aga endale olen ridade vahelt nii mõndagi aru saanud.

Väike riik, aga ametnik tahab olla suur ja kõikvõimas. Tahab olla jumal.

Tribuluse ja NOX pumpi jne toodete, mille müümine on natuke rangemini reguleeritud kui mujal EU-s, tarbimine ju keelatud ei ole.

Juriidiliselt on kindlati suur vahe, kas raiuda pea ära keha küljest või keha pea küljest. Reaalselt on nende toodete müük ja üldse enamiku ravimtaimede ja tervisetoodete müük Eestis võimatu.

Kangem gear on üsna vabalt saadaval aga tervisetoodete koha pealt käib põletatud maa taktika.

Suur osa ravimeid pole ka muuseas saadaval tänu samale masinavärgile. Pisikese turu jaoks pole ravimifirmadel mõtet mitut tonni dokumendipaberit, verd higi ja pisaraid läbi hekseldada.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.