Jump to content
littleMAD

Poksikott (taaskord)

Recommended Posts

Tean, et sellesarnaseid teemasid on siin juba mitmeid, kuid huvi on konkreetne. Oleks soov osta poksikott, mis vastaks järgmistele nõuetele.

1) Suur ( pikkus 180cm)

2) Hea kattega (plaanis on lüüa paljaste kätega seega ei tohi olla mõni selline vastik plastik, mis korra ebaõnnetult riivates tõmbab kohe naha maha)

3) Soovitavalt kõvemapoolne (et käsi lüües sisse ei vajuks ja soovitavalt paari kuu pärast kogu sisu põhja ei vaju)

4) Vastupidav (kuna plaanis ka jalalööke teha, siis piisavalt tugev, et aasta pärast ei peaks uut ostma)

Kõiksugu soovitused, et kust sellist saada, kust lisainfot saada vms jne on teretulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sul nukid just sarvest pole, siis kõvemapoolne kott tõmbab sul igal juhul nukilt naha maha, kui sa veidi mööda juhtud lööma. Selle vastu aitavad kas kotikindad või siis randmesidemed.

Kui elukohajärgses spordipoes poksikotte müüa on, mine katsu. Saad aimu, kas sobib või mitte - kuigi jah, poes on veidi võimatu korralikult kotti taguda :lol: Üldiselt Laertes (Falco brändi all) teeb suht lollikindlaid asju, võid nende tootevalikut kaaluda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nukid on üks osa probellmist. ma kaldun arvama, et kõva poksikotti paljaste kätega pekstes teed liiga randmetele. kohe kindlasti ei saa täie jõuga tampida (va jalgadega). soovitan osta ikka kotikindad ja lisaks ka sidemed, et vältida vigastusi. see ei ole suur lisakulutus. uuri maad, osadel kottidel on ka kindad juba kaasas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitaksin ka Falcot, endal on ja olen rahul. Aga paljaste kätega ei soovita küll kohe taguma hakata, vähemalt esialgu. Korralikult seotud sidemetest peaks piisama, ei lõhu nukid ära ja hoiab rannet kinni. Korralikud elastsed sidemed maksavad kuskil 100 kr ringis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×