Jump to content
Ott Kiivikas

Reval - Sport Bodybuilding Team!

Recommended Posts

Ega ma ära ei aja kedagi - küsimus on ikka selles, kas olete valmis tulevikus võistlema???

Ma ei ole sind pikka aega näinud - ehk oled vahepeal korralikult paisunud?

Ma ootaksin eelkõige ise noori mehi, kes on kasvu eas ja kes arenevad kiiresti, see on õige aeg alustada ja seal on ka võistlejatele seatud kriteeriumid teised.

Vanus 15 - 19

Sa pead silmas siis revali siseseid ja EM võistlusi?

Ma ei välista otseselt midagi, aga veidi arenguruumi ikka on, kohe ei tahaks küll Salmes lavale ronida:)

Kolliks ei ole läinud, aga trenni ikka teinud. Kaal praegu ca 83 ja rasvaprossa mõõdeti 13.

Vbl tuleks kuulaks su loengut ja vaataks siis?

Edited by gmaster

Sa pead silmas siis revali siseseid ja EM võistlusi?

Ma ei välista otseselt midagi, aga veidi arenguruumi ikka on, kohe ei tahaks küll Salmes lavale ronida:)

Kolliks ei ole läinud, aga trenni ikka teinud. Kaal praegu ca 83 ja rasvaprossa mõõdeti 13.

Vbl tuleks kuulaks su loengut ja vaataks siis?

Tere tulemast!

See teisip magasin maha(olgugi et ootasin kaks nädalat seda loengut,aga viimasel hetkel läksid päevad nii kiiresti ja nii see mööda läks).Aga järgmine teisip olen kohe kindlasti platsis.Praegu muidu treenin Risto käe all ning plaan kevadel võsitlema ka minna: )

Mul on üks küsimus. Nagu sa tead, Ott, siis ma käin Revalis Kaido all treenimas. Kas näiteks mina võin ka vahest loengutele tulla? Või on see ainult nö noortele kulturismihakatistele?

Sorry Samakamees - ma ei lugenud teemat vahepeal. Loengud nii toitumine kui treening sai juba ära tehtud. Ma ei oska öelda kunas ma uuesti teen eks siis kui piisavalt uusi huvilisi on, keda võistlussport huvitab.

Täna kell 17.00 on Revalis ülevaatus - vaatame, kes mis seisus on ja kuhu hakkab valmistuma.

Kui on keegi veel, kes on plaaninud tulla, kuid ei ole senini kohale jõudnud, siis võite seda ikkagi täna teha. Algusega kell 17.00 all tantsusaalis (kaasa ujukad või poseerimispüksid).

mul oleks suur huvi asja vastu, kuid kahjuks hakkasin seda foorumit kuu aega liiga hilja uurima, kas enam toimub midagi?

Tere Siim,

Võta minuga ühendust mailistsi ott@kulturism.ee

Ega Tartus taolisi ettevõtmisi ei korraldata?

Tartus toimub noortetöö - ma ei leidnud seda teemat esimese hooga, mis Tartu noorterühma tegemisi kajastab, kuid kirjuta Imre Vähile (vendv@hot.ee)

Sügis on tulemas ja aeg välja kuulutada noorterühma kandideerimise aeg ja koht. See toimub jätkuvalt Tallinnas , Spordiklubis REVAL - SPORT (Aia tn.20) 7. septembril algusega 15.30. Oodatud on nii poisid kui tüdrukud vanuses 15 - 19 aastat. Kogunemine fuajees.

Rühma kandideerijatelt eeldame: soovi tegeleda kas siis fitnessi, kulturismi või athletic fitnessiga võistlustasemel. Soovituslikult varasem jõusaali käimise kogemus (kuid võib ka ilma selleta tulla proovima), töötahe ja kohusetundlikus. Soovi iseenesega personaalselt tegeleda - sest spordiala eeldab seda.

Katsetel tuleb poistel teha: Lõuatõmbamine korduste peale, rööbaspuudel surumine korduste peale ja sõudeergomeetril tõmbamine 1 min jooskul. Lisaks vaatame üle ka proportsioonid - kaasa võtta ka ujumispüksid.

Tütarlastele järgmised katsed: Keretõsted kõhulihastele, kätekõverdused korduste peale ja sõudeergomeeter 1 min jooksul. Kaasa võtta samuti rannariietus ehk trikoo või bikiinid).

NB! Erandkorras võtame rühma ka nooremaid või vanemaid soovijaid - kuid sellistel juhutdel on ka nõudmised teised, millest juba personaalselt räägime.

Lisainfo ja registreerimine: ott@fitness.ee tel. 5048898

Tere tulemast!

Vähem kui kuukene on katseteni jäänud, ootan veel registreerujaid.

Oma nimi, kontakt telefon ja mail ning vanus saata minu mailile ott@fitness.ee

Lisaks poistele on oodatud ka tüdrukud!

Sellise ilmaga on ehk rohkem noori arvuti taga tõstan uudise ette, sest katseteni ei ole jäänud teab mis palju aega. Registreerimisinfo varasemates postitustes.

Julge hundi rind on .....haavleid täis! ;)

Räägitakse, et selline olevane juuniorite tippkulturist ja tulevane maailma tippkulturist nagu Kristjan-Johannes Konsap on samuti välja kasvanud Reval-Spordi noorterühmast... :P

Krissu tulekut saali mäletan kui eilset päeva.... <_< Valge kui luik, pea kui tuleleek ja tahtmist täis :( , kaal 57kg (täna 4 aastat hiljem kaalub 77kg arvan et vähemalt sama rasva%) seega posisit on mees saanud... ja see võib juhtuda ka sinuga kui tuled 7.septembril katsetele!

Räägitakse, et selline olevane juuniorite tippkulturist ja tulevane maailma tippkulturist nagu Kristjan-Johannes Konsap on samuti välja kasvanud Reval-Spordi noorterühmast... <_<

Naised saunas rääkisid, jah.

Kuid noored tahtmist täis tulevased sportlased, jõusaalihooaeg on alanud!

Homme alustame siis Reval - Spordis katsetega, kui on veel soovijaid, siis vabu kohti on - võtke julgelt ühendust ott@fitness.ee

Julge hundi rind on haavleid täis.... :unsure:

Täna selgub tõde, kas leian omale mantlipärija või mitte.... :unsure: Kui seda teemat juhtub lugema mõni noor mees, kes veel viimasel hetkel soovib tulla katsetele, siis tulge täna lihtsalt Reval - Sporti kohale kell 15.30 - kohtume fuajees (kaasa sportlik riietus ja vahetusjalanõud, samuti ujumispüksid, vaatame vormi ka üle.)

Tere tulemast!

Omalt poolt soovitan ka kõikidel noortel meestel minna proovima. Tartus on see projekt tuule tiibadesse saanud ja töö käib täiega! Esimese noorte grupi meeskond on juba hakanud iseseisvalt treenima ja paljudel on 1-2 võistluskogemust selja taga. Kahju, et sellel ajal kui meie Otiga alustasime (1992-1993) noortega ei tegeletud ja kõike pidi ise õppima. Minge julgesti katsetele ja võtke sõber ka kaasa!

Reval - Spordi rühmale kes kohal käisid, kohtume uuesti järgmise nädala teisipäeval 21.septembril kell 16.30 Reval - Spordis all tantsusaalis ja seekord teen treeningmetoodikaalase loengu, kes soovib saab peale seda trenni ka teha. Esimesel kohtumisel tegime selgeks toitumise põhialused.

Kokku tuli katsetele 9 poissi ja 1 tütarlaps, peab tunnistama et füüsiline ettevalmistus oli isegi oodatust kõrgem, sest kõige kehvem tulemus lõuatmmetes oli 12 kordust (ja seda ilma nõksuta)....

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.