Jump to content
Sign in to follow this  
Taipoks

Abi!!!!!

Recommended Posts

Sidemed kindlasti, kindaid saab võib-olla trennist, aga omad oleksid paremad. Mingeid kubemekaitsmeid ära küll esimesel trennil kaasa vea. :o

Korralikus klubis on muidugi varustus(kindad ja jalakaitsmed) olemas ning esimesel korral ei ole sul ilmselt peale kinnaste midagi vaja, kuid hiljem on küll ise vaja osta isiklikud kindad, sidemed, jala - ning hambakaitsmed.

Küsi oma treeneri käest, esialgu ple sul eriti midagi vaja peale kinnaste/sidemete.

avan ka, et elementaarsed on kindad, sidemed ja hambakaitsmed.

Ma käisin pool aastat kick-box'is ja pool aastat taipoksis ning hambakaitsmed ei meeldinud mulle (seega ma ei kasutanud neid - üldse)

Täiesti oleneb trennist ja kohast. Mõnes antakse isegi hambakaitsmed trenni poolt. Eestis pole sellist asja kohanud aga välismaal küll. Kui eelarve lubab.

Täiesti oleneb trennist ja kohast. Mõnes antakse isegi hambakaitsmed trenni poolt. Eestis pole sellist asja kohanud aga välismaal küll. Kui eelarve lubab.

Hambakaitsmed trenni poolt? Nagu päriseks antakse? Et siis igaüks, kes trenni tuleb läheb neid veel enne kuskile keevasse vette leotama, et kanda saaks?

Kus maal sellised asjad toimuvad, kui pärida tohib, lihtsalt huvi pärast. :)

Hambakaitsmed trenni poolt? Nagu päriseks antakse? Et siis igaüks, kes trenni tuleb läheb neid veel enne kuskile keevasse vette leotama, et kanda saaks?

Kus maal sellised asjad toimuvad, kui pärida tohib, lihtsalt huvi pärast. :rolleyes:

Ma arvan, et ta pidas silmas ikka seda, et igaüks saab omale PERSONAALSED hambakaitsmed, mitte ei pea jagama neid teistega ... :)

Ma arvan, et ta pidas silmas ikka seda, et igaüks saab omale PERSONAALSED hambakaitsmed, mitte ei pea jagama neid teistega ... :)

PERSONAALSEID hambakaitsmeid tulebki enne kasutamist ju nö. sisse seada/kanda :rolleyes:

Erkko saab vist hammaste peal orelit mängida juba? :) Ja igaljuhul tuleks hambakaitsmeid kasutada, oled sa trennis või võistlustel. Kes teab, mil tuleb pauk, mis paar hammast välja lööb ja siis hakkad 10 tonne plekkima :rolleyes:

Erkko saab vist hammaste peal orelit mängida juba? :) Ja igaljuhul tuleks hambakaitsmeid kasutada, oled sa trennis või võistlustel. Kes teab, mil tuleb pauk, mis paar hammast välja lööb ja siis hakkad 10 tonne plekkima :rolleyes:

Ei, me olime sparringukaaslased, nina oli küll verine tavaliselt, aga hambad sirged meil mõlemil :D

Võibki juhtuda nii, et tükk aega ei juhtu hammastega midagi kui kaitsmeid ei kasuta...aga kaitsmed on ikka just selleks üheks korraks kui juhtub. Lisaks rahalisele paugule kulub selle jama likvideerimiseks palju piinarikast aega. Soovitan siiski see kummitükk ära kannatada.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.