Jump to content
marjasha

"Kaalust alla" TV3- st

Recommended Posts

Mismoodi küll saate formaat treenerid välja vabandab?

Treenerid olid ise nõus saates osalema. Usun, et nad ise ei pooldagi palju asju (a'la jooksmine nii kiiresti kui võimalik). Eks nad ikka teavad, millesse nad end mässisid ja kahjuks oma teadmisi nad peale suruda ei saa, kui saade seda ette ei näe. Ntx Toompea trepist jooksmine oli ka puhas saate tegijate otsus, sinna polnud treenerid segatud.

Treenerid olid ise nõus saates osalema. Usun, et nad ise ei pooldagi palju asju (a'la jooksmine nii kiiresti kui võimalik). Eks nad ikka teavad, millesse nad end mässisid ja kahjuks oma teadmisi nad peale suruda ei saa, kui saade seda ette ei näe. Ntx Toompea trepist jooksmine oli ka puhas saate tegijate otsus, sinna polnud treenerid segatud.

Kuidas sina seda kõike nii täpselt tead ? :angry:

Treenerid ei seletanud osalejatele suurest füüsilisest koormusest tekkivaid terviseriske piisavalt.

Südameprobleemid tekivadki mitte ainult vahetult füüsilisel koormusel, vaid ka teatud aeg peale suurt koormust taastumisel.

Eva räägib, et osalejad olid teadlikud ja me ei tea tegelikult, mida neile räägiti või mitte. Ehk juhtus see kaadri taga ja enne salvestusi.

Südameprobleemi võivad jah nii tekkida, selles ei kahtlegi.

Kust võtad Sina seda, et neile ei seletatud? Sa jätad sellise mulje nagu oleksid millegiüle kade.

Ja südameprobleemid? Pallikestel hullemaidki muresi millepeale mõelda. Ma olen kindel et nad elaks ennem ühe aasta normaalkaalulisena, kui 20 aastat pallina.

Miks ma peaksin olema kade selliste inimeste peale, kes genereerivad lollusi.

Jah, juures ma ei olnud kui midagi seletati, vaadates aga saadet ja tulemusi, siis tarkade inimestega ei ole tegemist.

Õigesti koostatud toitumiskavaga on võimalik samuti kaalu langetada ilma, et tekiksid terviseriskid.

Ja südameprobleemid? Taastumisel tekkida võivad ägeda südamepuudulikkuse tagajärjed võivad olla fataalsed.

Enne saadet oli sellest kõigest avalikult juttu.

Seda naljakam tundub saade kui saate tegijad (kellel pole aimugi kaalu alandamisest, spordist, toitumisest) panevad paika mis ja kuidas.

Ka mina eeldan,et treenerid ei ole idioodid.Järelikult kahjustasid on oma hoolealuste tervist teadlikult.Seega on tegemist tüüpidega,kes papi eest on valmis isiklikult oma treenitavaile haua valmis kaevama,inimesd auku ajama ja siis selle kinni kühveldama.

Soovid endale sellist treenerit?

Ka mina eeldan,et treenerid ei ole idioodid.Järelikult kahjustasid on oma hoolealuste tervist teadlikult.Seega on tegemist tüüpidega,kes papi eest on valmis isiklikult oma treenitavaile haua valmis kaevama,inimesd auku ajama ja siis selle kinni kühveldama.

Soovid endale sellist treenerit?

Mul on hoopis kahju nendest treeneritest, et nad nii lolli saatega ja selle formaadiga liitusid..

Mul on hoopis kahju nendest treeneritest, et nad nii lolli saatega ja selle formaadiga liitusid..

Kas nad viidi sinna Kalashnikovi automaadi ees?

Paksud läksid saatesse,et inimese välimust saada.

"Treenerid" läksid ainult raha teenima,sülitades sealjuures treenitavate tervisele.

Ja sul on neist kahju?

Papi said mõlemad ju kätte - mis põhjust on neile kaasa tunda, :angry:

saates osalejad ei teinud ka midagi relva ähvardusel, niiet pole mõtet mögiseda kellegi üle siin, show on show, päris leebe isegi, kunagi ammu oli show gladiaatorite võitlused ...inimesed said surma seal :angry:

saates osalejad ei teinud ka midagi relva ähvardusel, niiet pole mõtet mögiseda kellegi üle siin, show on show, päris leebe isegi, kunagi ammu oli show gladiaatorite võitlused ...inimesed said surma seal :angry:

Oled kunagi 150 kg kaalunud?

A mille kuradi pärast peaks keegi end 150kgseks sööma ?

Kas küsimuse taoline asetus peab tähendama seda,et 150kg'ne ei ole inimene?

Miks mõni üritab end 70kg'ks süüa ja ei õnnestu?

Miks mõnest saab joodik,teisest mitte?

Miks mõni on muusikaliselt andekas,teine mitte?

Edited by daemonium

Oled kunagi 150 kg kaalunud?

Ei ole kaalunud niipalju ja suure tõenäosusega ei hakka ligilähedalegi nii palju kaaluma. Miks sa küsid seda, ma ei mõista?

Kas mul peaks neist osalejatest kahju hakkama? Nad tegid seda kõike vabatahtlikult, nagu ka treenerid eirasid teatud treenimise põhimõtteid teadlikult ja kindlasti vabatahtlikult.

Kas küsimuse taoline asetus peab tähendama seda,et 150kg'ne ei ole inimene?

Ei ma ei mõelnud asja nii, pidasin silmas, et keegi ei käsi sul ennast 150kgseks süüa, mingi mõistus võiks peas olla inimsel..

Ei ole kaalunud niipalju ja suure tõenäosusega ei hakka ligilähedalegi nii palju kaaluma. Miks sa küsid seda, ma ei mõista?

Kas mul peaks neist osalejatest kahju hakkama? Nad tegid seda kõike vabatahtlikult, nagu ka treenerid eirasid teatud treenimise põhimõtteid teadlikult ja kindlasti vabatahtlikult.

Ei pea neist kahju olema.Aga aru saada võiks.

Paksude seltskond ootab üldjuhul imet,et normaalseks saada.

Olen siin juba kusagil kirjutanud,et minult püüti peale ülekaalust vabanemist meeleheitlikult saada teada aine nime,mis mind aitas ...

Antud juhul oli imeks,mis pidi aitama,saade.

Sellepärast sinna tormatigi ja tehti (vähemalt algul) kõiki lollusi hoolega kaasa.

No umbes nagu joodikule või narkarile või gamerile oleks lubatud neid paari nädalaga terveks ravida.Söömine on samasugune sõltuvus nagu noodki,kui veel lisada geneetiline eelsoodumus,siis ongi meil käes 150-200kg'sed kodanikud.

Aga,nagu sa ka ise väga hästi tead,ülekaalust vabanetakse eelkõige köögis.No trenn aitab kah kaasa.Paraku sellest saadet ei tee - ei ole huvitav.

Kas sind ntx oleks huvitanud minu kaalulangetusprotseduur,mis kestis ~10 kuud ja seisnes peamiselt voorumi uurimises ja siis köögis muutuste sisse viimises, :)

Seega siis,grupp seltsimehi(saate autorid) leidsid seltskonna,kellele,nagu nad arvasid,keegi kaasa ei tunne - vastikud ise kõiges süüdi olevad ja ise end rasva õginud paksmaod ja kelle arvelt on tore pappi kokku ajada.

Leiti treenerid,kel oli Jumala kama ,mis nende treenitavaist saab,kui ainult papp tuleb.

Ja leiti paksud inimesed,kes lootsid mingile IMEle.

Tulemust me arutame siin juba 15 lehekülge ..., :angry:

Edited by daemonium

Kas nad viidi sinna Kalashnikovi automaadi ees?

Paksud läksid saatesse,et inimese välimust saada.

"Treenerid" läksid ainult raha teenima,sülitades sealjuures treenitavate tervisele.

Ja sul on neist kahju?

Papi said mõlemad ju kätte - mis põhjust on neile kaasa tunda, :angry:

Asi pole selles, kas raha teenima või ei! Kahju neist kui inimestest, kes nii lolli formaadi tõttu lolliks tehakse. Kahju ka Peetrist, sest suur Andrus üritab olla ise ''targem'' ja saadab Peetrit kogu aeg p...sse.

Nagu eelmine kolmapäev, kui Andrusel oli õhtune söök söömata, ütles, et Peeter ei luba õhtust süüa, kuid Peeter ütles kohe, et see pole tõde. Siis Andrus enam edasi ei kommenteerinud.

Ma usun, et need, kes nende trennides on käinud, neid seal saates tehtu või öeldu ei morjenda ja sellepärast nende suhtumine treeneri teadmistesse lange.

Aga jah, elu ja show ongi sellised. :)

Edited by kuuliks

Asi pole selles, kas raha teenima või ei! Kahju neist kui inimestest, kes nii lolli formaadi tõttu lolliks tehakse. Kahju ka Peetrist, sest suur Andrus üritab olla ise ''targem'' ja saadab Peetrit kogu aeg p...sse.

Nagu eelmine kolmapäev, kui Andrusel oli õhtune söök söömata, ütles, et Peeter ei luba õhtust süüa, kuid Peeter ütles kohe, et see pole tõde. Siis Andrus enam edasi ei kommenteerinud.

Ma usun, et need, kes nende trennides on käinud, neid seal saates tehtu või öeldu ei morjenda ja sellepärast nende suhtumine treeneri teadmistesse lange.

Aga jah, elu ja show ongi sellised. :)

Miks mulle tundub,et toredaid ja meeldivaid inimesi sinna saatesse ei valitudki - no mida oleks vaadata juhul kui treener ütles,Andrus spurtis ...

jama ju, :angry:

Aga jah, elu ja show ongi sellised. :angry:

No siiski keegi ei sundinud neid selles saates osalema, ise teadsid mis sellega kaasneb.

Minu meelest parimad treenijad ja soovijad saidki finaali. Nende üle olen rõõmus küll :ph34r:.

Nägin täna Kaubamaja toidumaailmas roosa peaga Janikat, kes eelmine kord välja langes ja praeguseks on ta küll kõvasti kaalust kaotanud kui saatest lahkudes nägime.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.