Jump to content
Sign in to follow this  
-AJ-Styles

Kel on jõutõstmise EMV-st pilte?

Recommended Posts

Väike offtopic, aga kuidas Samakamehel läks ? :D

Kahjuks ei oska öelda, ei suutnud jälgida, kuna käed ja jalad olid tööd täis terve aeg.

Pead ootama ära võistluste protokolli.

Edited by -AJ-Styles

Pekkis võistlis oli >< ainult algraskused suutsin realiseerida...

Pole midagi, kevadel lammutame! Mul ka pekkis võistlus, aga elame üle :D Alati võib hullemini ka minna. Peaasi, et nulli ei saanud.

Aga pilte tahaks ma ise ka väga näha.

Samas oli -90kg hull konkurents ka. Esimesed 2 said rohkem kokku kui 650 ja kolmas sai ka 620. Reaalselt olekski olnud võimalik ainult kolmandat kohta jahtida revali meestel.

Pole midagi, kevadel lammutame! Mul ka pekkis võistlus, aga elame üle :D Alati võib hullemini ka minna. Peaasi, et nulli ei saanud.

Aga pilte tahaks ma ise ka väga näha.

Kevadel ei lammuta ma arvan. Üritan panustada sügisele , juba rahmin selle nimel :lol: Jalad oi kui valusad tänasest trennist

ma sain kükis ja tõmbes aint algraskused kirja, teisel küki katsel suutsin ära kükkida ja just 0.5 sek enne seda kui terasmaa ütles pukkidele jalg libises :lol:, surumises aint 2 katset. Usun et lähipäevil tuleb Fitnessi galerii ülesse :D

Millal järgmine EMV tuleb? Üritan tulla pildistama kui pilet päris paljaks ei koori :D

järgmised tulevad märtsis minu teada. Ja need võistlused on minumeelest tavaliselt pealtvaatajatele tasuta olnud!

järgmised tulevad märtsis minu teada. Ja need võistlused on minumeelest tavaliselt pealtvaatajatele tasuta olnud!

Siis tulen raudselt! Siiamaani imestan, et keegi ei pildistanud. Paistab, et jõutõstmine on Eestis väheb populaarne kui kulturism.

Siis tulen raudselt! Siiamaani imestan, et keegi ei pildistanud. Paistab, et jõutõstmine on Eestis väheb populaarne kui kulturism.

Ärge nüüd pablage ! :D Pildid tulevad siia fitness.ee'sse , varuge kannatust :P

Kui publiku arvu võrrelda, siis kindlasti vähem populaarne. Jõutõstmist käivad vaatamas ainult võistlejate sugulased-sõbrad ja mõni üksik tõsine fänn, kuigi sisse lastakse alati tasuta. Kulturismivõistlustel on tasulised piletid ja saal on ikka täis.

Kui publiku arvu võrrelda, siis kindlasti vähem populaarne. Jõutõstmist käivad vaatamas ainult võistlejate sugulased-sõbrad ja mõni üksik tõsine fänn, kuigi sisse lastakse alati tasuta. Kulturismivõistlustel on tasulised piletid ja saal on ikka täis.

Veidi kahju on sellest. On siis Kulturism ja jõutõstmine nii erinevad? Minu arvates ei ole.

minu arvates küll on

Oleneb mis nurga alt vaadata. Lihasmass on mõlemal muljetavaldav ja jõudu on ka kõvasti. Treenitakse ka enamasti samade vahenditega. Siin vist sarnasused piirduvad, aga minule sellest täiesti piisab.

Veidi lugemist

Turning A Powerlifter Into A Bodybuilder

How Are Bodybuilding And Powerlifting Similar And Different

Ronnie Coleman, Johnnie Jackson, Kevin Levrone, siit lehelt minu teada ka Ott Kiivikas - kõik on jõutõstja taustaga!

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.