Jump to content

Recommended Posts

Seis selline, et õpin füsioteraapiat Tartu Ülikoolis (2.kursus). Olen eluaeg teinud sporti, minu jaoks on see nagu narkootik. Praegu teen kergejõustikut. Pidevalt mõtlesin mida võib teha peale hariduse omandamist ja lõpuks sain aru, et tahan töötada personaal treenerina. Hakkasin otsima igasuguseid koolitusi ja võimalusi saada head haridust selles erialas. Leidsin online kursusi (põhiliselt Ameerika organisatsioonide poolt, üks parem kui teine), Fitness Academy of Finland

koolitus (selle peale vaatasin lähemalt, sest http://www.faf.fi/index.php?id=58 sellel lehekõljel allpool paremal skeemil on näha, et füsiod võivad kohe võtta personaal treeneri kursusi ilma tavalise jõusaali treeneri kursuste läbimata. Aga on omaette küsimus see, et kas nemad inglise keeles ka õpetavad ?). Veel on niisugune värk http://www.afpa-europe.com/get_certified.php?item=3 . Tahtsin küsida : Mis oleks parim variant minu jaoks , et saada personaal treeneriks, pidades meeles seda, et tegutsema hakkan füsioterapeutilise hariduse olemasoluga (mitte ainult paber, vaid teadmised on ka olemas) Inglise keel on ka päris hea. Välismaal saadud paberitel on vist suurem väärtus , kui Eestis läbitud koolitusel ? Palun aidake, sellest sõltub mu edasine elu ! :D

Edited by LaDynasty

Kui noor inimene tahab mitte just väga ahvatlevale perspektiivile vaatamata õppida treeneriks, siis millised on tema võimalused Eestis?

Kas Tartu ja Tallinna Ülikooli haridusest piisab, et olla konkurentsivõimeline spetsialist?

Stuudios on Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi direktor Kristjan Port, korvpallitreener Üllar Kerde (pildil) ning Tartu stuudios Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna dekaan Mati Pääsuke.

Saatejuht on Tarmo Tiisler.

Kuula reedel, 26.11.10 Vikerraadiost kell 14.05, kordusena kell 19:05.

Tervitustega

Toomas Tõnise

EOK peasekretär

Kui noor inimene tahab mitte just väga ahvatlevale perspektiivile vaatamata õppida treeneriks, siis millised on tema võimalused Eestis?

Kas Tartu ja Tallinna Ülikooli haridusest piisab, et olla konkurentsivõimeline spetsialist?

Stuudios on Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi direktor Kristjan Port, korvpallitreener Üllar Kerde (pildil) ning Tartu stuudios Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna dekaan Mati Pääsuke.

Saatejuht on Tarmo Tiisler.

Kuula reedel, 26.11.10 Vikerraadiost kell 14.05, kordusena kell 19:05.

Tervitustega

Toomas Tõnise

EOK peasekretär

Kas sa tõesti suudaksid nimetada mingit ala, kus inimene tuleks kõrgkoolist välja...ja ta on automaatselt ilma kõrvalt lisapingutusi tegemata konkurentsivõimeline spetsialist??? :)

Kas sa tõesti suudaksid nimetada mingit ala, kus inimene tuleks kõrgkoolist välja...ja ta on automaatselt ilma kõrvalt lisapingutusi tegemata konkurentsivõimeline spetsialist??? ;)

hmm, nt matemaatikateaduskonna oivikud võiksid ju idee poolest statistikaametis rokkida küll :)

hmm, nt matemaatikateaduskonna oivikud võiksid ju idee poolest statistikaametis rokkida küll :)

Sama võib ütelda ka infotehnoloogia fanaatikutele. Mida rohkem prog.keeli seda parem.

Samas...ma olen kindel, et ka nemad teevad oma koolitööd pigem süvendatud kujul.

Arstiteaduskonna lõpetajad nt. 5a + residentuur.

Sellegipoolest loeb indiviid, mitte ainult haridus.

Arstiteaduskond on

5a+ residentuur + spetsialiseerumine.... 10 aastat on kindlustatud ja siis saad ennast edasi arendama hakata.

Internatuuri unustasin vahepealt äragi...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.