Jump to content
Sign in to follow this  
Ott Kiivikas

FITDAY 3 - Sparta Spordiklubis otsereportaaz!

Recommended Posts

Alates kella 12 st on avatud Fitday spordipäev Sparta spordiklubis. Käimas on erinevad rühmatreeningud. Jooksvalt käib Pärnu maantee ääres lamades surumise võistlus.

Seda muideks Erich Kriegeri laulu saatel. Rahvast muudkui tuleb juurde. Naiste mark hetkel 85 kordust 25 kg kangiga. Meeste mark 70 korda 50 kg kangiga.

Õige pea tuleb ka jooksev pildireportaaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On hakanud sadama vihma, mistõttu üritus kolis ümber Sparta mahukasse fuajeesse. Mõõdetakse aktiivselt rasva, jagatakse kingituseks Fatburner´i jooki, mängib elav muusika, Fitshopis on võimalus treening- ja toitumisalaselt konsulteerida hetkel Ivo Pärle, Ain ja Katrin Kimberi ning Indrek Viskaga.

Suures saalis toimub praegusel momendil Pump FX tähtedega võistluse poolfinaal, mida juhendab Argo Ader ja kust võib leida treenimas ka meie Natalia Kiivikase, Laura Reisalu ning Ott Kiivikase.

Kell 15.00 antakse avalöök uue treeningstiili Fitstar Attack treeningule. Kõigil huvilistel on samal ajal võimalus jälgida lisaks meie paremiku jõusaalitreeningut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jäänud on veel viimased treeningud:

17.00 – 17.55 PumpFX, pallimängude saal

17.55 – 18.00 Showtrupi esitus, pallimängude saal

18.00 -19.00 TaiChi, pallimängude saal

22.00 Suletakse Sparta uksed

Fitshop on rahvast tulvil, degusteerimiseks pakutakse uut dieettoodet Dietmix , mis sisaldav vähe kaloreid ja kuhu on lisatud parema toime saavutamiseks ka L-karnitiini. Täna pakutakse maasikamaitselist kokteili, ning peab tõdema, et tegemist on äärmiselt mõnusa joogiga!

Samuti saab maiustada aeglaselt imenduvat proteiinikokteili Promix´ga- hea kasutada vahetult enne magamaminekut, et lihased uneajal kasvamiseks vajalikke toitaineid saaks. Promix kokteil on täna shokolaadimaitseline.

Jätkuvalt mõõdetakse rasvaprotsenti- see paistab olevat täna üks enimnõutud teenuseid. Mõõtmatulijale kingiks roheline Fatburner jook, samuti saab kaasa tervisekaardi mõõtmistulemustega.

Terve päeva jooksul saab Fitshopis tasuta vormistada kliendikaarti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×