Jump to content
Sign in to follow this  
Rebane

IV IMM EMV 2009 kohapealne melu, kommentaarid, fotod

Recommended Posts

Ma olin suht kindel, et niikaua kui mina siin oma ürgarvutiga pilte tõmban ja juba arvestan sellega, et enne 04:00 ma ilmselt siit minema ei saa, sest pildid on veel ka vaja väiksemaks teha ja nipet-näpet, siis muutub rahulolematuks. Hetkel hakkan pilte ühekaupa töötlema ja üles laadima ja mõtlen sellele, et kõik see rahvas, kellega sai koos Tartusse tuldud, ilmselt juba magavad ja küsin endalt, et miks ma seda teen, aga söön Oti sepikut ja teen ikka, et unetutele rõõmu valmistada :rolleyes:post-50-1254613808_thumb.jpg

Tagaruumis, vennad Grimmid. Nii se kõik algas :ph34r:

Ma olin suht kindel, et niikaua kui mina siin oma ürgarvutiga pilte tõmban ja juba arvestan sellega, et enne 04:00 ma ilmselt siit minema ei saa, sest pildid on veel ka vaja väiksemaks teha ja nipet-näpet, siis muutub rahulolematuks. Hetkel hakkan pilte ühekaupa töötlema ja üles laadima ja mõtlen sellele, et kõik see rahvas, kellega sai koos Tartusse tuldud, ilmselt juba magavad ja küsin endalt, et miks ma seda teen, aga söön Oti sepikut ja teen ikka, et unetutele rõõmu valmistada :rolleyes:post-50-1254613808_thumb.jpg

Tagaruumis, vennad Grimmid. Nii se kõik algas :D

Me unetud oleme sulle väga tänulikud :ph34r:

Kui mu silmad ei eksi siis on laval Inna Uit?

Jah, laval oli tõesti meie maailmameister Inna Uit, kes nüüd enam kulturismiga ei tegele, aga ikka on tore sellist legendi meie seas näha koos Merike Madaraga ja Ain Paavoga :rolleyes:

Siil Ruudi tunneb siirast heameelt talveks varutud tõukudest ja pähklitest :rolleyes:

post-50-1254615320_thumb.jpg

Tähelepanu! Kuna fotograaf liikus ringi, siis osade kategooriate pilte mul ei ole, aga panen ülevaate nendest, mis on. Ärge pahandage :rolleyes:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.