Jump to content
Sign in to follow this  
BRIKI

Mis koha saab Gerd Kanter?

Recommended Posts

Kolmas koht, tubli !

Me oleme harjunud ainult võite nägema, vahelduseks ka kolmas, kuigi

ajastus oli halb :huh:

Õnnitlused minu poolt Kantrile !

Loomulikult ootasid kõik kulda, ka ise. Aga millegi pärast oli juba selline halb eelaimdus, et seekord jääb säravaim medal saamata. Arvan, et saatuslikuks sai liigne võistlemine ja kõik sellega kaasnev. Mina olen siiski medaliga rahul - Kanter juba on olümpiavõitja ja maailmameister. Üks tiitel sinna tänna pole hullu:)

Aga mida te sellest Lõuna-Aafrika 18-aastasest 800m jooksjast arvate. Räägitakse, et äkki on mees. Ise olen ka vist samal arvamusel. Kui keha on lihases, siis on tavaline, samas nägu kuuluks nagu meesterahvale. Väga kahtlane. Pikalt lüpsis kõiki.

Loomulikult ootasid kõik kulda, ka ise. Aga millegi pärast oli juba selline halb eelaimdus, et seekord jääb säravaim medal saamata. Arvan, et saatuslikuks sai liigne võistlemine ja kõik sellega kaasnev. Mina olen siiski medaliga rahul - Kanter juba on olümpiavõitja ja maailmameister. Üks tiitel sinna tänna pole hullu:)

Aga mida te sellest Lõuna-Aafrika 18-aastasest 800m jooksjast arvate. Räägitakse, et äkki on mees. Ise olen ka vist samal arvamusel. Kui keha on lihases, siis on tavaline, samas nägu kuuluks nagu meesterahvale. Väga kahtlane. Pikalt lüpsis kõiki.

Jah, peale jooksu pühkis veel nagu tolmu õlgadelt, et oli veel aeglane jooks nagu :huh:

Ja oli suht selline olek, et tulin, tegin nö. poole vinnaga.

Olgem ausad, pronks on valus põrumine, Kanter oli selge favoriit ja viskas oma võimetest 5-6m vähem, samal ajal kui teised tegid isiklikke rekordeid.

Ega koha üle muidu ei nurisekski, aga tulemus oli kasine..hooaaja tähtsaimal sündmusel alla oma keskmiste tulemuste heita on ikka jama küll. Selleks ajaks peaks olema just lihvitud vormi tipp.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.