Jump to content
Sign in to follow this  
MEE

Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

Recommended Posts

Bob Sapp ongi koomik. Ta on Jaapanis (tele)staar. Tüüp müüb enda imagot ja kõiki rassistereotüüpe, mis jaapanlastel mustade kohta on.

Ta teenib sellega nii palju, et võidelda pole tal eriti vajagi enam...

Vaadake 2009 aasta ameerika tüüpilist komöödiat "BIG STAN", seal seda Sappi alandamist küll ja küll.

Kle katsu olla nüüd.

Vaimselt EBAstabiilsel inimesel ei ole eriti kuskil tulevikku. Sh. võitlusspordis.

Vägivald peab veres olema, et midagi saavutada võitlusspordis. Ja see ongi ebastabiilsus. Ole nõus või ära ole, see minu arvamus.

Vägivald peab veres olema, et midagi saavutada võitlusspordis. Ja see ongi ebastabiilsus. Ole nõus või ära ole, see minu arvamus.

Ma ei ole nõus:) Loomulikult sul on õigus sinu arvamusele täpselt sama moodi nagu minul oleks õigus arvamusele "maa on lapik".

Oluline on lihtsalt see, et inimesed eristaksid mingeid lambiarvamusi ja asju, millel mingi tõepõhi ka all on. Selles suhtes respekt, et tunnistad, mis on mis.

Ma ei ole nõus:) Loomulikult sul on õigus sinu arvamusele täpselt sama moodi nagu minul oleks õigus arvamusele "maa on lapik".

Oluline on lihtsalt see, et inimesed eristaksid mingeid lambiarvamusi ja asju, millel mingi tõepõhi ka all on. Selles suhtes respekt, et tunnistad, mis on mis.

Ära nüüd vabanda, sa oled vaimselt ebastabiilne! :rolleyes:

Mingit agressiivsust poksialad eeldavad, aga seda on võimalik arendada ja õppida. Vägivaldsuseks ma seda küll ei nimetaks. Vägivaldsus on üldjuhul mingi allasurutud inimeste teema ja spordis on sellistel IMO raskem läbi lüüa. Lihtsam on kodus hamstrit peksta.

Läbilöömiseks tippspordis on vaja tonnide viisi stabiilsust. Ei saa sellest ebastabiilsuse jutust üldse aru. Selliseid inimesi näeb pigem võitlusspordi trennist peale paari kuud lahkumas.

üksikud näited ehk on kes on tipus olnud ja väga agressiivsed ning isegi vägivaldsed.üldjuhul muiduigi sellised läbi ei löö.

eks erandeid ole alati.

Edited by matroxx

Ma avan, et siin pole mitte niiväga tegemist "agressiivsusega" kuivõrd üldise impulsikontrollivõimega... See lihtsalt väljendub teatud viisil

Bob Sappi- ile ikka kegi maksab, et ta kaotab. Vähemalt video pealt küll nii saab aru.

Millegipärast tundub mulle ka nii.

Kuulge mehed. Matš tuleb scdgk5.jpg

"Pudzianowski says, that the fight with Najman should be very similar to the sack throw event from the Strongman competitions

current weight: Marcin Najman 104,15 kg (230 lbs), Mariusz Pudzianowski 138,6 kg (305 lbs) "

Et sis täna on kaklust oodata :rolleyes:

Kustkohas seda näha võiks?

Youtube aitab... keegi seda matši ikka filmib ja küll siis üles ka laetakse.

Youtube aitab... keegi seda matši ikka filmib ja küll siis üles ka laetakse.

Mina ootan põnevusega :rolleyes: loodan, et KO peale läheb - vahet pole kelle poolt

Ma arvan siiski, et Pudzil on ikka võimalus võita... promotsioon tahab teda pushida ja seetõttu vastane ka vastav.

Pudz kas lüüakse nokauti VÕI ta jookseb poksija pikali ja lamab tal otsas 3 raundi... see on minu ennustus.

Ma arvan siiski, et Pudzil on ikka võimalus võita... promotsioon tahab teda pushida ja seetõttu vastane ka vastav.

Pudz kas lüüakse nokauti VÕI ta jookseb poksija pikali ja lamab tal otsas 3 raundi... see on minu ennustus.

Arvata on jh, et esimene vastane mingi väga pro ja skilled ei ole. Arvan et Marius läheb peale nagu loom. Tehnika arvatavasti 0 lähedane. Ja siis on coinflip, et kes ja kuidas põrandal lõpetab.

Arvata on jh, et esimene vastane mingi väga pro ja skilled ei ole. Arvan et Marius läheb peale nagu loom. Tehnika arvatavasti 0 lähedane. Ja siis on coinflip, et kes ja kuidas põrandal lõpetab.

Vastane siiski on raskekaalu poksija. Kui Pudzil peaks olema klaasist lõug, mida enne kui paar matši tehtud on millegi põhjal väga ennustada ei saa, siis on lõpp kiire ja ilus:)

cool. see töötab. aca antud lingilt ei saandu vaadata millegi pärast

edit: liiga palju eestist vaadatud seda linki. nüüd peab konto tegema

Edited by Bulletproof

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.