Jump to content
Sign in to follow this  
pzzzzz

kaalus alla

Recommended Posts

Tere.Olen 13 aastane poiss kes on ülekaalus ja ma olen DIABEETIK.tahaksin küsida kuidas kaalus alla võtta tervislikult aga kiiresti.Olen lugenud ja otsinud internetist igasugu asju aga ei ole midagi kasulikku veel leidnud ja lootsin siit abi saada.Lugesin seda et jalgrattaga sõitmine põletab rasva.Küsiksin seda ka et kas sellest on abi kui ma sõidan jalgrattaga igal õhtul 6km.tänan igasuguse abi eest.

Aitab ikka see õhtune 6km, parem kui mitte mingine liigutamine, suurel määral on oluline toitumine kaalulangetamisel...võiksid tellida toitumiskava kui rahakott lubab :)

Küsiksin veel seda kas mul on mõtet hakata käima jõusaalis või on targem piirduda esialgu jalgratta sõiduga.kui nii võtta siis olen ma väga aktiivse eluviisiga, toas olen päeval minuimaalselt.

Kui sa diabeetik oled, siis oleks targem arstiga nõu pidada kui suurt füüsilist koormust sulle üldse lubatakse.

Edited by maximus89

Arstiga on sellest kunagi räägitud.Jõusaalis olen varem ka käinud, arst on öelnud ka et mida rohkem liigub seda parem veresuhkrule.Muidugi koolis kehalises olen ma erirühmas.

Ma eeldan, et sul on selliseljuhul 2. tüüpi diabeet.Alusta jõusaalis kergelt, nii 2 tundi nädalas kokku, tõsta intensiivsust ja mahtu tasapisi.Leia selline koormus, kus sa liiga kiiresti ära ei väsi.Peaasi, et veresuhkur liiga madalale ei lange ja pilti taskusse ei viska.

saabusin just jalgrattasõidult.pool kilo kergem(näeb kauaks).küsin veel et kas kava peab maksma internetis või saab ka kusagil sulas maksta.kui käib internetist siis äkki keegi oskab õpetada.Ise pole kunagi midagi netist tellind seega olen võhik.

Edited by pzzzzz

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.