Jump to content
Sign in to follow this  
big poppa pump

EESTI MEELELAHUTUSTANDRI EDENDAMINE

Uus elukutse  

91 members have voted

1. 1. Kas oled vähemalt 18 aastane, ning sind huvitab profimaadlus?

• Jah
      20
    • Ei
      47
    • Võib-olla. Vajan rohkem informatsiooni
      16

Recommended Posts

...Eks see paras naljanumber on, millest siin lugupeetud teemaalgataja seletab.

Kui eesmärk on teha maadlejad professionaalseks ning sellest suur teleprojekt, mille keskuses just nimelt need

siit foorumist värbatavad maadlejad ongi, siis mul tekib küsimus, et mille jaoks seda 9000-11000 eesti raha vaja on.

Hetkel see "treeningu maksumus" on vist teemaalgataja silmis ainus sissetulek.

Niimoodi ju äri teha ei saa... :)

Treener tuleb sisse tuua. Lihtsalt söögi ja transpordikulude korvamise eest ta ei tule.

Väga paljudes polegi "seda", niiet see treeningsumma on juba üks samm tõestamaks et oled väärt neid tunde mil sinuga koos töötatakse.

Jõutõstmine peaks siis ka profijõutõstmine olema, sest kui suvalisele mehele 250kg kang rinnale lasta, siis lõpetab ta ka haiglas...

Ka õigus.

Mina seda "profi" sinna ette ei pannud, kuid mõistan täielikult miks tema seal just on.

See ka, et professionaalne misiganes on elukutseline "misiganes", niiet see on ka üks seletus. Teiselt käelt, kõik "profimaadlejad" ei ole elukutselised, neil on päevatööd.

Mõtle nüüd oma plaanid uuesti ja natuke kainema peaga läbi. Meelelahutus on äri (ingl k - business). Äri algab sellest, kui on eesmärk raha teenida. Kui treenitavad sellise bisnesi jaoks peavad ise mingi ulmesumma kinni plekkima, siis on sul plaanid läbi mõtlemata.

Profimaadlus tähendab siiski seda, et on maadlejad, kes seda teevad ning selle eest raha saavad. Mitte pole maadlejad, kes maksavad, et rahvale kloune mängida.

Treener tuleb sisse tuua. Lihtsalt söögi ja transpordikulude korvamise eest ta ei tule.

Väga paljudes polegi "seda", niiet see treeningsumma on juba üks samm tõestamaks et oled väärt neid tunde mil sinuga koos töötatakse.

Teiselt käelt, kõik "profimaadlejad" ei ole elukutselised, neil on päevatööd.

Nii et ei ole maadlus ja ei profi-. :)

Profimaadlus tähendab siiski seda, et on maadlejad, kes seda teevad ning selle eest raha saavad. Mitte pole maadlejad, kes maksavad, et rahvale kloune mängida.

Ma ei kujuta ka ette, et kui isegi keegi oleks sellest showmaadlusest huvitatud, siis miks ta peaks 10000 krooni maksma? Mis ta selle eest saab? Kuidas sa garanteerid talle Eestis selle raha tagasi tulemise? Maadlejad oleksid siis sinu äripartnerid?

Kui kümmet tonni pole välja käia ja võitlemine päriselt huvitab, siis on alati võimalus sportliku vabavõitluse trenni tulla :)

Jõutõstmine peaks siis ka profijõutõstmine olema, sest kui suvalisele mehele 250kg kang rinnale lasta, siis lõpetab ta ka haiglas...

Kui see mees hakkab kangi rinnale laskma lepingu alusel ja teenib sellega regulaarselt pappi, v6ib ka teda minu arusaamistm88da nimetada profij6ut6stjaks. Kama kaks, mitut ametit ta lisaks sellele veel pidada suudab.

Mõtle nüüd oma plaanid uuesti ja natuke kainema peaga läbi. Meelelahutus on äri (ingl k - business). Äri algab sellest, kui on eesmärk raha teenida. Kui treenitavad sellise bisnesi jaoks peavad ise mingi ulmesumma kinni plekkima, siis on sul plaanid läbi mõtlemata.

10000 eeku on ühekordne makse selle eest, et treener sinu peale oma aega ja vaeva sise paneks. Kui sul on treening läbitud, siis sa oled suuteline KOGU maailmas töötama profimaadlejana. Seda nii, et ise jõuad koju naise ja laste juurde (kui on) ja su vastane ka.

Kes tahab see saab aru, kes ei taha see ei saa.

Keegi, kellel see ala on tõesti südames, sellele ei jää asi raha taha kinni.

Treeningu maksumuse teenid vähema ajaga tasa kui see mis treeningusse läks, kui sul on "see" mis pileteid müüb.

Kui sul on sitt füüsis, sul ei ole mõistust selle äri ja ala peale, ning sul sitt iseloom - siis ära vaata enam kunagi selle ala poole ja ole õnnelik tehes midaiganes teed.

Jrx-i idee pole ka paha, eriti kui ala on meeltmööda.

Kokkuvõtteks:

Nad saavadki raha. Mine sõida oma mootorrattaga, Karu. (Ja PALUN saa ka sellest aru, et see viimane lause ei ole mõeldud sinuga edadiseks diskussiooniks)

Edited by big poppa pump

Ma ei kujuta ka ette, et kui isegi keegi oleks sellest showmaadlusest huvitatud, siis miks ta peaks 10000 krooni maksma? Mis ta selle eest saab? Kuidas sa garanteerid talle Eestis selle raha tagasi tulemise? Maadlejad oleksid siis sinu äripartnerid?

Garantiid ei olegi. Eestis võib see ahte moodi minna: läheb hästi või ei lähe.

Maadlejana ei pea aga kuskil laua taga pliiatsit närima, sul on võimalus reisida. Ei pea koha peal olema.

Maadlejad äripartnerid? Ainult need kes selleks sobivad. Teised vaadaku ise kuidas saavad.

Kui enne ei ole sellest aru saadud, siis nnüüd toon ekstra selleks välja: Igaüks ei sobi maadlejaks. Me ei taha igat ühte maadlejaks. Sa ei pruugi mitte kuskile jõuda. Sul peab olema väga suur tahe seda teha, sest see on raske ja sa annad muidu alla. See on parem maailm, kui siin on vaid need kes seda tahavad kogu hingega teha. Kui sa ei näe maadluses midagi, siis parem on: jääbki ruumi vaid nendele kes on selle nimel tööd teinud.

Läbiv teema peaks olema üpris selge :)

"Ma saavutan edu, sest mu ümber on minust targemad inimesed - ja ma kuulan neid. Ja ma eeldan, et igaüks on milleski minust targem."

Henry J. Kaiser

Mine sõida oma mootorrattaga, Karu. (Ja PALUN saa ka sellest aru, et see viimane lause ei ole mõeldud sinuga edadiseks diskussiooniks)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.