Jump to content
Guest Külaline

Mis sind saalis häirib?

Recommended Posts

VÄGA häirib, kui keegi juttu tuleb tegema(va. mõni treener, kellel ikka tavaliselt midagi asjalikku öelda on). Eriti sellised, kes hakkavad isiklikke asju uurima(nt. kus ma õpin/töötan või elan, kus TÄPSELT ma vabas õhus jooksmas käin jne). Kahjuks ei ole julgust või soovi kedagi solvata ning neid kuskile pimedusse saata. Veel häirib, kui keegi väga rõvedalt jõllitab. On ka olnud selline juhus, kui üks meesterahvas käed puusas mu selja tagant vahib, kuidas ma jõutõmmet teen. Siis häirib see, et masinatele 50kilosed jurakad peale on jäetud.. mistõttu ma ise kedagi segama pean, et ta need maha tõstaks. Siis häirib see, et mõndades klubides ühtegi treenerit kunagi ei ole, ning väga paljud inimesed seetõttu enda vigastamisohus väga valesti osasid harjutusi teevad(ja mis ütleja neile mina, väike tüdruk, olen?!)

Teil on äkki mingid suhtlemisprobleemid, et nii palju häirib, kui keegi suhelda tahab? Mind küll ei häiri, kui keegi juttu rääkima tuleb. Vastupidi - meeldiv on. Sportlase karjäär teil vaevalt tuksi läheb selle tõttu, et te 2 minutit kunagi kellegagi räägite trenni ajal.

Kuidas täpselt nad oma teksadega Sinu trenni segavad?

Nägin samuti ükskord ühte naist, kes tegi kitsate teksadega trenni. Mind küll ei häirind, pigem oli naljakas, mõtlesin et kas tõesti ebamugav pole, aga ju olid siis stretchid ;) Kusjuures naine võttis väga tõsise asjana trenni!

Mind häirib:

* Mehed, kes jõllitavad võõraid naisi... Kui enda tüdrukuga koos saalis käisin, tekkis päris sageli tahtmine kellelegi hantliga pähe lajatada. Jõusaal pole ööklubi... Laske naistel trenni teha!

* Häirivad need algajad, kes ise ei tunnista / saa aru, et nad on võhikud... Üsna imelik on vaadata, kuidas pannakse jõhker raskus peale ja siis haktakse mustalt tegema harjutust... Ehk siis tüübid, kes vajaks õpetamist, kuid kes ise ei tunnista seda (veel hullem on see, kui nad ise kedagi õpetama hakkavad ;))

* Muusikavalik (ainult siis, kui mp3 mängija kodus on)... Paar korda olen pidanud rinnapäeva tegema nii, et Norah Jones mängib taustaks :o:D VÄGA RASKE on nii ikka.

Mind näiteks häirib tugevalt, kui saalis palju ilusaid naisi, palju raskem on keskenduda harjutusele. :o

Ja muidugi need ka kes raskused peale jätavad.

Muusika häirib ka tihti jah, enam jaolt power mängib ja sealt ei tule just parimad trenni lood. ;)

Edited by T6nu69

arvan, et iga inimese ise asi kuidas ta mingit harjutust nagu t eeb, et see mind ei häiri aga see ajab küll vihale kui raskusi ei suudeta kangi pealt maha tõsta, või siis kui 7 sõpra tulevad koos trenni ning kõik tahavad oma surumisoskust demonstreerida ning nad panevad surumiskangi kinni kuni pooleks tunniks vähemalt... ning samuti on see suht rõve kui mingi suurem vend seal palju higistab kuskil pukil ning siis ei suuda seda paberiga(mis täiesti rullina olemas on) seda ära puhtaks pühkida..

* Häirivad need algajad, kes ise ei tunnista / saa aru, et nad on võhikud... Üsna imelik on vaadata, kuidas pannakse jõhker raskus peale ja siis haktakse mustalt tegema harjutust... Ehk siis tüübid, kes vajaks õpetamist, kuid kes ise ei tunnista seda (veel hullem on see, kui nad ise kedagi õpetama hakkavad ;))

Sul on ju alati võimalus öelda, kuidas harjutust õigesti teha. Mind on mitmedki korrad saalis tavakülastaja (st mitte treeneri) poolt juhendatud, kui on tähele pandud, et valesti teen ja ma olen selle eest ainult tänulik.

Sul on ju alati võimalus öelda, kuidas harjutust õigesti teha. Mind on mitmedki korrad saalis tavakülastaja (st mitte treeneri) poolt juhendatud, kui on tähele pandud, et valesti teen ja ma olen selle eest ainult tänulik.

Mind vist natuke mõistetakse valesti..

Ma pidasin rohkem silmas neid, kes nagu eriti abi ise ei tahagi.. kuigi nad seda vajaks. Vahel nagu tekib kange kiusatus minna küll ja veidi nõu anda, aga... vaevalt neist keegi minu abivalmidust väga hindaks ;)

Sest leidub palju selliseid inimesi ju ka, kes lihtsalt on enda arust jube targad... ja ei lasegi ennast juhendada / õpetada.

Näiteks eelmise aasta treeneritekoolitusel vaidles üks naine kõigutamatult Otiga, et valgupulber on doping :o:DOTIGA!!!

Aga ärme pane seda punkti väga suure kella külge.. Selliseid inimesi olen suhteliselt vähe kohanud - tahtsin lihtsalt midagi uut välja tuua :D

Edited by tarmzz

Teil on äkki mingid suhtlemisprobleemid, et nii palju häirib, kui keegi suhelda tahab? Mind küll ei häiri, kui keegi juttu rääkima tuleb. Vastupidi - meeldiv on. Sportlase karjäär teil vaevalt tuksi läheb selle tõttu, et te 2 minutit kunagi kellegagi räägite trenni ajal.

Kusjuures ongi, ma üldse ei vaidle vastu. Kõige hullem on veel see, et ma näen välja selline sõbralik, kellega kõik rääkima tahavad tulla. Tavaelus ma juba hakkan harjuma, kui keegi just minu käest tee juhist või kella vms tuleb küsima, aga trennis käib veel vastu. Ma olen trennis ikka suhteliselt keskendunud enda treenimisele ning seeriate vahel tahaks ikka venitusi teha ja ringi käia, et lihaseid veidi maha rahustada.. mitte paigal seista ja päris maha jahtuda.

jõledamalt on häirinud see, kui keegi hakkab sind/sinuga kõnetama/rääkima HARJUTUSE AJAL!. Pole midagi hullemat. Ootaks siis natukene.

100 % nõus sinuga . Inglismaal treenides õnneks sellist asja ette ei tulnud , aga Eestis on korduvalt mõingi jõmm mu seeria ajal hakanud küsima , et kaua mul veel läheb. Ma üritan seal lugeda numberid, et mitu ma teinud olen ja kutt jõllitab nagu lammas mulle vastuse-näljasena otsa. ( kui mul on 10 kordust tehtud ja ta küsib , siis veel kuidagi , aga kui just tuleb 4....5 ai ai ai ) :D

:D

Oi ma vihkan neid mehi kes jalapressile laovad oma 200 kilo ja siis hiljem tõmbavad sealt udu. No ma tõesti ei jaksa siukseid raskuseid maha tõsta sealt ja vahest olen täitsa üksi jõukas, mis tõttu jääbki harjutus tegemata.

• Upvote 1

:D

Oi ma vihkan neid mehi kes jalapressile laovad oma 200 kilo ja siis hiljem tõmbavad sealt udu. No ma tõesti ei jaksa siukseid raskuseid maha tõsta sealt ja vahest olen täitsa üksi jõukas, mis tõttu jääbki harjutus tegemata.

Aga jalapress ongi ju ainult tugevatele :P

Mulle ei meeldi see kui inimesed ei suhtle teineteisega. Ei ütelda tere, ei ütelda mitu seeriat on jäänud...... kui suunatuld ei näidata.

Viisakus sünnitab viisakust. Eriti huvitavad on hormoonjõrmid kes on lihtsalt liiga tugevad ja ilusad teistega rääkimaks.

(mu emakeele õpetaja nutab praegu kuskil)

Mis mõttes :D ? Äkki põhjendad? Ja kust alates siis "tugev" hakkab?

Deem,

Olin kogu aeg arvanud, et smiley lause lõppus tähendab peent huumorit.

Vabandan ja siinkohal parandan ennast.

Ärge jätke jalapressile kettaid kuna ....ooo hea mõte. Metafooriline. See kes jätab kettad jalapressile jätab ilmselt ka sokid kodus vedelema.

Aga jalapress ongi ju ainult tugevatele :D

Mulle ei meeldi see kui inimesed ei suhtle teineteisega. Ei ütelda tere, ei ütelda mitu seeriat on jäänud...... kui suunatuld ei näidata.

Viisakus sünnitab viisakust. Eriti huvitavad on hormoonjõrmid kes on lihtsalt liiga tugevad ja ilusad teistega rääkimaks.

(mu emakeele õpetaja nutab praegu kuskil)

Ma tean, et Tallinnas on see mitte suhtlemine väga suur probleem. Kuressaare spordikeskuse jõusaalis on aga ülimalt sõbralikud ja abivalmis inimesed. Kiitus saarlastele:)

Ma tean, et Tallinnas on see mitte suhtlemine väga suur probleem. Kuressaare spordikeskuse jõusaalis on aga ülimalt sõbralikud ja abivalmis inimesed. Kiitus saarlastele:)

Eelmine aasta oli ükskord Kuressaare spordikeskuse jõusaalis üks natuke suurem jõmm, kes arvas, et on hea mõte võtta oma särk seljast, ja teha harjutusi üleni higisena, jättes pinkide peale valged rasva/mustuserullid. See ei meeldinud eriti. Muidu on kogemused Kuressaare Spordikeskuse jõusaaliga ainult positiivsed.

TTÜ jõusaalis häirib see, et liiga palju rahvast on tundide ajal. (vaene tudeng ei jõua kuupiletit osta, et õhtul käia, kui saab tundide ajal tasuta käia :D )

Tuli meelde üks erakordselt veider juhtum:

Treenisin kaablimasina peal ning seeriate vahel läksin veepudeli järele. Sel ajal kui H20d endale sisestasin, tuli keegi teine jõusaali külastaja ning pani oma veepudeli minu kaablimasina raskuste virna peale millega on kaks asja väga valesti:

1) Ta ei tulnud selle masinaga treenima vaid lihtsalt oma kampsuni järele mistõttu ei saa aru miks ta sinna selle pudeli pani.

2) Et sinna pudelit panna, pead sa minema ümber ja mööda mitmest kangist ja kaablist.

Ei anna keerulisemat kohta oma veepudeli hoidmiseks välja mõelda, eriti kui seda on vaja käest panna vaid 20 sekundiks.

Guest el.

mind häirib see, kui ma ise või keegi teine teeb jalad lahti/kokku masinal harjutusi, ja mõni mees vahib eemal sulle otse kümnesse. :D väga ebamugav

Tuli meelde üks erakordselt veider juhtum:

Treenisin kaablimasina peal ning seeriate vahel läksin veepudeli järele. Sel ajal kui H20d endale sisestasin, tuli keegi teine jõusaali külastaja ning pani oma veepudeli minu kaablimasina raskuste virna peale millega on kaks asja väga valesti:

1) Ta ei tulnud selle masinaga treenima vaid lihtsalt oma kampsuni järele mistõttu ei saa aru miks ta sinna selle pudeli pani.

2) Et sinna pudelit panna, pead sa minema ümber ja mööda mitmest kangist ja kaablist.

Ei anna keerulisemat kohta oma veepudeli hoidmiseks välja mõelda, eriti kui seda on vaja käest panna vaid 20 sekundiks.

:D :D

Mind Häirib see, kui teed mingit harjutust ja siis keegi tuleb ja tahab ka seal oma harjutust teha kus sinagi - selle asemele et viisakalt öelda et saan ka siin teha vms..selle asemel on ülbik!Ma tõesti ei saa sellistest inimestest aru...Ära too oma koduseid probleeme trennisaali...Pean tõedema, et inimesed ikkagi suht viisakad teiste vastu jõusaalis...Raskused võiks iga inimene enda järelt ära tõsta ja hantlid sinna panna kus need võetud!Abivalmis inimesi võiks rohkem olla!Häirib veel see kui Riietusruumid on väga täis ja dushiruum kus korralikult vett ei tule ...

Häirib see, et Sparta jõusaal hakkab jälle väikseks jääma :D Alles laiendati, osteti ka kardio masinaid juurde, aga nüüd kui kella 17-18 paiku minna tööpäeval trenni võib nii mõnigi kord oodata 10 minutit, et kardio masinale saada, rääkimata kangidest-hantlitest. Saal on tegelikult suur, kuid tundub, et huvi on suurem. Teisalt hea näha, et inimesed end vormis tahavad hoida, suvi ju tulekul. Võib-olla saab peagi näha Sparta järjekordset laienemist : )

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.