Jump to content
joker

BONSUNA: Halastamatu & Kompromissitu - kommentaarid&kriitika

Recommended Posts

Täna õhtul on Kanal 2 Reporteris eetris intervjuu Bonsunaga.

Lisaks tuuakse avalikuse ette kuumad kaadrid, kus Halastamatu & Kompromissitu vallatleb ilmaneiuga!

Saade algab kell 21:00.

post-2073-1217007547_thumb.jpg

Kle mida v.......u, kas oli ka Kalmusest midagi või ei. Või tahate öelda, et see moment, kui käisin köögis siis näidati we. Ma oleks juba võinud 1h aega tagasi pudelilt korgi keerata, kui oleks teadnud, et ma näe seda :lol:

Ega REPORTER ka 100% kindel olnud, et jõuavad selle tänaseks valmis, LOOTSID, et jõuavad.

Seda põnevam on ehk homset saadet oodata. :lol: Või ülehomset. :lol: Pinget ja põnevust peab ju olema.

Homme slõhtulehes filmiteemadel ja loodetavasti täna õhtul, hiljemalt homme ka see kauaoodatud reporteri intervjuu, kanal2-s, püsige lainel.

See anekdoot on ikka kuradima hea.

Karjapoiss on karjas. Tal hakkab igav ja ta hüüab: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Külarahvas jookseb kokku, aga hunti ei ole. Rahvas on pettunud. Lõunapaiku hüüab karjane jälle: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Rahvas jookseb jälle hirmuga kohale, aga nagu ikka hunti ei ole. Õhtul otsustab karjane veelkord nalja teha ja hüüab: "Hunt karjas!" Seekord kedagi kohale ei jookse. Ja videviku eel tuleb hunt ... .

ega jah, nende nn "vaimukate naljadega" on natuke kaugele mindud. valesid pannakse kirja nii et silm ka ei pilgu

ega jah, nende nn "vaimukate naljadega" on natuke kaugele mindud. valesid pannakse kirja nii et silm ka ei pilgu

Segast peksad?

See anekdoot on ikka kuradima hea.

Karjapoiss on karjas. Tal hakkab igav ja ta hüüab: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Külarahvas jookseb kokku, aga hunti ei ole. Rahvas on pettunud. Lõunapaiku hüüab karjane jälle: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Rahvas jookseb jälle hirmuga kohale, aga nagu ikka hunti ei ole. Õhtul otsustab karjane veelkord nalja teha ja hüüab: "Hunt karjas!" Seekord kedagi kohale ei jookse. Ja videviku eel tuleb hunt ... .

Katsu nüüd vähe veel olla, selle sinu nn anektoodil või rahvalool pole antud teemaga midagi ühist, kuigi hetkel sulle võib nii tunduda.

Ma tean ka ühte üsna levinud vanasõna, algab sõnaga KES.... ja lõppeb I tähega. Aga las ta jääb, sa korruta oma karjapoisi lugu ma oma. Näeb kes rohkem 10-sse põrutab.

Katsu nüüd vähe veel olla, selle sinu nn anektoodil või rahvalool pole antud teemaga midagi ühist, kuigi hetkel sulle võib nii tunduda.

Ma tean ka ühte üsna levinud vanasõna, algab sõnaga KES.... ja lõppeb I tähega. Aga las ta jääb, sa korruta oma karjapoisi lugu ma oma. Näeb kes rohkem 10-sse põrutab.

Mul on sulle parem idee, aga selleks võta minuga ühendust e-maili teel.

No mehed ää kakelge ... mõtetu nagu. Siiamaani, mis praegu teada oleme andnud on ka tõsi.

Need meediaväljaanded, mis mainisime on ka asja kajastanud või kajastavad. Intervjuu kui selline on alles montaazis, samas on viimased Reporterid ülesvõetud klippe näidanud. Homme pidi ka SLÕL-s ilmuma paberkujul, varsti ehk ka Postimehes. Meie ju ei saa kellegile dikteerida, millal ja mida kajastada. Hea, et üldse huvi tuntakse, saame kulturismi kui sellistki propageerida natuke ehk.

Teada on antud, et film on valmimas. Millal esilinastus toimub - selle kohta võin küll öelda, et varuge julgelt paar kuud kannatust. Vot. Naiivne oleks arvata, et kuni filmi väljatulemiseni mingi meeletu promo igapäev ajakirjandusest läbi käib. Kuidas asjad edenevad ja kulgevad, eks ikka siin vaikselt teada anname.

Mul on sulle parem idee, aga selleks võta minuga ühendust e-maili teel.

üldiselt ei maksa jamada, muidu panevad sind veel "filmi" sisse:)

üldiselt ei maksa jamada, muidu panevad sind veel "filmi" sisse:)

Üldiselt jah, ei maksa jamada. :P Tegelikult ei kakle keegi ja olge üsna rahulikud iga asi omal ajal, või siis pisut hiljem. Oleks minu teha ma räägiks igal võimalusel nii teles kui ajakirjanduses kulturismist , filmist vmig. Pole just kerge jälle ja jälle kulturismi ajakirjanikele kuidagi kõneaineks pakkuda. Nüüd siis asi hoopis teise nurga alt ja see on minumeelest ainult pluss. Hinnang asjale andke ikka päris lõpus, sest nii nagu kulturismiski, et anna kohtunikud poole hooaja peal võistlejatele punkte nii ei peaks ka praeguse teema puhul veel väga tõsiselt oma arvamusi avaldama. Võite muidugi aga pole suurt mõtet.

Trailerist ei anna just eriti palju välja lugeda , mis siis tegelikult tulekul on.

Ütleme nii, et ei osanud meie, alustades ettegi kujutada, mis sellest täpselt saama hakkab, samuti on ka hetkel vara öelda milline on lõpptulemus. Vast ainult seda, et kehva asjaga tegu ei saa olema. :) Mina pole ammu juba nii lõbusalt aega veetnud kui on olnud need korrad võtteplatsidel. Päris tõsiselt. :)

Krieger on muidugi see mees, kes on teinud 25 aastat biitsa ja massiperioodi:)

Krieger on muidugi see mees, kes on teinud 25 aastat biitsa ja massiperioodi:)

On ta teinud mis on, me kõik teame teda, aga erinevalt temast ei tea me milline sina oled, tubli foorumlane küll aga näita mida sina saavutanud oled. Mõni kena pilt äkki?

Aitäh Jackie :)

Jah Marek, üldiselt ma arvan, et need kes on viitsinud minu vastu huvi tunda on väga hästi saanud jälgida ka selle foorumi vahendusel seda, millist trenni ma teen, milline mu vorm on ja millega muul ajal tegelen.

17. mai külmalt enne BJJ EMV'd, kaal 67 kg. Praegu 74:D

No tubli, nüüd ma tean ka milline jrx välja näeb. :P

Et siis väike võrdlus ... mitte meeste ... aga just kaamera ja tehnika suhtes. :) Ega palju alla ei jää ... nii, et khm. Kes ootavad pikkisilmi filmi ilmumist, et seda maha materdada, siis ... ma usun, et "tööd" ja "tarkust" saab palju olema :P:):D

Aga noh ilmselt kukkunuks asi palju tobedam siis välja kui kari amatööre suure ja vägeva tehnika taga ... see oleks umbes sama kui Eesti koondis läheks sügisel Mr.Olympiale esinema.

post-2073-1217360671_thumb.jpg

Seda et kas reporter juba näitas klippi või millal näitab? Anyone?

Ma olen juba mingi 5 päeva magamata, söömata ja pesemata, passin teleka ees ja kõigutan ennast voodiotsal, oodates millal ükskord telekast Marekit näen. Hääled ütlevad, et ma magasin Bonsuna klipi maha aga ma ei tahaks neid uskuda.

No loodan, et filmi saadab edu. Vähemalt väike vaheldus hetke filmimaastikul. Ja te filmivennad, kui dvd tuleb, lisage ka (palun) paras kogus extraid, a'la, untsu läinud tseenid, kommentaarid jne...

No loodan, et filmi saadab edu. Vähemalt väike vaheldus hetke filmimaastikul. Ja te filmivennad, kui dvd tuleb, lisage ka (palun) paras kogus extraid, a'la, untsu läinud tseenid, kommentaarid jne...

Valesti läinud stseenid võiks Joker jah alles jätta sest nalja sai filmitegemisel tõesti palju. Avastasin ise, et näitlejaamet pole kerge sest raske on kaamera ees vajalikul hetkel tõsist nägu teha.

Edited by kirp2

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.