Jump to content
Sign in to follow this  
J6uMees

Saledaks

Recommended Posts

Tere ,ranna hooaeg saabumas .Ja tahaks saledaks saada .

Kas kuuajaga oleks võimalik saledaks saada ?

Kui käiksin 5 x nädalas jooksmas .Jookseks ühe korraga umbes 3km .

Ja kasutaks ka Omega3 kapsleid .

Link :

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=563

Palun abi ja nõuandeid (;

Ja loomulikult vastake mu küsimusele ,et kas saaks kuu ajaga ilusti saledaks ,kui käiks 5x nädalas jooksmas ja kasutaks Omega3 kapsleid .

Ettetänades :P

Hästi paned mees:D kuu aega, see on liiga vähe. See aasta oled veel rannas tüse, kui sa muidugi üldse oled tüse, ning järgmiseks aastaks võid juba õige toitumise-treeninguga midagi saavutada :P

177 Cm Ja 63 Kg .

:P

ma olen ka 177cm aga kaalun 70kg ja olen ikkagi vormis ja kõhulihas väljas. isegi kui lihas kaalub rohkem, siis ma ei kujuta ette, kuidas sa saaksid vormist väljas olla :D

Karm lugu. Kui 177/63 tahab saledaks saada, siis mina, 175/90, peaks end üles pooma vist.

Aga Sinul annab selle kaalu lihasmass. Teemaalgataja aga tundub numbrite järgi olevat kõhna poiss, kellele lihtsalt kerge õllekas ette on tekkinud. Pole mõtet ju võrrelda tugevalt treenitud ja treenimata inimese kaalu/pikkuse suhet. :P

Tere ,ranna hooaeg saabumas .Ja tahaks saledaks saada .

Kas kuuajaga oleks võimalik saledaks saada ?

Kui käiksin 5 x nädalas jooksmas .Jookseks ühe korraga umbes 3km .

Ja kasutaks ka Omega3 kapsleid .

Link :

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=563

Palun abi ja nõuandeid (;

Ja loomulikult vastake mu küsimusele ,et kas saaks kuu ajaga ilusti saledaks ,kui käiks 5x nädalas jooksmas ja kasutaks Omega3 kapsleid .

Ettetänades :P

Natuke veel ja päike paistab sinust mööda rannas. Ammugi ei pane sind siis enam naised tähele. Tekib küsimus, mis teed seal rannas? Tahad nähtamatuks saada?

Natuke veel ja päike paistab sinust mööda rannas. Ammugi ei pane sind siis enam naised tähele. Tekib küsimus, mis teed seal rannas? Tahad nähtamatuks saada?

Mul tekkis kohe teooria, et äkki ta tahabki nii kõhnaks saada et saaks segamatult naiste nudistiderannal käia ringi.

Mul tekkis kohe teooria, et äkki ta tahabki nii kõhnaks saada et saaks segamatult naiste nudistiderannal käia ringi.

Aga kes keelab naisel segamatult naiste nudistiderannal ringi käimast?

:P Ma eeldasin, et kui teemaalgataja nick on J6uMees, siis on ta mees...

Kui ikka on tegu naisega, aga kaldub sinnakanti küll.

Üldiselt noored spordihuvilised võiksid siin foorumis oma soost ka teada anda kui midagi küsivad, muidu võib juhtuda teema , et a`la sõber lasti jahil karu pähe maha.

Teemaalgatajale aga niipalju vihjeks, et sale lihas on tunduvalt kenam kui sale kont. Seega hakka valmistuma järgmise aasta rannahooajaks, mine 3 x nädalas jõusaali ja 2-3x harrasta võimalusel muid sporialasid. Tee omale selgeks mida kuna ja kuipalju süüa ja naudi protsessi.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.