Jump to content
legalfella

karvadest lahtisaamine

Recommended Posts

Kaua umbes siis selle kreemitamisega ka nahk puhtaks jääb ? ja palju see maksab...mul vist kõige karvasem kõht maailmas ja mõtlesin selleks suveks puhtaks teha :lol:

eks see on individuaalne aga pakun et hiljemalt kolme kuni viie nädala pärast on karv sama pikk kui enne ajamist. proovi järgi siis. lihtsaim võimalus teada saada. hind on ca 70-100 kr vist sõltuvalt paki suurusest. osta Veet kreemi. see toimib paremini. kui on jube karvane ja esimese protseduuriga ei ole tulemus beebisile nahk, siis korda protseduuri päeva või kahe pärst. see kreem on ikka paras keemia ja seda ei ole soovitav kauem hoida kui juhendis kirjas või kui juba ka ehk nahk kipitama hakkab.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milliseid kehaosi oleksid valmis epileerima, kui niiöelda.

Kust vaja, va intiimpiirkond. Mitte et ma nüüd hullult häbeneks aga see on õrn piirkond ja ei tasu ju ka haiget teha ega nahka vigastada. Sealt tehke kreemiga.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua umbes siis selle kreemitamisega ka nahk puhtaks jääb ? ja palju see maksab...mul vist kõige karvasem kõht maailmas ja mõtlesin selleks suveks puhtaks teha :lol:

Kreemitamine annab ümbes sama tulemuse nagu raseerimine. Kreem teeb karva pudipehmeks ja siis kraabid selle pehme karva maha. Tüükad jäävad kohe näha.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Epileerimine on ikka kõige parem, kasutan igal pool, kus vähegi soovimatuid kasvi leidub. Epilaator on üks inimkonna ajaloo parimaid leiutusi (koos tampooniga) :lol:

Muudetud kasutaja Kirsti poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe kui jõusaalis käima hakkad ja AINEID sööd, siis hakkavad karvad maha kukkuma ja nahk muutub pruuniks ja läikivaks :lol:

(Ärge jumala eest tõepähe võtke seda)

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe kui jõusaalis käima hakkad ja AINEID sööd, siis hakkavad karvad maha kukkuma ja nahk muutub pruuniks ja läikivaks :lol:

(Ärge jumala eest tõepähe võtke seda)

Tegelikult on nii, et kui VALKU sööd, siis ei juhtu midagi, aga kui PROTEIINI tarbima hakkad, vot siis hakkavad karvad kukkuma. :lol:

(ok, mainin ka igaks juhuks ära, et valk=proteiin, päris algajad seda tihti ei tea, nagu ma isegi võibolla paari esimese foorumis veedetud päeva jooksul ;))

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(ok, mainin ka igaks juhuks ära, et valk=proteiin, päris algajad seda tihti ei tea, nagu ma isegi võibolla paari esimese foorumis veedetud päeva jooksul :lol:)

Kui mõni tegelane seda ei tea, siis see ei näita mitte ainult seda, et ta algaja oleks, vaid ka seda, et ta pole ka muidu just karbi kirkaim kriit :lol:

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Epileerimine on ikka kõige parem, kasutan igal pool, kus vähegi soovimatuid kasvi leidub. Epilaator on üks inimkonna ajaloo parimaid leiutusi (koos tampooniga) :lol:

Niiet poisid, arvestage sellega, et epilaatorit kasutatakse koos tampooniga.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Epileerimine on ikka kõige parem, kasutan igal pool, kus vähegi soovimatuid kasvi leidub. Epilaator on üks inimkonna ajaloo parimaid leiutusi (koos tampooniga) :huh:

See "tampooniga" pidi edastama epileerimise "võlud"? :) Draculaga kohtuma minnes talle kindlasti meeldiks see. Pisikesed punased väikesed veretäpid nahal. :D

Epilaator toimib nagu pintset, kuid tõmbab karvad sellise nurga alt välja, et need võivad järgmine kord kasvada hoopis naha sisse poole. Karva kasvusuund võib saada või saabki rikutud. Sinna, kus karv välja ei pääse kasvama, võib tekkida ummistusest põletik. Vahaga depileerimise puhul ei ole see nii tõenäoline, kuid epilaatori puhul vägagi. Kellel kui palju ja mis epileiritud piirkonnast vaid sõltub. Siis peab hullult vaeva nägema naha koorimisega või üldse seda mitte kasutama. Viimane ongi parim soovitus.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eem :) ma just proovisin seda VEET kreemiga kõhtu puhastada.....väga gey tunne oli seda teha tglt....poes ka silmad maas ostsin seda :huh: aga kõht on sama pehme nagu naisel ja see on jällegi imelik....muidu näeb vist veits parem välja aga ei tea kas uuesti teeks kunagi :D eks näis kuidas olla on nüüd ! tänks muidu hea postituse eest agnes

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See "tampooniga" pidi edastama epileerimise "võlud"? :huh: Draculaga kohtuma minnes talle kindlasti meeldiks see. Pisikesed punased väikesed veretäpid nahal. :)

Epilaator toimib nagu pintset, kuid tõmbab karvad sellise nurga alt välja, et need võivad järgmine kord kasvada hoopis naha sisse poole. Karva kasvusuund võib saada või saabki rikutud. Sinna, kus karv välja ei pääse kasvama, võib tekkida ummistusest põletik. Vahaga depileerimise puhul ei ole see nii tõenäoline, kuid epilaatori puhul vägagi. Kellel kui palju ja mis epileiritud piirkonnast vaid sõltub. Siis peab hullult vaeva nägema naha koorimisega või üldse seda mitte kasutama. Viimane ongi parim soovitus.

No kuidas kellelegi! Minu jaoks parim lahendus. Jubedad on need tüükad, mis juba järgmisel päeval pärast raseemist/kreemiga eemaldamist ilmuvad. Epikaga tehes on ligi kuu aega mõnus pehme nahk. Ja koorimine-kreemitamine on minu meelest nahahoolduse loomulik osa ja hullu vaeva ma sellega küll ei näe.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kuidas kellelegi! Minu jaoks parim lahendus. Jubedad on need tüükad, mis juba järgmisel päeval pärast raseemist/kreemiga eemaldamist ilmuvad. Epikaga tehes on ligi kuu aega mõnus pehme nahk. Ja koorimine-kreemitamine on minu meelest nahahoolduse loomulik osa ja hullu vaeva ma sellega küll ei näe.

Kui sul Kirsti need karvad sisse ei kasva epilaatori peale, siis oled küll suht suur erand vist. Lausa kadestamistväärt karvad sul! Kust selliseid tellida saaks? :huh:

Ma ei tuginenud oma eelmises postituses mitte vaid oma kogemusele vaid ka väga paljude teiste naiste kogemustele. Isegi Phillipsi epilaatori juhendis oli vist seda võimaliku probleemi käsitletud. Lihtsalt infoks neile naistele, kes ehk epilaatori ostmise peale mõtlevad. :D Igal asjal omad plussid ja miinused.

Kle, LB, kirjutad, et poes ostsid silmad maas Veet kreemi aga siin küll julged kekata, et proovisid! :) Muidu, ptv vastuse eest. :P

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vaevalt neid kuskilt tellida saab - ju nad geenidega sellised antud on :huh:

Ja eks nad vahel kasvavad sisse küll, eriti bikiinipiirkonnas, selles kohas, kus aluspükste äär vastu nahka puutub. Aga no kannatan selle pisiasja ära. Pidev siil püksis on oluliselt hullem variant.

Muide päevitamine aitab ka sissekasvamise vastu. Ärge küsige kuidas, sest teaduslikult ma põhjendada ei oska, kuid omadest kogemustest olen sellise järelduseni jõudnud.

Nagu juba öeldud ja nagu ilmselt kõik nõus on: pole ühist parimat varianti - igaühele oma!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul Kirsti need karvad sisse ei kasva epilaatori peale, siis oled küll suht suur erand vist.

Sellisel juhul olen ka mina seda :huh: , sest ei kasuta mitte mingit muud meetodit peale epileerimise mitte kuskil kehapiirkonnas :) ja mitte mingit sissekasvamise probleemi ei ole.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vaevalt neid kuskilt tellida saab - ju nad geenidega sellised antud on :huh:

Ja eks nad vahel kasvavad sisse küll, eriti bikiinipiirkonnas, selles kohas, kus aluspükste äär vastu nahka puutub. Aga no kannatan selle pisiasja ära. Pidev siil püksis on oluliselt hullem variant.

Muide päevitamine aitab ka sissekasvamise vastu. Ärge küsige kuidas, sest teaduslikult ma põhjendada ei oska, kuid omadest kogemustest olen sellise järelduseni jõudnud.

Nagu juba öeldud ja nagu ilmselt kõik nõus on: pole ühist parimat varianti - igaühele oma!

Proovis siis nt seda Folisani kasutada bikiini jaoks. Ma sellest tootest rääkisin siin oma ühes postituses ses teemas. See natuke ikka aitab, kui regulaarselt tarvitada. Mul endal poleks selleks eriti püsivust.

Ma kunagi kasutasin epilaatorit ja karv kippus sisse kasvama sääre sisekülje poole pealt ja ka reie sisekülje puhul. Siis sai sellest kopp ette ja hakkasin sääri ziletiga tegema. 2 aastat!!! kulus aega enne kui selle probleemi sääre pealt nahaga korda sain. :) Ja reisi teen nüüd veetiga, kuid üksikud karvad ikka ei taha aru saada, mis pidi on õige kasvada. Ja kui olen vahel haruharva reisi jälle vahaga ka teinud, siis kipub kohe jälle rohkem neid sisse kasvama. Uh, ei taha enam mõeldagi epilaatori aja peale... ja see oli hull valu taltsutamine ka... Tõenäoliselt on ses teemas kõige õnnelikumad naised, keda ihukarv ei sega, kuigi minu meelest on karvane naine ikka kole küll...

Teema on täitsa naistekaks kätte ära läinud :D

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karvane naine on kole jah, täitsa nõus. Ülearu karvane mees on ka kole.

Aitäh Folisani soovituse eest. Otsin kohe Su postituse üles ja plaanin seda proovida küll :huh:

edit: parandasin kirjavea

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei leidnud Folisani juttu. :) Palun aita-suuna, Agnes!

Edit: No oli mul nüüd vaja enneaegselt kisa tõsta? Lugesin hoolikamalt ja leidsin ikka ise vastuse :huh:

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest JõuMats

Vana teema, aga küll keegi nõu pakub :rolleyes:

Lühidalt on mul kopp ees, et poes žilettid nii jubedalt kallid on!:angry:

Uurisin siis natuke ja sattusin siuke huvitava lehe peale nagu viking shave club, tundub olevat alternatiiv ameerika dollar shave clubile.  Nad pakuvad siis raseerijaid ja toobad terad soovitud aja tagant koju. On keegi neilt tellinud, teab kedagi, kes on või on kursis muudmoodi?

link kah: http://www.vikingshaveclub.ee

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kerlin

lol mitte proteiini tarbimine, mitte raseerimine ei aita täiesti karvadelt vabaneda. sellised gillette ja muud vienus žilettid maksavad nii palju et lihtsam teha endale laserepilatsiooni. kui te arvutasite seda summat, mis läheb epilatsioonide ning raseerimise peal, siis saate aru et lihtsam seda kliinikus teha ja ei mõelda rohkem selle eest. 

Näiteks, www.laserepilatsioon.ee pakkub normaalsed hinnad. Mdea aga see on kõige OK variant

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.