Jump to content
Sign in to follow this  
Guest vaene rott

Ühinegem!

Recommended Posts

krt koolis küsitakse ka piimaklaasi eest juba tervelt 1 kroon(mul kulub tavaliselt 2 klaasi) :D:P

aga jh 5-15 veerbuarini ei jõua(veel kallim) ainult liha ja muna ka süüa, seega pean loobuma üleskutsest :( ja üleüldse sõltun igapäevaselt piimatoodetest, pävas kulub keskeltläbi 2 liitrit petti ja 250g kohupiima :D , kusjuures minu kodukohas ei ole piimatoodete hinnad märgatvalt tõusnud või ei ole ma tähele pannud (nt. pett 10.20 kogu aeg olnud)

1 kroon? O_o Meil ülikoolis 6 vist..

Krt, rasked ajad on tulekul :( Kutsun üles rahvast üles igaüks omale koju kits muretseda ning samuti puumamarli ja juustuaparaat. Kitsepiim pidi päris kasulik olema. :D

Kui ma kõik koolid läbi saan, siis ostangi omale kitse ja paar kana ja kuke, lähen maakodusse elama ja kasvatan ise endale põllu peal süüa ja elas seal rahus ja vaikuses. Joon kitsepiima ja teen sellest kohupiima ja juustu ja mida iganes ja iga hommik käin laudast läbi ja võtan omleti jaoks 4 värsket muna ja mõne aja tagant löön ka mõne kana maha ja söön värsket liha. Põllu pealt võtan värsket porgandit, pesen ära ja kohe koorimata hamba alla. Kasvuhoonest mõni punane ja lõhnav tomat jne. Kusjuures need linnalapsed, keskoguaeg poe toodangut ostavad, ei teagi, et värske "roheline" on ikka mitu korda magusam ja maitsvam. See oleks ilus elu, mõnes mõttes. Ainult et mingi sissetulek võiks ka olla ja treeningvõimalused samuti... :D

Kui ma kõik koolid läbi saan, siis ostangi omale kitse ja paar kana ja kuke, lähen maakodusse elama ja kasvatan ise endale põllu peal süüa ja elas seal rahus ja vaikuses. Joon kitsepiima ja teen sellest kohupiima ja juustu ja mida iganes ja iga hommik käin laudast läbi ja võtan omleti jaoks 4 värsket muna ja mõne aja tagant löön ka mõne kana maha ja söön värsket liha. Põllu pealt võtan värsket porgandit, pesen ära ja kohe koorimata hamba alla. Kasvuhoonest mõni punane ja lõhnav tomat jne. Kusjuures need linnalapsed, keskoguaeg poe toodangut ostavad, ei teagi, et värske "roheline" on ikka mitu korda magusam ja maitsvam. See oleks ilus elu, mõnes mõttes. Ainult et mingi sissetulek võiks ka olla ja treeningvõimalused samuti... :D

Üksi sa sellega hakkama ei saa, vähemalt mitte kaua. Talupidamine nõuab palju aega. Hea kui treenidagi jõuad..

Ise elan maal ja isa peab väikest talu.

Ohoh, ma ajast maha jäänud, ei teagi sellisest kampaaniast midagi :D Ega ei taha teada ka eriti. Aga ma lugesin, et osad on piimast ja juustust loobunud. Mida siis nende asemel süüakse/juuakse? Ise pooldan ka seda arvamust, et piim ikka kuulub eestlase toidulauale :D

Ohoh, ma ajast maha jäänud, ei teagi sellisest kampaaniast midagi :D Ega ei taha teada ka eriti. Aga ma lugesin, et osad on piimast ja juustust loobunud. Mida siis nende asemel süüakse/juuakse? Ise pooldan ka seda arvamust, et piim ikka kuulub eestlase toidulauale :D

mina pooldan ka ja sooviks palju piimatooteid tarbida selle nimel võib ju mõne päeva ilma olla, et hinnad langeks!? aga piima toodete asemel võta erinevaid kalu, mune, liha(kana) ja valgupulbreid...

vaata seda reporteri linki mis siin oli! sa ei taipa asja? oled nõus kaupmehi nuumama? maksad aga palju küsitakse???

mina pooldan ka ja sooviks palju piimatooteid tarbida selle nimel võib ju mõne päeva ilma olla, et hinnad langeks!? aga piima toodete asemel võta erinevaid kalu, mune, liha(kana) ja valgupulbreid...

vaata seda reporteri linki mis siin oli! sa ei taipa asja? oled nõus kaupmehi nuumama? maksad aga palju küsitakse???

Kui teil (need kes nüüd ei osta need kindlad päevad kõne all olevaid kaupu) see "kampaania" läbi läheb ja hinnad langevad, nii, et eesti inimene on rahul (milles ma väga kahtlen) siis ma ei ütle ühtegi halba sõna enam.

keskm. pere sissetulek või kuueelarve kulub pisikesel naisel üksi söögi peale? et siis oma 10 000 sööb ikka väike naine? olen sust kaks korda raskem aga mul kulub toidule 2 tonni kuus ja arvan et võiks vähem kuluda. aga mis moodi asi seda väärt on? selline raha kulutamine?

ise olen ammu juustust ja piimast loobund ammugi 5-15 kampaania ei tarbi neid tooteid.

Sa oled siin kirjeldanud üüratuid toidukoguseid, mis sa päevas ära sööd. Kuidas on see 2000 krooni eest võimalik?

Yks m6te siin j2i mulle tabamatuks :D

"Kaupmehi nuumama..." ???

Krt, eks me k6ik taha nuumatud saada! Siin kommijad meenutavad mulle punaste lippudega lehvitajaid..."K6igi maade proletaarlased yhinege!!" jne.

Kui te ise oleksite investeerinud nende poodide rajamisse, maksaksite igakuiselt arveid, millel olevaid numbreid te vist uneski ei n2e. :D

Kui ei osteta.... siis on ka oht, et l6petatakse tarnelepingud. Ei ole inimest, ei ole probleemi...ylekantud t2henduses...loomulikult.

Mida ma teen? Seda s***a juustu ei s88nud ma enne ja ei s88 ka nyyd. Tarbin kindlasti edasi (ja seel2bi toetan ka tootmist) igatsugu Eesti talumeiereide tooteid (Esko, Nopri, Saida jne farmid). Minu arust on need ikka veel allahinnatud, st v2ga odavad :(

Kui asi on v22rt siis ostke, kui asi ei ole seda v22rt...2rge ostke. Kogu muusika.

Yks m6te siin j2i mulle tabamatuks :D

"Kaupmehi nuumama..." ???

Krt, eks me k6ik taha nuumatud saada! Siin kommijad meenutavad mulle punaste lippudega lehvitajaid..."K6igi maade proletaarlased yhinege!!" jne.

Kui te ise oleksite investeerinud nende poodide rajamisse, maksaksite igakuiselt arveid, millel olevaid numbreid te vist uneski ei n2e. :D

Kui ei osteta.... siis on ka oht, et l6petatakse tarnelepingud. Ei ole inimest, ei ole probleemi...ylekantud t2henduses...loomulikult.

Mida ma teen? Seda s***a juustu ei s88nud ma enne ja ei s88 ka nyyd. Tarbin kindlasti edasi (ja seel2bi toetan ka tootmist) igatsugu Eesti talumeiereide tooteid (Esko, Nopri, Saida jne farmid). Minu arust on need ikka veel allahinnatud, st v2ga odavad :(

Kui asi on v22rt siis ostke, kui asi ei ole seda v22rt...2rge ostke. Kogu muusika.

misasi see sul odav on kui hinnad on poole kallimaks aastajooksul läind, hüppeline põhjendamatu hinnatõus(kaupmeeste ahnus!!!) vaata seda reporteri ja postimehe linki ja kommentaare enne! kui sulle rikkurile miski odav on siis ma võin sulle kallimalt ka müüa, mis hinnaga sa soovid? 20 või 50 krooni piimapaki eest, palju maksta tahad? tahad juustu eest 500 maksta kilohinda? annan sulle võimaluse! mina oma soome keskmise palgaga pean neid hindu küll väga kõrgeks! (lõuna)eesti tavainimese palga eest on aga lausa võimatu elada ju!

kas need lingid ei tee teile asja selgeks???:

http://www.postimees.ee/online/kommentaari...ARID&PAGE=3

http://www.reporter.ee/index.php/2008/02/0...4#comment-45814

2k kuus toidu peale... makarone sööd ainult või elad Aafrikas v?

Mida ma teen? Seda s***a juustu ei s88nud ma enne ja ei s88 ka nyyd. Tarbin kindlasti edasi (ja seel2bi toetan ka tootmist) igatsugu Eesti talumeiereide tooteid (Esko, Nopri, Saida jne farmid). Minu arust on need ikka veel allahinnatud, st v2ga odavad ;)

Kust sa neid ostad?

1 päev läksin poodi ja vaatasin, et kohupiima hind oli 16 kr kopikatega. Järgmisel päeval uuesti poodi minnes oli juba kohupiima hind 18 kr kopikatega, siis pidin küll perseli....... ;):o :o :o

Edited by undisputed

1 päev läksin poodi ja vaatasin, et kohupiima hind oli 16 kr kopikatega. Järgmisel päeval uuesti poodi minnes oli juba kohupiima hind 18 kr kopikatega, siis pidin küll perseli....... :o :o :o:D

millisest kohupiimast räägid?!? see 250grammine pakk(mite toru) on minu kodukohas küll alles mingi 12-13 eeku ;)

ja mina mäletan kui ta alles oli ju 9 krooni midagi, siis viimati ostsin. see ju oli alles :o:o:o

juustu ostsin kui kilo hind oli miski 45 eeku nüüd üle saja ju, et siis aasta pole ostnud, soomest aga tuttav toob

See muidu oli kohupiimatoru hind. Ise söön aint kodujuustu aga selle hind ka tõusis ikka suht kiiresti mingi 2 kr võrra või rohkemgi. Kuid jah piimatoodetele läheb ikka kena papp kuus muidu ;)

millisest kohupiimast räägid?!? see 250grammine pakk(mite toru) on minu kodukohas küll alles mingi 12-13 eeku ;)

Kui ma eksi, siis Tallinnas peaks see 250 pakk maksma mingi 14.50 pole ammu vaadanud, kuskil säästukast vast saab ka odavamalt :o

Kust sa neid ostad?

Saidafarmi ostan Rimist

Esko pere talu tooteid saab Viru keskusese toiduosakonnast (kui olla US is...siis samasugusest jogurtist v6ib und n2ha...)

Nopri tooted on ka Viru keskuses

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.