Jump to content
Guest musclipaisutaja

Uus haige mood?

Recommended Posts

Kui hakkasin saalis käima, oli tol ajal lõng veel peas, neoonvärvides püksid jalas, teadmised nullilähedased... mis siis?! Tahtmist oli selle eest kõvasti. Aeg - ajalt satub tõesti saali selliseid tegelasi, kes istuvad ja jutustavad ning soojendavad kohta, kuid erinevalt teema algatajast lähen ja küsin viisakalt, kas kodanik kasutab seadet. Foorumis anonüümsetena on siin kõvatajaid küllaga, kui ei meeldi, mine ütle otse välja, mitte ära piiksu siin.

Ma saan aru sellest, et teeb tigedaks, kui keegi istub pingi peal ja teeb lihtsalt aega parajaks, aga mis tal seejuures seljas on, jätab mind küll täiesti ükskõikseks.

Mina kannan ka kogu aeg trennis AINULT lillelisi shorte,aga see-eest pea on mu kiilas :) Õnneks seal jõusaalis kus mina käin(TTÜ spordihoone) ei ole ma veel kohanud ühtegi rulatajat ega lõngust,kõik on normaalsed tundengid.Ja minu arust pole see mingi probleem kui keegi istub seadme peal niisama ja ei tee midagi,kui mul on antud seadet vaja,siis lähen ja palun see vabastada.

point oli et segavad ju. stiil stiiliks või hobi aga peaasi et masinaid tolgused kinni ei hoiaks asjata, kui tegijaid pole!

Just nimelt stiil stiiliks, seda ütlesin ka oma eelmises postis. Kui keegi hoiab masinat mõttetult kinni, pole vahet, mis tal seejuures seljas on. Pole ju nii, et kui panen ülaltoodud firmamärki kandvad rõivad selga, siis olen automaatselt korralik trennitegija ja minu molutamine pingil võrdubki kohe trenniga.

saali on tekkind aina juurde ja juurde igapäevaga siukseid tobedate lyhikeste LILLELISTE pyxtega kurejalgadega noori tonte, peale selle on neil sorakil karvad peas, siuxed lõngused noh nigu jõusaali ära eksind? ja mida nad sinna ronivad? ei pinguta ja ajavad aind oma koolipoisi juttu ja jobutavad saalis.

nadnäevad välja nagu need rulatajad või nagu need poisiksed kes väikeste jalgratastega sõidavad, siuke totakas noorte mood mida ma ei mõista.

normaalne jõusaalis treenija kannab jõusaali riideid, teeb kõvasti trenni ja ei aja möla, pea on kiilakas pigem...

aga need laiad lillelised püksid on ikka eri tobedad küll!

kas siit foorumist mõni ennast tundis ära ka? siis võiks rääkida oma stiilist ja mis teeb jõusaalis?segavad teisi treenijaid aind!

<sarkasm>

Arvutite taha on tekkinud iga päevaga ikka juurde selliseid tobedaid dressidega hullude lihastega mehi, peale selle on nad peaaegu kiilakad, sihukesed kapid noh. Mis nad on arvutitaha ära eksinud ? Mida nad ronivad sinna? Tööd selle taga ei mõista teha ja ainult surfivad internetis ja ajavad foorumis haiget iba.

Näevad välja nagu mingid jõumehed või noh nigu need kutid kes hantleid tõstavad ja autosid veavad, sihuke totakas hobi on neil mida ma ei mõista.

Kas siin keegi ennast kah ära tundis vää?

</sarkasm>

Käin nagu tahan, kannan oma lillelisi pükse ja ajan sõpradega juttu. Kui ei meeldi, mine treeni metsavahel - hea vaikne ja kedagi seal pole. Ei lillepükstega vanasid ega mölalõugu. Niikaua kui klubi reeglitest kinni peetakse (ja ka pääse on olemas) ei tohiks nigu eriti kobisemist olla. Või kuidas?

Cutler on ka lõngus ju siis põhimõtteliselt :) ei tea jah, ega ta ka vist trenni eriti tõsiselt ei võta ;)

Teema algatajal soovitaks lasta endal ajukäärud ümber painutada kuskil!!!

Edited by Humal

saali on tekkind aina juurde ja juurde igapäevaga siukseid tobedate lyhikeste LILLELISTE pyxtega kurejalgadega noori tonte, peale selle on neil sorakil karvad peas, siuxed lõngused noh nigu jõusaali ära eksind? ja mida nad sinna ronivad? ei pinguta ja ajavad aind oma koolipoisi juttu ja jobutavad saalis.

nadnäevad välja nagu need rulatajad või nagu need poisiksed kes väikeste jalgratastega sõidavad, siuke totakas noorte mood mida ma ei mõista.

normaalne jõusaalis treenija kannab jõusaali riideid, teeb kõvasti trenni ja ei aja möla, pea on kiilakas pigem...

kas siit foorumist mõni ennast tundis ära ka? siis võiks rääkida oma stiilist ja mis teeb jõusaalis?segavad teisi treenijaid aind!

Tee isiklik saal ja nimeks soovitan "Ego Lax"

Nüüd lähen ka poodi lillelisi pükse ostma :) teistele aga jõudu !

Mina ei kanna lillelisi pükse, soeng on lühike ning saalis teen tõsist trenni. Samas on mul respekt ka teiste osalejate suhtes sõltumata soost, usust, välimusest. Ja eriline austus on mul nende suhtes, kes näevad välja kriipsujukud. Mul on hea meel, et nad seal on. Nad ei sega mind, kuigi võiksid, sest tavaliselt astuvad nad teelt väga ara pilguga eest ära. Kui jään mõne seadme juurde oma järjekorda ootama või küsin sõbralikut, et "palju teha veel on", siis lõpetatakse kiiresti. Mees, ma ei palunud lõpetada. Mul on hea meel vaadata, kui nad küsivad treenerilt nõu. On hea meel vaadata, kui neile on kätte tekkinud märkmikud, et üles tähendada oma areng. On hea meel näha mehi võitlemas sportlikuma välimuse pärast.

PS: Mina käin saalis muuhulgas ka paljude inimestega kokku saamas, vahepeal venib lõbus jutuajamine ka 10 minutiliseks. Kuigi olen pigem 30nene, usun, et sotsiaalsed eluviisid tulevad ka selles eas heade tulemuste saavutamisel igati kasuks. AGA! Liigne möla ja trill-trall jäägu ära. Vähemasti Revalis pole ma seda väga palju siiski täheldanud.

Edited by akaimar

pean utlema et mis see tegelt sinu asi kuidas keegi riides k2ib ja mis soeng tal on ega siis k6ik kohe kiilakad pea olema....

aga sellega olen k''ll n6us et kui j6usaali minna siis ikka trenni ka juba teha ja mitte m''la ajada.

k6ige parem selleks ikka muusika k2ima panna siis ei pea ma m''lisema :)

Edited by 444

Tänapäeva jõusaalid pole enam kohad, kus käivad koos hard-core rauatõstjad. Võin julgelt väita, et ca 95% külastajatest on kodanikud, kellel pole kunagi soovi kasvatada omale suurt lihasmassi. Enamus leiab spordisaali siiski olevat sotsiaalse suhtlemise ja ajaviitmise koha. Loomulikult ei kiida ma heaks asjatult töökoha kinnihoidmist, kuid reeglina on inimesed siiski viisakad ning esimese palve peale vabastavad koha. Ja riietus pole nüüd küll see, mille järgi inimest jõusaalis hinnata! :rolleyes:

Ma arvan, et teema algataja pidas just kõige rohkem seda silmas, et miks nad seal jõusaalis käivad, kui nad lihtsalt seal juttu ajavad ja trenni ei tee!!!

Riietuse ja juukse tüüpi aga poleks pidanud küll mainima.

Ja see on ka tegelikult suht loomulik, et isik, kes läheb esmakordselt jõusaali on suht peenike.

vbl raske uskuda, aga mõni ei lähegi jõusaali lihast kasvatama, vaid end niisama vormis hoidma...

Tänapäeva jõusaalid pole enam kohad, kus käivad koos hard-core rauatõstjad. Võin julgelt väita, et ca 95% külastajatest on kodanikud, kellel pole kunagi soovi kasvatada omale suurt lihasmassi.

Jah, ainus natuke hardcore koht Eestis on vist küll vaid Reval Sport, teistes saalides käivad täiesti tavalised inimesed, kes soovivad lihtsalt vormi ja tervist hoida. Õnneks seda niisama lobisemist on ka vähemaks jäänud ja ei ole enam sellist asja ka eriti täheldanud, et superseeriaid tehes mõni vend lihtsalt küsimata su atribuutika vahepeal hõivaks. Viimased kogemused selle hõivamisega olid küll just Reval Spordis mõni kuu tagasi, aga tegemist ei olnud ka vist eriti trennikultuuri tundvate inimestega... (esiteks tõstetakse su isiklikud asjad masinalt maha, hakatakse külma kõhuga oma asja ajama ja kui räägid et tegemist on superseeriatega, kus pause vahel ei ole, siis saad veel sõimata ka :rolleyes: )

vbl raske uskuda, aga mõni ei lähegi jõusaali lihast kasvatama, vaid end niisama vormis hoidma...

Ma pidasin ise silmas just lihase kasvatamise osa.

Täitsa loomulik, et kõik ei käi seal lihast kasvatamas.

Aga mingil määral see lihas kasvab nagunii.

su juttu hea lugeda siis saan ma aru et ma pole vähemalt jumala käest pakuga pähe saand

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.