Jump to content
akaimar

Profx recovery drink valgukorra asendaja

Recommended Posts

Ahoi! Avastasin Revali külmikus sellise toote nagu ProFx Recovery Drink ning mõtlesin, et tänu tema kõrge valgusisaldusele võiks see olla hea jook asendamaks toidukorda. Kuigi toode on küllalt kallis, oleks ta hea lisajook lõunaajal kui kiire tööpäev käsil. Samas on pudeli peale kirjutatud recovery drink ning ametlikult mõeldud treeningujärgseks taastamiseks. Kuis praktikud arvavad? Mõttetu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelkõige on toode siiski treeningjärgseks taastusjoogiks mõeldud. Kiired süsivesikud, mis selles sisalduvad, tõstavad veresuhkru kiiresti üles ning seejärel langeb sama kiiresti, mis tekitab lühikese aja möödudes suurema näljatunde. Kui aga kuidagi muud moodi ei saa, siis vist ikka parem, kui mitte midagi.

Kui kindlasti toidulisandi kasuks oled otsustanud, siis võta parem mõni toidukorra asendaja ning shaker vee või piimaga kaasa. Saad shakerisse pikema ajalise toimega valmis joogi minutiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 grammi "kiiret" vadakuvalku on ühes pooleliitrises pudelis. Peale trenni kõige sobivam, kui ei ole aega/tahtmist ise shake kokku segada ja korraliku söögikorrani palju aega.

Lõunasöögi kõrvale - kahtlane. Söögikorras võiks olla 1 põhiline valguallikas. St et ei miksi kokku liha ja piima näiteks.

Eraldi väikse toidukorrana, miks mitte. Aga kallis selle jaoks vist liiga, ise kasutaks selle asemel mingit väiksemamõõdulist piimatoodet (aeglasemini imenduvate piimavalkudega): kohupiim, kodujuust, jogurtiga midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu puhul kehtib küll kummaline reegel, et söö mis sa sööd, lihas küll kasvab, aga kehakaal jääb enamvähem samaks. Aktiivsemal treeningperioodil lisan ikka lõunaajal ühe toirukorra valgusheigi või kohupiima (kohukeste) näol juurde. Kaal kasvab alles kreatiiniga. Aga Ok. Igatahes see Profx toode on hea, sest teinekord ununeb valgupott maha ning sellega on kriitilisem auk sellisel juhul täidetud. Maitse on ka asjal päris hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×