Jump to content
Guest Külaline_treenija_*

Hea trennikaaslane...

Recommended Posts

Igatahes kui mina trennis käin, siis seal mängib Star FM ja iga jumala kord kui ma seal käin tulevad ühed ja samad lood, mis eelmine trennikord, bodybumbiga on ka seal nii:D ja nii 8 kuud järjest :D asi nagu korduks koguaeg, närvidele käib juba :D

Noo rauakolin on ju parim muusika :D. Aga tegelikult on mul sellessuhtes vedanud, seal jõusaalis kus ma käin võin ise ükskõik mis muusikat panna. Ja mitte kõrvaklapidest vaid kõlaritest.

Minu saalis tihti küllaltki ebasobiv muusika minu jaoks. Siiski pole pleierit kaasa vedanud.

Mulle kuidagi meeldib seal mitte midagi kuulata. Olen niikuinii omas mullis... :D

Jaa, vat see oleks elu kui jõusaalis mängiks minu musa :D (Metallica, Bobaflex... :D ) .

Aga noh, MP3-e kuulamine mulle ka päris ei istuks... ei teagi miks :P .

Aga kui mingid max katsed siis ikka kütan lemmik lugudega ennast üles.

ple kordagi oma mp3 pleierit trenni kaasa tassind hakkab segama ma arvan. Raadios mängib skyplus ja seal igapäev helistab 1 ja sama tont kes ajab mõttetut iba :D muusika on ka pmslt 1 ja sama

Edited by dirty scorpion

Parim raadiojaam minu arvates on Uuno või siis U-pop. Nende pluss on muusika vahelduvus, tõesti, seal mängitakse igasugust muusikat ning tüdimust ei teki. Õnneks on saalis, kus mina käin muusikakeskus treenijate käsutuses, niiet jaamu saab vahetada.

Jõukas on vaja ikka sellist muusikat, mis annab powerit, mis ikka tõstab adrenaliini nt. rammstein või manson. Midagi sellist, aga kui tuleb mingi starfm siis oleks nagu mingis joogas :D Kui raud on raske, siis peab ka muusika olema raske :D

Edited by mullaonu

Heh...kasutan naiseksolemist ära- panen lihtsalt Metallica, Rammsteini, Nirvana (raskemaga suht mõttetu riskida- enamus ei talu Manovari, Kholdi, Salemit...) vms. peale ja vaatan mis juhtub. Enamasti piirdub asi imestusega, et naine sellist muusikat kuulab. Hämmastav olukord oli aga ühe kodanikuga, kes nõjatudes kaugusse vaatas ja muud suurt miskit ei liigutand. Kui raadio kinni panin, ütles mees nõudliku häälega, et tahtis just seda jutusaadet lõpuni kuulata.... :D Lasin tal siis kuulata...ja mugavalt aega veeta... Muidu suudan trenni sisse elades taluda technot jm sellelaadset, mida tavaliselt ei lase lähedalegi. Pikad kogusaalitelefonijutud, poiste seltskonnajutud jms. kisub küll ära... :D

Jõukas on vaja ikka sellist muusikat, mis annab powerit, mis ikka tõstab adrenaliini nt. rammstein või manson. Midagi sellist, aga kui tuleb mingi starfm siis oleks nagu mingis joogas :D Kui raud on raske, siis peab ka muusika olema raske :D

Õige, ükskord tuli seal bodypumpis neegriräpp, see ajas mul kodu treeningrütmi sassi :P

räpp minuarust sobib ilusti jõusaali :D

Räpp ja jõusaal- mõlemad nagu getovärk :D . Aga no ei räpp ega miski muu ei saa Metallica ja Rammstaini vastu :P .

Räpp on jõusaalis igaljuhul parim :D

Pärast tulebki välja, et enamus rahvast ei taha sky plussi, aga pidev tümpsuraadio kägin oleks nagu vana traditsioon. Ise kuulaks ka hea meelega mingit agressiivsemat metalit (sepultura, pantera jms.). Kui saalis on pooled räpi pooldajad ja pooled metalli kuulajad sobiks hästi vana hea klassika Rage Against the Machine.

e-ee ...

äkki keegi seletaks,miks mingit neegrite ropendamist muusikaks kutsutakse?!

Normaalne jõusaalimuusika on Marduk,Hate Eternal,Rotting Christ,Graveworm,Arch Enemy ja loomulikult Windir

e-ee ...

äkki keegi seletaks,miks mingit neegrite ropendamist muusikaks kutsutakse?!

Normaalne jõusaalimuusika on Marduk,Hate Eternal,Rotting Christ,Graveworm,Arch Enemy ja loomulikult Windir

Samamoodi võiks keegi seletada,miks karvaste röökimist muusikaks kutsutakse?Olen sellele mõelnud,aga pole veelc suutnud välja mõelda :D

Räp ja hiphop on ikka üle kõige minuarvates, aga see on minu arvamus. Ice Cube - Go To Church feat. Snoop Dogg and Lil' Jon :D

Samamoodi võiks keegi seletada,miks karvaste röökimist muusikaks kutsutakse?Olen sellele mõelnud,aga pole veelc suutnud välja mõelda :P

Seda röökimist nimetatakse laulmiseks, muusikat taga tehakse istrumentidega :D Sama võiks küsida, miks räppi nimetatakse muusikaks, kuigi nad ju rohkem räägivad või loevad luuletusi. :D

Samamoodi võiks keegi seletada,miks karvaste röökimist muusikaks kutsutakse?Olen sellele mõelnud,aga pole veelc suutnud välja mõelda :P

Sellepärast,et karvased oskavad pilli kah mängida,räppivad neegrid ainult ropendada ja valgeid sõimata, :D

Aga noh,kuna täna ka homoparaad,siis tuleb suhtuda toleranstelt ka seltsimeestesse,kes kaifivad neid sõimavaid isendeid ja nimetavad toda tegevust "muusikaks" - masohhism kah nagu vähemusele omane seksuaalkäitumine ..., :D

Ega Eesti räpi ja hip-hopi fännid ole mõelnud,et järgmine aasta tolle paraadiga liituda?

:P

Edited by daemonium

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.