Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Külaline_ann_*

Vee joomine-kui palju on liiga palju?

Recommended Posts

Vana kool... Keelati parimate kavatsustega. Mingid uuringute tulemused kellelgi, kuskil n2itasid, et kui juua kohe peale trenni v6i trenni ajal, see olla sydamele suur koormus. Old Man on meil vist sellel ajal 6ppinud, ta teab vast paremini seda keeldu kommenteerida. Ma ei oska teile allikaid tuua.

Olen lugenud, et see kehtib juhul kui juua korraga suur kogus külma vedelikku.

Mis joomisesse puutub, siis keha kuulamine on vale. Sesmõttes, et jooma peaks nii palju, et sul kunagi janu ei ole. Kui tekib füüsiline janutunne, on organism juba veepuuduses.

Ka endale paberi järgi rohkema vee sisse ajamine kui keha tahaks on keha mitte-kuulamine.

Aga üldiselt on nii, et trenni ajal tasub juua pidevalt või siis üldse mitte. Kõige ebatervislikum peaks olema kui terve trenn ei joo ja koos trenni lõppemisega valad endale ämbri sisse.

Vana kool... Keelati parimate kavatsustega. Mingid uuringute tulemused kellelgi, kuskil n2itasid, et kui juua kohe peale trenni v6i trenni ajal, see olla sydamele suur koormus. Old Man on meil vist sellel ajal 6ppinud, ta teab vast paremini seda keeldu kommenteerida. Ma ei oska teile allikaid tuua.

OldMan ei mäleta seda keeldu. :(

Ka endale paberi järgi rohkema vee sisse ajamine kui keha tahaks on keha mitte-kuulamine.

Probleem ongi selles, et inimesed tarvitavad vett vähem kui peaks.

Kui sa näit. peale valgurikka söögi tarbimist piisavalt vedelikku ei tarbi, jääb valk osaliselt seedumata ja väljutatakse kehast, sina aga mõtled, et oi, kui tubli ma olen, et tarbin 2.5 g valku kehakaalu kg kohta ja kõik läheb lihase moodustamiseks.

Aga kas see on normaalne, et joon umbes kahe tunni pikkuse trenni jooksul ära 2l vedeliku (vett, mineraalvett, spordijooki) ?

ja kui mõelda palju ma muidu joon siis tuleb päevas oma 4 l ära. Olen 183 cm pikk ja kaalun 70 kg. On seda palju ? Ise küll ei tunne, et midagi hullu oleks.

Aga kas see on normaalne, et joon umbes kahe tunni pikkuse trenni jooksul ära 2l vedeliku (vett, mineraalvett, spordijooki) ?

ja kui mõelda palju ma muidu joon siis tuleb päevas oma 4 l ära. Olen 183 cm pikk ja kaalun 70 kg. On seda palju ? Ise küll ei tunne, et midagi hullu oleks.

On normaalne. Ma olen sama raske ja kui on tõsine trenn, siis läheb ka 1,5 l jooki + 0,5 l valgukoksi...

Kui sa näit. peale valgurikka söögi tarbimist piisavalt vedelikku ei tarbi, jääb valk osaliselt seedumata ja väljutatakse kehast, sina aga mõtled, et oi, kui tubli ma olen, et tarbin 2.5 g valku kehakaalu kg kohta ja kõik läheb lihase moodustamiseks.

See suhe sai nagu välja toodud, et 1ml 1kcal kohta, aga mis oleks siis toitumisel, kui palju vett 1gr valgu kohta? Kui palju peaks näiteks jooma vett lisaks, kui söön ühe muna. Munas ju teatavasti vett on, aga vist mitte piisavalt seedimise jaoks.

see shapingu-usk on ikka hämmastavalt levinud. Mulle hakkasid naised tööl kunagi rääkima, et mine parem shapingusse - vaata kui suured lihased sul on, see pole ilus. Ja ära sa liha söö ja piima joo jne. Ise käisid kambakesi isegi lõunapauside ajal - mis tähendas, et nad hommikul ei söönud enne tööle tulemist (trenn kl 12-13) ja peale trenni siis tööpäeva lõpuni ka ei söönud ega joonud.

Kurb oli vaadata sellist asja.

Probleem ongi selles, et inimesed tarvitavad vett vähem kui peaks.

See on ilmselt väga rumal küsimus, aga ma loodan sellele, et küsija suu pihta ei lööda. :huh: Milline on seos vee joomisel ja rasvapõletusel?

Olen kuulnud kuskilt et mida rohkem vett ära jood, seda parem.

Vesi ju siiski puhastab organismi...ning kui päevas higistad ka palju siis on ok.

Et alla 10l peaks ok olema :huh:

vale puha

liigne vee joomine võib su tappa

paar ameerika sõdurit iraagis on sellega hakkama saanud. neerud ei pea vastu

ja parem kraanivesi kui keedetud vesi

vale puha

liigne vee joomine võib su tappa

paar ameerika sõdurit iraagis on sellega hakkama saanud. neerud ei pea vastu

ja parem kraanivesi kui keedetud vesi

Mitte paar või päris paljud said surma kuna jõid ligi 12L vett päevas ja soolad said ajus otsa ja aju paisus vms

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.