Jump to content
Sign in to follow this  
Karu

Jõusaalid

Recommended Posts

Tere!

Olen teinud vahelduva eduga juba küll mitu aastat trenni, kuid nüüd olen üsnagi kehvas seisus.

Nimelt ei ole leidnud ühtegi endale sobiva hinna-asukoha-kvaliteedi suhtega saali, kus käia.

Oskaks keegi nimetada mõningaid jõusaale, mis asuvad Haabersti, Harku ja Tabasalu kandis.

Kohe võib välistada Arctic Spordi, Status Clubi ja Tabasalu Spordikompleksi. Esimesel kahel on hind meeletult suur ja Tabasalus on kuukaardi süsteem minu meelest täiesti ajuvaba, kuigi hind ok.

Ainsad eelistused oleksid hea varustusega rauaruum ning lisaplusse annaks ka hea aeroobika variant oma naisukesele, et kaasa saaks võtta.

Ehk oskate midagi nimetada?

Tänan!

On olemas veel Coral Club aga tõenäoliselt jääb ka see kalliks. No sportimine ongi tänapäeval luksus, kuigi investeering sporti tagab vanaduse põlves säästud ravimite pealt.

Mnjah, M.M räägib õigust!

Eestis on see tõepoolest luksus. Erinevalt teistest riikidest kus olen varasemal ajal elama pidanud siis peaks mainima, et hindade ja elatustase jms on kõik nigu normis, Eestis kipub see asi olema kuidagi paigast ära.

Enamjaolt võtavad jõusaali kuukaardid päris hea protsendi keskmise palgaga inimese palgast.

Ise alustan jõutreeningutega aga uuesti (töö/reisimine) pole kahjuks seda päris pikka aega võimaldanud, kuid nüüd järgmisest aastats alustan kindlasti uuesti. Ning koht juba valitud ja hind 1a (pangast otsekorraldus) on kuskil 750.-eeku kuu ja niisama üks kuu ilma otsekorralduseta 1000.-eeku. Pole aga midagi parata raua tõstmine on nigu sõltuvus korra proovid juurde soovid.

Edu odava ja soliidse jõusaali otsingutel, kui leiad mõne anna kindlasti siin ka teada :)

Saksa gümnaasiumi jõusaalis on väga hea varustus.Üks teine odav jõusaal on ka seal lähedal, kuukaart oli vist 125.- ;) Aga ilmselt langevad need kauguse tõttu välja.

Ise käin Planetspordis ja leian , et seal on hind enam vähem väljakannatatav- 799 kuu, otsekorraldusega, käi millal tahad ja palju tahad ning millises trennis tahad. Iseasi, kas see sulle kaugeks ei jää? Kuigi ise käin Õismäelt sinna, ühistranspordiga kannatab käia küll, see päris hea koha peal.

Aga ega ma ise ka rohkem hea meelega ei maksaks, kuigi kui hinnatõus tuleks, tean, et maksan ikka, sest trennis käimist ei taha ju pooleli jätta ;)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.