Jump to content

arrow

Kasutajad
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by arrow

 1. Fast-i tõstevöö

  Tere! Kas mõni asjatundja võiks siia kirja panna, mis vahemikus vööümbermõõtudele on selle 399.- Fasti tõstevöö suurused S, M, L, XL, XXL mõeldud? Kusagilt ei leia.
 2. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Uruguai - Saksamaa 1:3 Hispaania - Holland 1:2
 3. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Uruguay 1-2 Holland
 4. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Paraguai 1-3 Hispaania
 5. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Uruguai 0:2 Ghana
 6. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Teatavasti finaalmängud viiki jääda ei saa. Kui aga mängu normaalaeg peakski viiki jääma, kas siis õige viigitulemuse pakkujad saavad 500 fit-i, või lähevad seisu pakkumisel arvesse ka lisaaeg ja kui tulevad, siis ka penaltid?
 7. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Paraguai - Jaapan 1:2 Hispaania - Portugal 2:1
 8. Uus jõusaal Raplas.

  Nüüd siis Vesiroosi Gümnaasiumis uus jõusaal avatud. Väiksem kui loodetud, ja osa asju oleks nagu puudu ka. Näiteks ei ole kükipuuri, nii, et kükki teha ei saa. Ei ole ka ühtegi väikest kangi nt biitsepsi, triitsepsi jm treenimiseks, mis on väga kahtlane. Ning puuduvad ka 5 ja 10 kg-sed kettad surumiskangi jaoks. See-eest plokksüsteem on vägev, ning jalamasinaid ka piisavalt. Ka hantlite valik on päris mitmekesine. Hinnad täiskasvanutele: päevane aeg: e-r 8.00-16.00, l-p 10.00-13.00 / õhtune aeg: e-r 16.00-22.00, l-p 13.00-20.00 üksikpilet: 35 / 50 10x kaart: 300 / 430 (Kehtib 40 päeva) 3 kuu kaart: 810 / 1155 6 kuu kaart: 1500 / 2160 12 kuu kaart: 2500 / 3600 Ühe külastuse ajalimiit 120 minutit.
 9. Uus jõusaal Raplas.

  Jutud liiguvad, et asju olevat juurde toodud. Ise pole veel selle väite õigsust kontrollimas käinud.
 10. Käesurumine.

  Minu küsimus oleks, et kuidas suhtute käesurumisse (baarides, kõrtsides, firmapidudel, niisama kodus sõbraga jne, kus iganes)? Ja kuidas on teie, kui jõutrenniga tegelevate inimeste tulemused selles? Mina isiklikult tahaks õppida käesurumise tehnikat. See hetkel mul samahästi kui puudub. Seega surun puhta jõuga. Vahetevahel kusagil baaris ikka tuleb mõni nn väljakutsuja ja suurel enamikel juhtudest olen mina see, kes vastase alistab.
 11. Ma ei saa aru, kuidas on võimalik käed raudus pusa või jakki vahetada
 12. Kumb surub rohkem

  Selge see, et mass aitab suruda, aga vabalt võib ka nii olla, et keskmiselt treenitud inimene kes kaalub umbes 60kg, surub rohkem, kui üldse mitte treenitud paks umbes 90kg poiss.
 13. sinu pikkus ja kaal, vanus?

  182cm 90kg 22a
 14. Harjutuste lingid.

  Oskate soovitada häid linke treeningharjutuste kohta?
 15. Millega võiks olla tegu?
 16. Imelikud jõusaalivahendid.

  Äkki mõned vanemad tegijad, kelle nooruspõlve treeningsaalides või ka praegustes vana sisustusega saalides antud aparaat oli/on, oskavad öelda, milleks seda originaalis tarvitati?
 17. Madalalaubalisus!

  Elan maakohas(Kusjuures Tallinnas pidutsedes pole mingeid intsidente olnud) ja enamik inimesi tuttavad, sõbrad, kuid vahetevahel ikka leidub jorsse, kes tüütama ja nokkima tulevad(Viimasel ajal siiski harva, sest 90-92kg-st inimest oma tervisest vähegi hooliv inimene tigedaks ajada ei soovi). Üritan ikka rahulikuks jääda tavaliselt seda ka suudan, aga kui asi muutub liiga isiklikuks (saate aru küll, lähedastele inimestele suunatud), siis annan kolakat. Selline lihtsalt selle mõttega; et leiaks jumala eest kellegi, kellele tappa anda; baarides jms kohtades käimine; nagu paljud enesest liiga palju arvavad jõmmid teevad; on ikka väga haige.
 18. Püramiid vs. 5x5, 3x3, 6-12 jne?

  Hor. sur.- 5x5 Pos. sur.- 3x6-8 Neg. sur.- 3x6-8 Lendamine, hor.- 3x8-10
 19. Harjutuste lingid.

  Ma oskan ise ka google-it kasutada! Ma kunagi nägin siin foorumis paari väga head linki, aga ei suuda neid enam üles leida, selle mõttega sai ka nagu see teema tehtud, et äkki need loevad, kes varem on postitanud siia treeningharjutuste linke ja postitavad need uuesti.
 20. Harjutuste lingid.

  Küsisin lihtsalt erinevaid harjutuste saite, mingit targutamist pole mul küll vaja!!!
 21. Harjutuste lingid.

  See www.exrx.net on jah suhteliselt sisukas ja hea leht, aga sellega olen ma juba tuttav, nagu ka bodybuilding.com-iga ning abcbodybuilding.com-iga. Aga äkki teate veel mõnda?
 22. Harjutuste lingid.

  Lihtsalt selliseid lehekülgi sooviks, kus võimalikult palju harjutusi võimalikult mitmele lihasgrupile. Siit foorumist on varem läbi käinud päris mitmeid, aga ei suuda leida neid.
 23. võtsin kreatiini ja pea hakkas ringi käima

  Just nimelt, selle kreatiini nimi on greatine, mitte greatiin. Neid postitusi, kus on kreatiini asemel kirjutatud greatiin kohtan siin foorumis aga pea iga päev.
 24. võtsin kreatiini ja pea hakkas ringi käima

  See on kreatiin, mitte greatiin!!! Tõsiselt häirib kohe, kui sellist kirjaviga kusagil näen.
×