Jump to content

WinnieThePooh

Kasutajad
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About WinnieThePooh

 • Rank
  Algaja
 1. Mure

  Tervitus, mul on selline mure, et igakord kui rinda treenin harjutustega nagu Pec/Tec, selili lamades lendamine (vahet pole millise kaldega positiivse või negatiivsega), teeb rohkem tööd biitseps ja õlg. Ehk siis tunnen tugevat põletavat tunnet ainult biitsepsis ja õlas, rinna treenimise ajal. Treeningpartner, tehes samu harjutusi, ei tähelda ei biitsepsi tööd ega õla tööd. Tehnika tundub olevat paigas ja kergemate raskustega treenimine ei tee ka mingit vahet. Treeninud olen vahelduva-eduga kuni 3 aastat, kaal on kuni 90kg, vanus 21a., rinnalt surumise maximum 120kg 1x, kükki max. 150kg 1x. Küsimus siis, et mida teen valesti ja kuidas teha õigesti?
 2. Testo taseme mõõtmine

  Aga mul on selline küsimus et kas Eestis on steroidide omamine või tarvitamine või kogunisti tellimine keelatud ?? Endal teglt plaane pole et neid nüüd tellida aaga vaidlesin siin semudega pikalt selle üle ja otsustasin ikka spetsialisti poole pöörduda sellise küsimusega... Ette tänades!!
 3. Rinnalihas.

  ma pole kordagi oma tekstis väitnud et ma treenin ühel päeval ühte rinnalihast ja teisel päeval teist lol
 4. Söömine

  noo aga kui mul on valida massilisaja mis omab endas 25 erinavat mineraali vajalikuks lihase kasvuks plus veel kõvasti valku ja süsivesikuid või kodujuustu vahel siis kas ei tunduks mõtekam juua ära see üx sheik ??....
 5. Rinnalihas.

  Kindlasti on seda teemat siin juba kõvasti olnud aga ma pole endale sobivat vastust leidnud seega küsin oma küsimuse......Et kui mul on parem poolne rinnalihas väiksem kui teine sis kas aitaks see kui rinna treenimis päeval treenin paremat natuke rohkem ja siis üle ühe päeva treenin veel paremat rinna lihast.... Ette tänades
 6. Söömine

  Väike mure söömisega mul, et ma tahaks teada kui mul ajaliselt lihtsalt ei ole võimalik süüa nii tihti kui peaks ja tahaks sis kas tohib oma toidukordi asendada üksnes massilisaja kokteili juues ja mingi puuvilja peale süües???
 7. Trapetsi treenimine

  Nii, tahaks sis et kõik teadjamehed aitaksid välja mõelda võimalikult palju harjutusi trapetsile: õlgade kehitused on ainuke harjutus mida ma tean ....
 8. GainFast proteiin

  no loodame siis et kogu keha läheb jämedamaks mitte aint magu:D.......muide mu ühel tuttaval juhtus nii et magu tuli kuidagi rõvedalt ette aga käed nagu ei paisunudki nii väga:D:D....tea jah...eks tuleb ise proovida ja kogeda
 9. GainFast proteiin

  selline kysimus siis et kui kasutada seda GainFast i(http://shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=293{6}16) , sis kas sellist ohtu ei ole et magu hakkab paisuma ja keha l2heb proportsioonist v2lja?...ise olen treenind end rohkem kui aasta j6usaalis ja eelnevalt teind üldfüüsilist paar aastat.
 10. kreatiin

  Nooo.....ma suhtkoht ei saa liikutagi rääkimata siis jõusaali minekust ....ja nii palju kui mina tean on ju pea kõik lihased kehal omavahel seotud et kui ma seisan ja treenin hantlitega biitsepsit siis jalalihased on ju kaa pinges....või kuidas??
 11. kreatiin

  aga kui ma olen kreatiini laadimis perioodi läbi teind......ehk sis 5 päeva 20g ja sis juhtus selline asi et laupäeval olid mul kickpoksi võistlused ja ma sain tõsise põlve vigastuse ja keelati treenida 1-2 nädalat ...............siis mis nüüd edasi.....kas peale kahte nädalat pausi pean alustama uuesti laadimisperioodiga????
 12. Säärelihas

  Aa ma nendin niisama fakti et mulle meeldivad kaa kui naisel on lihastes sääred.....nii et ää põe
 13. Nonii.....et sis ise küll ei ole eriline pooldaja või kasutaja sellel imemasinal, eelistan pigem käija jõusaalis.....küll aga tahaks kuulda spetside arvamust selle kohta:P Kas siuke asi üldse toimib, kas keegi on ka kasutand ja oskab midagi tarka siia puistata???
 14. Rinnalihaste treening...

  Oki, küsimus oleks siis järgmine.....Et kui ma teen hantlitega üles lükkeid selg alla poole kaldus siis kas treenin rinna lihaste alumist osa??? Sellest ma olen aru saand et mida kõrgemal selg on seda kõrgemat lihast ma treenin.......Et vastake siis, kes vähegi oskavad Ette tänades!!
 15. Hommikusöök!

  järelikult hakkan sis kohupiima ja putru sööma hommikuti ...see on suht käepärane kah....suured tänud sulle
×