Jump to content

4Qlimax

Kasutajad
 • Content count

  505
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About 4Qlimax

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 07/20/1991

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tartu
 1. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  Erkko kindlasti prooviks ja soovitaks sõbralegi
 2. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  Ma kogu juttu ei hakka siia kirjutama, lühidalt nii, et Priitu kutsuti lavale tulevikus, aga ta vastas kindla ei sõnaga, sest see olevat liiga geilik. Siim.
 3. Endalegi oleks väga vaja sellist "kohendamist".
 4. Paldiski mnt. - Keldrimäe

  Tervist, sõidan iga päev Paldiski maanteelt, Merimetsa selveri kandist Keldrimäele kesklinnas. Oskab keegi soovitada mõnda treeningsaali mis ei jääks sellest marsruudist väga kaugele? Otsisin ise ka, leidsin Tulbi spordiklubi, aga see suletud
 5. Põhitõstete alumine faas.

  http://www.bodybuildingdungeon.com/forums/training-articles/9845-westside-barbell-routine.html Sain siit korraliku ülevaate kuidas treenida westside järgi. Tekkisid mõned küsimused, mida mõeldakse lower body max efforti päeval harjutuste valiku all nende protsentidega: Good Mornings 70%, Low Box Squatting 20%, Deadlifting 10%? Teiseks, kas see pärsib palju tulemust kui treenida 2+1 süsteemis, mitte 1+1 süsteemis? Mille järgi võtan dynamic day 50-60%, kas max efforti päeva 1rep maxist? Siim.
 6. Põhitõstete alumine faas.

  Olen teinud hantlitega surumusi, tõmmet ise pakul olles, kükki kastilt pausiga. Ju siis olen õigel teel. Mitu % maxist treenitakse plahvatuslikku liigutust? Kas seda peab tegema erineval päeval või võib teha ka peale rasket surumist nt? Kui palju kordusi ja seeriaid on mõistlik teha plahvatuse treenimiseks?
 7. Põhitõstete alumine faas.

  Küsimus siis selline, kuidas treenida surumise, tõmbe, küki alumist faasi ja plahvatuslikkust?
 8. Jõutõstmise ABC

  Tervist, olen kursis erinevate kulturismitreeningute põhimõtetega ning toitumissoovitustega. Nüüd on aga järjest enam mind paeluma hakkanud jõutõstmine. Olen ka uurinud erinevaid treeningmetoodikaid. Otsustasin alustada WENDLER 5/3/1 süsteemi järgi treenimist. Või on algajale paremaid variante? Kas leidub Tartus või Tartumaal jõustõstmistreenerit, kes oleks nõus soovitusi jagama ja tõstetehnika õigsust ja sooritust kontrollima? Siim.
 9. Silvar Rückenberg

  Käi mõned korrad tõstesaalis trennis ja näed, et päris palju vaeva peab nägema, et kang endale kandade peale kukutada...
 10. Jõusaal Nõmmel?

  Tervist kaasfoorumlased, asusin elama Tallinnasse Nõmmele. Minust paarisaja meetri kaugusel asub Nõmme ujula. Sealne jõusaal on piltide järgi üpris mannetu, vabaraskused peaaegu puuduvad. Kus minu läheduses on asjalikumat saali?
 11. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

  Aga miks sa magusat ei söö? Sul on kõige lihtsam asjale umbes nii läheneda, et võtad sihiks et päevas sööd paki mune ja nt 3 pakki kohupiima. Ja iga kord kui sööd, siis sööd kõigepealt enda 5 muna või kohupiima ja peale haukad nii palju kartulit ja hakklihakastet vms kui sisse mahub. Peaaegu oksendamiseni noh Ja kui siis peaks ka veel ruumi jääma siis pane kahe peoga komme ja šokolaadi näost sisse. Ega muidu seda massi ei tule. Need kõhulihased unusta ära, muidu ei saagi asjast asja.
 12. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

  Tere teorjeetik. Ei ole siia pikemat aega sisse loginud, aga sinu lauslollus sundis seda tegema. Sa põhjenda enda teoorjiaid siin palju tahad. Me ülejäänud arutleme siin teooriate üle. Olles lugenud su toitumissoovitusi, siis ega sealt august vist päris normaalset juttu tulla ei saagi Peace.
 13. Tervist, mure selline, et sai tehtud röntgenpildid enda kaelast ja seljast kuna käed kippusid öösiti "ära surema". Tuli välja siis selline asi, et selga on tekkinud kerge küür ja kaelalülides on väiksed muutused. Soovitati mul pinget vähendada. Ma ei saa nagu päris täpselt aru, mida see tähendab. Kuidas vähem treenimine mu probleemile lahenduse peaks tooma? Pigem küsiks, et milliseid harjutusi mitte teha ja milliseid rohkem teha?
 14. Tervist Siim, ega saladus pole palju hetkel kaloreid ja süsivesikuid organism saab?
 15. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  Imre, sa oled hull mees. Heas mõttes. Olen su blogi jälginud ja täiesti kindlalt võib väita, et lailihas eest on laiem kui kunagi varem.
×