Jump to content

kuuliks

Kasutajad
 • Content count

  1,211
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kuuliks

 1. Fitball

  Omab keegi informatsiooni, kust on võimalik osta fitballi. Kasutatakse nii Pilateses, kui ka muidu tuharatel, kõhulihastel jm.
 2. Imre Vähi sai isaks!

  Palju õnne Imrele spordilapse sünni puhul.
 3. Iga teine teema on ju selline, kust palutakse abi langetuseks. Vähesed siin soovivad tõsta.
 4. Sa oled oma uudisega väga hiljaks jäänud. Delfis oli see suurelt juba kuu, poolteist tagasi.
 5. Seljaprobleemid

  Ehk peaksid sinnasamasse tagasi pöörduma ja väitma seda, mis sul on praegu või pöörduma hoopiski uue arsti poole?!
 6. Linnapilt räägib tihtipeale midagi muud.
 7. Soodsad valgurikkad toiduained

  Säästukas veel täna viimane päev roheline 300g Ekstra kodujuust hapukoorega 11.90 (tavahind 15.90).
 8. PALJU ÕNNE ROTTER

  Palju õnne tagant järgi.
 9. trenn ja muusika

  Revali jõusaalis mängib meil Raadio3, kust tuleb mõnusaid hitte. Audentese ja Revali rühmatreeningutes on see muusika, mis kavale vastab ning õues rattaringidel suvel ma ei kuulagi. Siis on vaja liiklusega tegeleda. Päris vaikuses jõusaalis olla mulle ei meeldi.
 10. Probleem magamisega

  Mul sama asi ja juba sellest ajast kui end mäletan. Juba 1 aastaselt on teada, et magasin väga rahutult, kuid minuga arstile siiski ei mindud. Ma ei maga üldse, kui siis tund-paar öö jooksul ja olen ka teadlik, mis toimub nagu teemaalgatajagi. Suvel on väheke parem ses mõttes, et aken lahti, praegu on irvakil.Ei aita siin suur töö tegemine aias ega ka aeroobsed. Lihtsalt ei maga. Põhjuseks võib olla ka minu tervis, aga see ei seleta seda, miks ma ei maga juba enda teadliku elatud elu. Seetõttu päeval pidev väsimus ja unevajadus, aga ka siis kui tunnen, et vajun juba põhimõtteliselt ise pikali, ei maga ka siis. Kas pole imelik.
 11. Hüppeliiges

  Temalt saad saatekirja, kui saatekirja pole, maksad vaid rohkem, aga saad siiski minna.
 12. Appi tõttab Ott Kiivikas

  Kui võimalik, siis tulebki alati aidata nii kuis võimalik ja Ott oli tubli.
 13. Eks nad kõik loodavad seda, kes midagi kasutanud on. Samas eluaegne keeld on ikkagi liig, mis liig. Mõne inimese leib tuleb selle kaudu lauale.
 14. Paljudel on see ka harjumuse asi, et kui kogu aeg on tehtud trenni tühja kõhuga ja ühtäkki hakata täis kõhuga tegema, siis ei ole enesetunne kõige parem. Aga eks see võtab harjumist. Kunagi palju varem ma sõin hommikuti, aga nüüd on esimene söögikord pärast trenni. Mul on ntx raske teha trenni hommikul kui olen söönud.
 15. Seljaprobleemid

  Mine parem spordiarsti juurde ja ütle, kuidas ja millal see juhtus. Mina soovitaksin Mihkel Mardna ja/või Madis Rahu. Mõlemad Ortopeediaarstides Magdaleena I korrusel.
 16. Naisele sobilik?

  Kaal kahe pildi juures sama? Hmm, siis on ju väga hästi.
 17. Punnis kõht

  Jep, nii pidigi olema. Üks eestlane, kes töötab ja elab Norras räägib mulle sama, et sealne söök on igavene solk ja sestap ta siit konserve kaasa ostabki.
 18. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Ok, pane praegu 3 tk kõrvale. Kui varem ei tule, siis esmasp. ikka. Laup. on seal Kirp? Tänud.
 19. Gerbel NEWSLETTER

  Väga suured õnnitlused!!!
 20. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Sry, ei käinud enam arvutis eile. Tulen esmaspäeval 18. okt, oled ise tööl? 65 EEK tk? Kui juhtub, et ma ei saa tulla, siis ma kriban. Soovin veel teada, kas oskad öelda, kas neid GASP pudeleid jääb müüki ka või ongi vaid need 4 praegu? Kas nov. algul ka ntx on olemas. Kui kindlalt on nov. algul olemas, siis ma ehk tulen siis.
 21. Seljaprobleemid

  Õnnelikud need inimesed, kellel pole asjad nii hullud, et peavad noa alla minema.
 22. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Rosin, kas GASP joogipudeleid tuli? Helistasin paar korda, aga ju siis ei olnud telefoni läheduses. Mul muidu vaja 3 tk. Tänud vastamast!
 23. Jogurtisõpradele

  Me oleme juba surmale lähemal kui kasvõi koduuksest väljume. Mis idiootsusi välja ei mõelda?!
 24. Seljaprobleemid

  Iga valu ei ole see ''diski'' valu. Diski valu on nagu närvivalu, mis kiirgub tuharasse ja hullematel juhtudel jalga ja kanda/varbasse. Süst seda väiksemaks ei tee. Endal mul on väga raske reuma, aga see disk teeb sellist põrguvalu juba aastaid ja nüüd suvest saati nii, et ma ei kannata enam elada. Panen leevenduseks pipraplaastri peale, et veidi kergem oleks trenni teha, et valu kohe teatud harjutuste ajal päris ära ei tapaks. Olen lasnud ka valuvaigistavaid süste teha, sest kohe ju ei saa abi üle öö. Mul on aga asi juba nii kaua olnud, et enam ei aita muu kui väike op, uid see pole minu puhul ainus probleem seljaga. Väieste raskustega ikka võid, võid ka suurtega ui võimalik, aga ära lase harjutust nii sügavale, et tunda annab. Kui tunned end valusalt, siis pea paus või nagu mainisin, tee nõrgemalt.
 25. aminohapped pikendavad eluiga

  Isegi kasutan mõnda aminohapet, aga ega need üksi oma tööd ära ikka tee. Inimene peab ise ka midagi tegema.
×