Jump to content

Scippy

Kasutajad
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Scippy


 1. hoota kauguse hüppamine ja liikumine nagu puuhobune on kaks eri asja...

  nagu enne juba öeldi siis see on kulturismi suunitlusega foorum mitte mingi akrobaatika või kergejõustiku foorum.

  lihase kasvatamine ei pruugi olla lihtsalt selleks, et rannas särada vaid see on ka eraldi spordiala nimega kulturism...


 2. ma arvan, et väike poiss nagu bugati on ei peaks küll tulema "omad kogemused näitavad, et nii on parem" juttu ajama, sest nagu näha elav näide (bugati) tõestab, et see pole just kõige parem ja targem viis trenni teha ja lihast kasvatada.


 3. see oli küll praegu väga mööda väide (bugati)

  pigem annab seda võrrelda sellega

  üks mees läheb ostab lähimast poest süüa omale, aga teine mees sõidab 300km kaugusele teise linna ja ostab sealt omale sama toitu


 4. Tellisin eile 2 pakki AC-C-d ja valisin maksmisvõimaluseks "maksa hiljem" ja nüüd ei suuda leida konto numbrit kuhu ma raha saatma peaks.

  äkki keegi oskab aidata.

  ja kui on muud informatsiooni mida pean pangaülekandel jälgima, siis see oleks ka oodatud.


 5. bodybuilding.ee sain animal staki aga neil animal pumpi pole hetkel, pidi tulema alles septembris.

  maxsport ütles mulle, et nende toodete müük on eestis keelatud ja, et nad ei müü seda.

  äkki keegi teab kust on võimalik saada animal pumpi.

  Kui tellida euroopast toidulisandeid kas võib tekkida probleeme tolliga? ma tean, et kui ameerikast tellida siis tulevad suured maksud peale ja toll võib saadetise hävitada. jutt käib siis just sellest samast animal pump tootest.


 6. vigastasin oma parema käe neljanda sõrme kõõlust. too lapiti kinni eile opil ja täna sain haiglast välja. randme peal (käelaba juures) on 5-10cm haav, toda õmmeldi ainult. Arst ütles, et ootaks 3 nädalat kuni kips ära võetakse aga see on liiga pikk aeg kuna hooaeg algas just ja võistlused ees. kuidas mõjub kõrge pulss õmmeldud haavale? muu info selle kohta, mis võib juhtuda selle vigastusega trenni tehes on ka oodatud.


 7. Mis võivad olla kõrvalnähud alla 18 aastastel kreatiini kasutamisel? ma olen kuulnud palju erinevat juttu selle kohta, kuid tahaks kuulda tõestatud juttu.

  1. kas testosterooni tase alaneb kreatiini söömisel?

  2. kas keha kreatiini tootmine tulevikus võib olla häritud (kui süüa 3-6 kuuliste kuuridena)?

×