Jump to content

mr815

Kasutajad
  • Content count

    166
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mr815

  1. 1. Phil Heath 2. Shawn Roden 3. Dexter Jackson 4. Roelly Winklaar 5. Mamdouh Elssbiay 6. Cedric McMillan 1. Janet Layug 2. Ashley Kaltwasser 3. India Paulino 4. Stacey Alexander 5. Courtney King 6. Narmin Assria
  2. 1. Alex-Edward Raus -105kg - 1. 2. Siim Rast +120kg - 3. 3. Elar Kraav -120kg - 5. 4. Margus Silbaum - 93kg - 6. 5. Aimar Kuusnõmm -74kg - 7. 6. Marek Vähi -120kg - 8. 7. Marko Mumm -105kg - 9. 8. Siim Sammalkivi - 93kg - 11.
  3. Kehakaal hetkel 93 kg ning selle järgi peaks 140kg kükk igati sobima
  4. 1. Siim Rast 2. Kaido Leesmann 3. Hjalmar Mäe 4. Elar Kraav 5. Gert Goovit 6. Marko Mumm
  5. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    Bikiini absoluutkategooria 1. Reet Reimets 2. Agne Kiviselg 3. Jekaterina Remets Naised bodyfitness 1. Anastasija Poznjak 2. Tatyana Pudovkina 3. Gea Taalvelt Juuniorid mehed kulturism -75kg 1. Tanel Tamme 2. Sten Richard Oskar 3. Sven Parveots Mehed rannafitness -178cm 1. Kert Kaljula 2. Kristjan Sõrg 3. Marko Sildoja Mehed rannafitness +178cm 1. Mardo Loorberg 2. Kaspar Tõnisson 3. Kuido Jõgisalu Mehed klassikaline kulturism 1. Imre Vähi 2. Taavi Merisalu 3. Oleg Anissimov
  6. Ilma harjutamata on see element korralik väljakutse. Minu ja Kareli esmakordsete soorituste tõestusmaterjal on aga olemas.
  7. Record Breakers 2014 lamades surumises - tulemused ja pildid!

    1,K Leesmann 2.S.Rast 3.T.Pärna 4. A.Kuusnõmm 5. R.Sagor 6. H.Mäe 7. K.Vahesalu 8 K-M Pehme 9. G.Koovit 10.M.Vahtramäe
  8. 1. Kai Greene 2. Phil Heath 3. Dennis Wolf 4. Mahmoud Elssbiay 5. Shawn Rhoden 6. Dexter Jackson 7. Roelly Winklaar 8. Branch Warren 9. Victor Martinez 10.William Bonac
  9. Sain ka enda teokiiruse internetiühendusega siin maal lõpuks video üles laetud. Janarile jään alla kuid enda tulemust suutsin siiski natuke parandada
  10. Siit siis ka minu panus võistlusesse. Enne ettevõtmist olin teinud jalale üsna pikalt kuni 8 korduselisi seeriaid ning selline kükimaraton ehmatas jalga ikka päris korralikult. Esimesed 2-3 päeva oli suhteliselt võimatu normaalse inimese kombel kõndida Tegin videosse küll 105 kükki kuid hiljem järele vaadates selgus, et ajalimiiti mahtus 103 nendest (ergutaja viimase 10 sekundi märguanne jäi veidike hiliseks). Üritasin seeria lõppedes kangi turjalt enda ette maha visata aga jalad olid selleks hetkeks juba nii pehmed, et kaotasin tasakaalu ja lendasin selili
  11. KEHAVORMI.EE auhinna mäng

    1: 45-ndad Kulturismi ja Fitnessi Eesti Meistrivõistlused 2: kehavormi.ee/ 3: Marek Morozov omab IV taseme treeneri tunnistust.
  12. Athletic-fitness meesjuuniorid 1. Fred Vunk Athletic-fitness mehed 1. Imre Uibokand 2. Ants Varblane 3. Harri Indus 4. Margo Kuiv Athletic-fitness naised 1. Esta Pilt 2. Darola Kuusik 3. Rete Jallai Kulturism noormehed 1. Marius Lemming 2. Oleg Trofimov 3. Tauri Metsviir 4. Siim Rässa Kulturism meesjuuniorid 1. Andres Valgma 2. Sander Gorgišeli 3. Siim Veri 4. Siimo Sikut 5. Silver Kalmus 6. Edgar Udod Kulturism mehed 1. Ott Kiivikas 2. Ain Paavo 3. Andrei Abrossimov 4. Harri Indus 4. Boris Blinov Klassikaline kulturism mehed 1. Imre Vähi 2. Taavi Merisalu 3. Peep Reinart 4. Allar Vaet 5. Allan Nikopensius 6. Sten-Erik Viilup Fitness naisjuuniorid 1. Kristina Koroljak 2. Endla Vaher 3. Johanna Lond Body-fitness juuniorid 1. Liis-Kristiin Vaher 2. Kaisa Metsla 3. Janne Seli 4. Julia Golubõhh Body-fitness naised 1. Darola Kruusik 2. Anastasija Zerdetskaja Naiste physique 1. Esta Pilt Meeste physique 1. Imre Uibokand 2. Boris Blinov 3. Siim Rässa 4. Kenn Jaakson 5. Ats Loot Bikini-fitness -163 1. Janika Aavamägi 2. Riina Solomonova 3. Tatjana Kreit 4. Sigrid Kont 5. Piret Langsepp 6. Kristina Aleksejeva Bikini-fitness +163 1. Egle Eller-Nabi 2. Reet Reimets 3. Aleksandra Laer 4. Olga Jakoleva 5. Kristina Nuut 6. Tiina Ollemaa 7. Karin Kitt 8. Gea Taalvelt 9. Liis Vahter 10. Kristina Orr
  13. THE Olympia weekend 2013

    1 Greene 2 Heath 3 Cutler 4 Rhoden 5 Elssbiay 6 Wolf
  14. Bikini -163cm Tatjana Kreit - 12. Bikini + 168cm Reet Reimets - 18. Bikini + 168cm Egle Eller - Nabi - 3. Meeste Fitness Oleg Anissimov - 1. Naiste fitness -163cm Kristina Koroljak - 2. Naiste fitness +163cm Endla Vaher - 3. Naiste fitness+163cm Natalia Nazarenko -Kiivikas (Natalia võistleb küll Ukraina eest, kuid sõidab meie koondisega, seega ennustame ka tema kohta) - 1. Athletic Fitness naised -163cm/ Naiste Physique - Esta Pilt (Esta võistleb kahes kategoorias Athletic fitness -163cm ja naiste physique, seega ennustage mõlemas kohta). AF 2. / Physique 4.
  15. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    1.RAUS 2.KRAAV 3.SAGOR 4.ERIT 5.RAST 6.A.KUUSNÕMM Parim kükk Rast 385kg Parim surumine Rast 285kg Parim tõmme Erit 370kg Parim kogusumma Rast 1000kg Naised 1.BOGDANOVA 2. LAAN 3.AUS
  16. 1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo 2. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm 3. Kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro 4. Motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi) 5. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov 6. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu) 7. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm 8. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus
  17. Kristina - 5 Merike - 7 Esta - 6
  18. HOMMIKUNE OSA Naised athletic fitness 1. Esta Pilt Noormehed athletic fitness 1. Marius Lemming Juuniorid naised athletic fitness 1. Eli Viielo Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria 1. Kristjan Oras 2. Ants Varblane 3. Väino Katala 4. Allar Vaet 5. Allan Nikopensius ÕHTUNE OSA Noored kulturism absoluutkategooria 1. Marko Mölder 2. Ergo Tüür 3. Lauri Ööpik 4. Taavi Sarik Juuniorid kulturism absoluutkategooria 1. Siim Kelner 2. Sten Richard Oskar 3. Jüri Luhasaar Bikinfitness -168cm 1. Kristiine Pai 2. Julia Dunik 3. Tatjana Kreit 4. Margit Mõik 5. Yulia Ageeva 6. Jekaterina Zabluda 7. Kristina Aleksejeva 8. Õnnela Raudsepp Bikiniftiness +168cm 1. Egle Eller Nabi 2. Aleksandra Laer 3. Olga Jakovleva 4. Marju Järvela 5. Aleksandra Bogdanova 6. Reet Reimets Bodyfitness juuniorid 1. Liis Kristiin Vaher Bodyfitness absoluutkategooria 1. Esta Pilt 2. Merike Sula 3. Viataliya Dmitreva 4. Viktoria Khokova Klassikaline kulturism absoluutkategooria 1. Janar Rückenberg 2. Väino Katala 3. Taavi Talah 4. Sten - Eerik Villup Kulturism -85kg 1. Rain Kuusnõmm 2. Andrei Abrossimov 3. Harri Indus 4. Kalle Kippar Kulturism +85 kg 1. Ott Kiivikas 2. Nikolai Kornõšev 3. Talis Viitkar Meeste absoluudi TOP6: 1. Ott Kiivikas 2. Janar Rückenberg 3. Rain Kuusnõmm 4. Nikolai Kornõšev 5. Andrei Abrossimov 6. Siim Kelner Bikiini fitnessi absoluutne võitja: Egle Eller Nabi Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja: Siim Kelner
  19. Record Breakers 2012 - tulemused, pildid..

    1.Kaido Leesmann 2.Raigo Kuusnõmm 3.Taavi Pehme 4.Argo Erit 5.Siim Rast 6.Aimar Kuusnõmm 7.Aleksander Andrusenko 8.Tarmo Pärna 9.Margo Lepik 10.Hjalmar Mäe
  20. WOMEN'S BODYFITNESS OPEN CLASS (6 competitors) Anastasija Čeredņičenko – Latvia 3. Vitaliya Dmitrieva – Estonia 4. Liis Kristiin Vaher – Estonia Sonata Ilijonskienė – Lithuania Vilma Šalaševičiūte – Lithuania Elena Kirshchina – Russia WOMEN'S BIKINI FITNESS up to 168 cm (10 competitors) Jekaterina Lasunska – Latvia Vlada Andrjuščenko – Latvia Nataļja Karabeško – Latvia Anastasija Čeredņičenko – Latvia Antra Plūksne-Strausa – Latvia Anita Pužule – Latvia 9. Jekaterina Zabluda – Estonia 7. Julia Dunik – Estonia 5. Tatjana Kreit – Estonia Iulija Sydorenko – Ukraine WOMEN'S BIKINI FITNESS over168 cm (14 competitors) Inga Mariņaka – Latvia Gunita Poga-Janevica – Latvia Polina Musajeva – Latvia Dana Logina – Latvia Konstance Trinkuna – Latvia Sanita Gaudzeja – Latvia Agnese Grauduma – Latvia Ilze Tālberga – Latvia 9. Olga Jakovleva – Estonia 2. Egle Eller-Nabi – Estonia Anna Vavilova – Ukraine 8. Aleksandra Laer – Estonia Evelina Dranseikaite – Lithuania Agne Raulinaityte – Lithuania
  21. 1. Phil Heath 2. Kai Greene 3. Branch Warren 4. Dennis Wolf 5. Shawn Rhoden 6. Ronny Rockel 7. Dexter Jackson 8. Roelly Winklaar 9. Lionel Beyeke 10. Cedric McMillan
  22. Meesjuuniorid athletic fitness 1. Jüri Juurikas Mehed athletic fitness 1. Kristjan Oras 2. Marek Liiva 3. Harri Indus 4. Kristo Kauder 5. Allan Nikopensius Naised athletic fitness 1. Esta Pilt 2. Darola Kruusik Noored kulturism 1. Lauri Ööpik 2. Marko Mölder 3. Ergo Tüür 4. Oleg Trofimov Juuniorid kulturism -75kg 1. Aleksandar Kuzmin 2. Kunnar Rüsülainen 3. Kristjan Erendi 4. Siimo Sikut Juuniorid kulturism +75kg 1. Mikk Raudsepp 2. Taavi Merisalu 3. Siim Kelner 4. Jevgeni Kuzmin 5. Edmund Pilt Mehed kulturism 1. Ott Kiivikas 2. Andrei Abrossimov 3. Marek Liiva 4. Aleksander Tsuiman Mehed klassikaline kulturism -180cm 1. Nikolai Kornishev 2. Siim Savisaar 3. Harri Indus 4. Taavi Talah Naisjuuniorid bodyfitness 1. Elo Ilumäe Naised bodyfitness 1. Esta Pilt 2. Darola Kruusik 3. Monika Saar 4. Tiina Porgand 5. Triin Kõrge Naised Fitness 1. Kristina Koroljak 2. Signessa Kalmus Bikini Fitness 1. Egle Eller-Nabi 2. Kristiine Pai 3. Annika Sirel 4. Julia Dunik 5. Tatjana Kudrjavtseva 6. Aleksandra Laer 7. Olga Jakovleva 8. Jekaterina Zabluda Juuniorite absoluut 1. Mikk Raudsepp 2. Taavi Merisalu 3. Siim Kelner 4. Aleksandar Kuzmin 5. Jevgeni Kuzmin 6. Marko Mölder Meeste Absoluut 1. Ott Kiivikas 2. Mikk Raudsepp 3. Nikolai Kornishev 4. Taavi Merisalu 5. Siim Savisaar 6. Andrei Abrossimov
×