hehee

Kasutajad
 • Sisu loend

  1 569
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

hehee

 • Tase
  Tõsine tegija
 • Sünnipäev 15.03.1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Samamoodi kinnitas ka peremees, kelle koer mu paariks päevaks haiglasse saatis. Isegi, kui inimene oskaks oma looma mõtteid lugeda, milleks on ikkagi vaja koer saali kaasa võtta? Ma saan aru, kui tegemist on teenistuskoeraga, kelleta näiteks nägemispuudega inimene lihtsalt ei saa liikuda. Aga niisama? Miks?
 2. Minul võttis liigsete süsivesikute pealt maha tulemine kõvasti aega, sümptomid olid nagu kirjeldatud. Pidasin ka umbes nädala vastu ja siis loobusin, nii päris mitu korda kuni siis ühel korral enam ei tekkinud halba enesetunnet.
 3. Mul ka ei olnud, lõpuks hakkas ka kõht valutama (ja need on kõige hullemad valud, mida mul seni füüsiliselt on tulnud taluda), kui üldse midagi sõin. Näljatunde puudumine ei tähenda, et kõik on korras.
 4. Veits parem mu meelest http://uudised.err.ee/
 5. Kodujuustu näiteks, seda mainisid ju, et sööd. Mul endal tihtilugu hommikusöögiks kodujuust, mille sisse hakin natuke porrut ja lisandiks söön kõrvale mõned oliivõlised päikesekuivatatud tomatid. Tõsiselt, ära vaata neid kaloreid nii palju!
 6. Suvalised näited: Farmi koorene kirsijogurt Koostis pastöriseeritud piim, suhkur, kirsitükkidega lisand (kirsid, suhkur, modifitseeritud maisitärklis, puu- ja juurvilja kontsentraat (porgand, aroonia, viinamari), paksendajad: pektiin, ksantaankummi; happesuse regulaatorid: sidrunhape, naatriumtsitraadid, kaltsiumtsitraadid; lõhna- ja maitseained), lõssipulber, rõõsk koor 2,8%, modifitseeritud maisitärklis, želatiin, paksendaja pektiin, juuretis (sisaldab lisaks jogurtibakteritele ka probiootilisi piimahappebaktereid: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium, Lactobacillus paracasei). Toode sisaldab 7,7% kirsse. Tere light maasika-vaarikajogurt Koostis: rasvata piim, maasikad (3%), vaarikad ja vaarikapüree (2,4%), piimavalk, fruktoos, paksendajad: modifitseeritud maisitärklis ja karrageen, lõhna- ja maitseained, toiduvärv peedipunane (kontsentreeritud punase peedi mahl), magusained: aspartaam (sisaldab fenüülalaniini allikat) ja atsesulfaam K, juuretis, happesuse regulaator trinaatriumtsitraat. Oleks nagu kurjemgi, eks? Kui Sa just ilmtingimata jogurtit pead sööma, siis eelista siiski pigem maitsestamata varianti, mida võid ise nt marjadega timmida. Isiklikult valiksin küll pigem hapukoore. See on nähtavasti väga paljuski peas kinni, ilmselt väga paljudele naistele vähemalt mingis etapis tuttav teema, kaasa arvatud mulle endalegi. Nüüdseks olen üle saanud, ma loodan.
 7. Ma olen oma vana hea malmpanni fänn. Külge ei võta ja kannatab kõike. Aile, tänud viimase video eest! Suu hakkas vett jooksma. Kui korraliku noa raatsin muretseda, siis proovin kindlasti järele.
 8. Kui paremaid pakkumisi ei leia http://cgi.ebay.com/Kelloggs-All-Bran-500g...#ht_1113wt_1139
 9. Mulle seostus ka rannateema; päevitamistool, ujumisrõngas ja bikiinid.
 10. http://forums.fitness.ee/index.php?showforum=77
 11. http://www.piritaspordikeskus.ee/kopli-spordihoone/kontakt/ http://www.piritaspordikeskus.ee/pohja-spordihoone/kontakt/ Googli otsingusõnadeks kasutasin "jõusaal kopli". Kindlasti leiab veel vasteid kui otsida.
 12. Võib-olla ma ei kvalifitseeru üldjuhtudele, aga füüsilist valu ei mäleta, seevastu hirm on alles siiamaani. Aastaid möödas ligi 7.