Jump to content

Onkel Roy

Kasutajad
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Onkel Roy

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 08/25/1991
 1. Koormustest

  Mul ka plaan koormustesti tegema minna, aga sama mure, et kuhu kõige kasulikum ja parem minna. Ma olen nädala sees Tallinnas. Kas keegi oskab soovitada? Spordiarsti konsultatsioonist oleks ka väga huvitatud.
 2. mul on sama mure, et pulss on kõrge. Proovisin uuesti alustada jooksmist, kuid tegin kõige aeglasemat sörkjooksu ja pulss on 90% ehk siis kusagil 185 ja püsis samal tasemel terve jooksu vältel. Taastumine oli üsna kiire. Niisama istudes pulss 55-60. Mureks on see, et ma ei leia õiget aeroobset treeningut, mis mul pulsi 60-70% hoiaks. Eesmärgiks siis rasvapõletus ja kaalu langetamine. Proovisin ka max kiirusega joosta ja pulss tõusis väga kõrgele. isegi üle 210 oli. Umbes 20 sek jooksin sellise pulsiga ja siis vaatasin, et nii see asi küll olla ei tohiks. Kas siis oleks tark alustada vaikselt 60% max pulsist ja loota, et edaspidi on mul võimalik ka normaalse pulsiga joosta? Arstil ei ole selle probleemiga veel käinud, aga hetkel söön tablette, mis peaksid mul natuke kõrge oleva vererõhu normaalseks alandama. Igasugune abi on oodatud! Vanus 18 Kaal 95 Pikkus 185
 3. spartan 300 workout

  aga kas see kava on pigem jõu või hoopis vastupidavuse arendamiseks?
 4. spartan 300 workout

  Tere. Tekkis küsimus, et kas keegi tegeleb konkreetselt selle 300 treeninguga? Otsustasin ise kah hakata taas jõutrenni tegema aga kuna puudub võimalus jõusaalis käia, siis arvasin, et sangpommi trenn oleks hea alternatiiv. Praegu teen sellise kava järgi esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Kava oleks siis et 7 min soojendus, hetkel teen seda kava 20 minutit ja lõpus umbes 5 minutit venitus. Teisipäeval ja neljapäeval oli plaan hakata velotrenažööriga sõitma u. ~40 mintsa.Kuna mul hetkel konkreetset eesmärki pole(kui siis et tahaks väheke kaalust alla saada) siis oleks huvitatud kõigist arvamustest, et millised oleksid sellise kava tulemused. Toitumine mul hetkel korras pole, aga kui saan kava korralikult jooksma, siis saan ka toitumist jälgima hakata. Kaalun 95 kg, pikkust 186 cm ja vanus 18. a. Iseenesest ennast paksuks ei pea, aga 5 kg kaalukaotust ei teeks paha. Toitumise kohapealt selline küsimus, et kas joogijogust on sobiv valguallikas pärast trenni? Trenni teen kohe pärast kooli, umbes 2-3 tundi pärst koolilõunat. Kas see on liiga pikk aeg? Hommikuti tavaliselt isu ei ole, aga kuna tean, et mul läheb paari tunni pärast kõht tühjaks, siis söön suhteliselt vastutahtmist ikkagi. Õhtuti söön tavaliselt u. kella 6-7 paiku ehk mingi 2-3 tundi pärast trenni. Kõik arvamused ja kriitika oodatud.
 5. Joker 30 - õnnitleda võivad kõik !

  Õnnesoovid ka minu poolt!
 6. Ott vs. Kirsipuu

  No see vaidlus on ju täiesti alusetu, kui veel vaidlejaks on inimene kes ise asjast midagi ei teagi. Enne rääkimist võiks end veidi sellel alal harida!
 7. Surumine!

  Tänud! Eks ma siis järgmises trennis proovi neid variante!
 8. Tähtis päev!

  Lihtsalt kõigile Head Sõbrapäeva!!! Ja loomulikult sõpru peab ka meeles pidama kogu aeg mitte kord aastas ja siis ka lihtsalt sellepärast, et selline püha!
 9. Surumine!

  Asi on lihtsalt selles et rinna trennis on õlad valusad ja rinda ei tunne korralikult, aga järgmisel ja ülejärgmisel päeval on rinda mitte õlgu tunda! Tekib arvamus, et nagu õlad oleksid nii nõrgad et need trennis väsivad kiiresti vms.
 10. Surumine!

  Tere... Probleem oleks siis selline, et lamadas surumisel ja ka kaldpingil surumisel mõjub koormus rohkem õlale kui rinnale! Kas see võib olla tingitud nõrkadest õlgadest? Või on mu tehnika vale? Siiski kui on olnud hea trenn siis tavaliselt on järgmine päev tunda rinnalihastes väsimust, aga mitte õlgades! Otsisin ka senistest sellealastest postitustest, aga midagi spetsiifilist eriti ei leidnud. Ehk oskab keegi pakkuda lahendust ja kõik soovitused on oodatud!
 11. Nalja videod

  See mees on seda vist varem harjutanud!
 12. Täiesti algaja, mida? kus? millal?

  Soovitan alustada olemasolevate teemade lugemisega ja selle foorumi uurimisega. Alustuseks nt. Algajate ABC. Lihtsalt tekita juurde oma päevakavasse toitukordasid. Sinu päevast toitumist lugedes soovitaksin süüa hommikuti korralikult(nt. puder) ja ka igasugused kiirtoidud(friikad, hamburger jne) asendaksin ma korraliku kõhutäiega. Nagu paljude algajate probleemiks on kohe saada juurde omale massi ja jõudu kiiresti aga see nõuab aega ja pühendumist.
 13. Valusad videod

  Sellele teisele aitas kaasa ka kindlasti see, et sõrmed ja pöial ühel pool.
 14. Valusad videod

  Siit veel õpetus, et telefonid on soovitatav trenni ajal välja lülitada või panna kuhugi kus see trenni ei sega!
 15. Väike kõrvalelüke suusatamisse

  Eesti suusatajad juba jah parimatele kohtadele pürginud. Ise, aga pole enam paar aastat tegelenud ja kahtlen, et hakkan ka.
×