Jump to content

hary

Kasutajad
 • Content count

  164
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutraalne

About hary

 • Rank
  Kasutaja
 1. kõhulihased

  Kõhupingis kus tehakse küünarvartel rippes jalgade tõusu, võtta päkkade vahele hantel 16-20kg ja teha sellega põlvetõsteid min 90 kraadi. 3X max. Harjutus nõuab äärmist keskendumist aga on ka tõhus, saan aru küll, et enamusel meeldib niisama jalgu lennutada aga see on ka suht mõttetu. Soovitan seda veel vaheldumisi teisel kõhupingil istesse tõusude vahele. Söön oma mütsi ära kui järgmine päev nabast allpool valus pole 8-)...
 2. Toidulisand vastupidavusalale

  Pikamaajooksu harrastades kasutasin Extrani, mõju super. Tulemused paranesid juba nädala pärast. Kasuta rohelist purki, on kallim aga mõjusam...Info http://www.nutrikaubandus.ee/Extran2/ ExtranENERGJAJOOGIpulb/enjpulber.htm
 3. munapulber

  Mitteametlikel andmetel muutuvad sellised kulturistid "Jonny Bravo`deks". Ametliku versiooni kohaselt sisaldab munavalge 0,05% avidiinproteiini, mis "The Avian Egg" andmetel võib mõjuda närvisüsteemile laastavalt, kui muna või munavalget süüakse keetmata suuremate portsjonitena. Nimetatud kahjulikku mõju tõestavad loomkatsed ning seda on võimalik ära hoida munade keetmisega. Seda tuleb pidada meeles ka vedela või kuivatatud munavalge kasutamisel. Idee on ju muidu super, 1kg munavalgepulbrit on proteiinirikkam kui Nr 1 ja maksab 2 korda vähem...8-). No aga sa tee proovi...? Mh..? Kui lisa tahad teada loe muna käsiraamatut. Jah ka selline asi on olemas 8-)
 4. munapulber

  Stocmanist, Kadaka Selverist. 200g kotiga proovis mul kokast naine erinevaid asju voolida(pudru sisse). Kõige paremad olid beseed. Järeldus: kuna toorelt ei tohi munavalgepulbrit kasutada tuleb seda valmistatavas toidus. Kasutada-liig töömahukas+mitte parim maitse. Parem on kasutada munavalge vedelikku kanistrites-hoiustamine probleemne. Lõpuks on ikka kõige kasulikum värskeid mune keeta ja süüa...
 5. kus keegi

  Ikka praktik aga hetkel kõhupõikilihase pärast nädal paus, istun kodus ja näpin arvutit. Klubidest käinud paar aastat Flexeris, praegu siis New Balanc(kuu olen, sinna rattaga hea ligital käia aint 4km, flexeri oli eelmine talv peris jahe sõtkuda). Siis võtaks Revali käsile, imponeerib sealne jõutõstmise head võimalused. Miks see kus keegi higi valab, nii huvitav on? Kus keegi teeb ei näita suurt midagi... Mul tuttav teeb Raplamaa metsades suurte 40Lveekanistritega, millel toru vahel...8-)
 6. Lugusi saalist

  ...longab jah teine...sai koolis emakeele asemel vanemate klassidega kehkat... Flexeris on üks treener ei oskagi lihasgruppe nimetada vaid näitab alati käega, et näe, mõjub siia ja siia see harjutus...8-)
 7. Toidulisandid

  Eestis minu teada volitatud maaletoojat pole. Osta saaks võrgust(www.muscletech.com) või Soomest rauteejaama alt metroost, seal oli ta nii apteegis kui loodustoodete poes. On võimalik osta ka sama toote koopiat kollaselt maalt. ZELL TECH II 2,5 kg- 63 eur. ZELL TECH on TRI PLEXIN ohella toinen All Starsin huipputuote voimaurheilijoille. Se on todellinen kreatiinin "turbolataaja" - eli siinä on kaikki kreatiinin imeytymistä tehostavat aineet toimivana yhdistelmänä. ZELL TECH on testattu monen suomalaisen huippu-urheilijan voimin, mukana koeajossa ovat olleet muun muassa nyrkkisankari Tony Halme ja Maailman Vahvin Janne Virtanen. Palaute on ollut 100%:sti positiivinen, voimaa ja rajua pumppia tulee jo ensimmäiseltä käyttöviikolta alkaen. Moni ottaa ZELL TECHIA ennen treeniä ja TRI PLEXIA treenin jälkeen. ZELL TECHIA saa kahtena raikkaana makuna, appelsiini ja marja. Todella toimiva ja maistuva tuote! Laktoositon. Energiasisältö / 100g: Energiaa 1380 kj / 325 kcal, proteiinia 7g, hiilihydraattia 72g, rasvaa 0g, kreatiinia 13g, L-glutamiinia 4g, tauriinia 3g, vitamiinit.
 8. Uus luulevõistlus

  Mul poleks küll midagi selle vastu, et Katrin selle võistluse võidaks ja auhinna ning õnnitluse saaks Raivo käest 8-)))
 9. rasvapõletajad

  Sul on päris hea huumorisoon...8-)))
 10. Loodetavasti leiab seal kajastamist ka fitnessi/kulturismi küljed. Nad juba ütlesid välja, et operatiivset sporti ei "puuduta", vaid soosivad rohkem erinevaid spordialasi lahkavaid/analüüsivaid artikleid, et tekitada üldist arutelu ja edasiminekut meie spordis üldse.
 11. Lugusi saalist

  Lähen mina saali, omal rinna päev, tahaks nagu kangi "panna" , vaatan mina, seal üks raskelt karvane (meenutab Tartan-Jan`ni) ja pikk venelane laob ainsale vabale kangile juba kettaid peale ja kettaid tuli ka nii silma järgi hinnates tema jaoks ikka 2X rohkem kui tohiks 8-). Aga et seal on see Arcomani pink hea tahtsin just seal teha ja vänttasin veel ratta seljas, sellise mõttega, et hea soojendus kulub ära. Eeldasin, et mehel läheb 3-4 seeriat. Aga võta näpust, kangi ladus täis aga tõstma ei hakanudki...mul kõik peeglist näha...kutt jookseb aga pidevalt akna vahet...siis mõtlesin, et äkki ladus juba tulematta sõbrale kangi valmis? 10mintsi pärast sõber tuligi ja nagu siis selgus oli ta ikka endale selle teinud...no eks siis mõlemad vehkisid kätega, mulisesid veel 5 mitutit ja tõega mees tegi kaks sunnitu kordust ja pärast veel ühe...ja kuitage ette sellega meeste trenn piirduski...kohapeal oli pilt ikka õige koomiline. Ega tema sõber ühel teisel trennikäigul ka palju rohkem targem polnud, tegi seal jalapressis "Moskova`t"(põdrad nimetavad seda mõttetuks punnitamiseks) ladus 250kg peale, vabastas fiksaatori ning tegi sirgete jalgadega mõnesendiseid liigutusi...8-)
 12. rasvapõletajad

  2 kuud? Ennem, proovi ikka tavavahendid ära..parimks peetakse veelgi korraliku aeoobset enne hommikusööki...
 13. Lugusi saalist

  ...aa jah veel, Rakveres on üks mees nimega"Jonsered", kuna teeb suurem osa trennist saekäivitust plokist...
 14. Lugusi saalist

  Kindlasti on aastaid saale rtööband meestel niimõndagi koomilist meelde jäänud/näinud...Laske tulla Teeks otsa lahti sellega. Käis kord üks mees kes sõitis soojenduseks rattaga siis tuli saali aga tegi vaid ühele kääle ja lugematu arv seeriaid väikese hantliga ning see oli ka kõik, keegi seal küsis enne kui kutt pesema läks, et miks nii? Mees vastnud, et tal see käsi nõrgem... Siis olen näinud ise sellist meest kes teeb miski tunni trenni, seeria seal ja seeria seal...ja otse koju, pesta pole vajagi...8-)
 15. Anna nõu..

  Spetsialist ei ole, midagi on küll kohale jõudnud...laias laastus eristatakse kolme tasandit. Ühelt liigutase teisele ja nii edasi, vahele jätta ei "tohi". 1. õige toitumine+vedelikud(saavutamaks edu teadud alal). 2. toidulisad(proteiinid jne, jne. tõsisele harrastajale) 3. ainevahetuse mõjutajad(spets produktid). Kõige etem on rääkida juba treeneriga, küll siis juba selgub mida just sinule "vaja". Ei maksaks ka välja teha n.ö. sõbra a la naabrimehe soovitustest.
×