Jump to content

ranger

Kasutajad
  • Content count

    369
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranger

  1. 1. Andres Raja 2. Mikk Raudsepp 3. Tanel Leok 4. Allar Raja 5. Erki Nool 6. Kaarel Nurmsalu 7. Mart Poom 8. Egon Kaur 9. Priit Ailt 10. Johannes Ahun 11. Nikolai Novosjolov 12. Ainar Karlson
  2. MR. OLYMPIA 2010

    1.Cutler, Jay USA 2.Greene, Kai USA 3.Heath, Phil USA 4.Wolf, Dennis Germany 5.Winklaar, Roelly Netherlands 6.Jackson, Dexter USA 7.Rockel, Ronny Germany 8.Jackson, Johnnie USA 9.Warren, Branch USA 10.Martinez, Victor Dominican Republic
  3. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    sai ka õieti ennustatud.
  4. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Uruguay - Saksamaa 1:3 Hispaania - Holland 1:0
  5. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Saksama- Hispaania 2-1
  6. MEDALISADU Donetsk 2010 - reportaaz!

    Koovit - 1 Jürgenson - 1
  7. Oksjoni mured

    eile õhtu veel näitas, et nädalavahetusel käib.
  8. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

    Oleg Anissimov 2.koht Liisa Otsus 5. koht Natalia Nazarenko-Kiivikas 2.koht
  9. Imre Vähi - 3 Taavi Koovit - 3 Janar Rückenberg - 5 Ott Kiivikas - 3
  10. reed õhtu

    üks väga hea ajaviide :Daga mul kunagi ei õnnestu nii vara ärkata
  11. Noored 1.Hendrik Ennusaar 17a 2.Oleg Akunets 17a. 3.Timo Noot 17a. 4.Sten Lõhmus 17a 5.Rainer Neemsalu 16a. Juuniorid -75kg 1.Anton Ostroglazov 19a. 2.Maksim Zavertailo 19a. 3.Taavi Taros 19a. Juuniorid +75kg 1.Jevgeni Kuzmin 19a. 2.Edward Oks 18a. 3.Dmitri Kostitsõn 19a. Naised bodyfitness -163cm 1.Kati Grabbi 2.Aire Lossmann Naised bodyfitness +163cm 1.Kadi Kallaste 2.Olga Skavõš Mehed klassikaline kulturism 1.Mihkel Jakobson 2.Deniss Novgordski 3.Kaido Paloviir 4.Meelis Piik Mehed kulturism: 1.Janar Rückenberg 2.Taavi Põri 3.Maikal Pikalev Absoluutselt parim juunior Jevgeni Kuzmin Absoluutselt parim bodyfitnessist Kati Grabbi Absoluutselt parim kulturist Janar Rückenberg
  12. palju õnne Aimar Kuusnõmm!

    Õnne ja jõudu!!!
  13. Palju õnne Rait Sagor

    Palju õnne!
  14. Palju Õnne Indrek Viska!

    palju õnne!
  15. Palju õnne, Arnold Tokko !

    Palju õnne!
  16. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    kes siis ennustamise võitis?
  17. Oksjoni "tellimine"

    pakun 2
  18. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    1.Kai Greene 2.Branch Warren 3.Phil Heath 4.Dexter Jackson 5. Melvin Anthony 6. Toney Freeman 7.Hidetada Yamagishi 8. Ronny Rockel 9.Roelly Winklaar 10. Robert Piotrkowicz
  19. Saaremaa MV Jõutõmbes ilma varustuseta

    Neid Kg vaadates mis peal on siis ei imesta ka
×